Jump to content

Krzysztof_58370

Użytkownicy
 • Content Count

  91
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

341 profile views
 1. Cześć, czy w przypadku urządzeń lampowych oferujących możliwość aplikacji zarówno lamp el jak i kt na przykład Cayin a88t mkII, Primaluna Prologue Classic czy Line Magnetic lm34 ia, taka zmiana wnosi wyraźne mocno słyszalne różnice, tzn czy wzmacniacz dajmy na to słyszalnie przyspieszy, wyraźnie zmieni rozdzielczość ,dynamikę czy stereofonię ? Innymi słowy czy takie urządzenie to takie dwa w jednym? Wiadome jest ,że charakter tych lamp jest z goła odmienny ale wiadomo też,że w urządzeniu lampy to nie wszystko.Zaczynam swoją przygodę z lampą i nurtuje mnie ten temat gościłem u siebie wzmacniacz na kt88 i na el 34 ,każdy z nich w niektórych aspektach sprawdzał się lepiej ,wydawać by się więc mogło ,że wzmacniacz oferujący możliwość grania na obu typach lamp byłby pewnego rodzaju złotym środkiem.
 2. Cześć,szukam informacji na temat budżetowych modeli LM głównie modelu LM-34IA ponieważ z tego co wyczytałem istnieje tam możliwość aplikacji lamp zarówno el jak i kt.. Może ktoś słuchał ,ma jakieś doświadczenia ,może ktoś porównywał LM z Yaqinami na Kt88?
 3. Zanim wymienisz kolumny posłuchaj ich koniecznie z innym wzmacniaczem,nie słyszałem tych głośników natomiast Vincenty troszkę znam , one idą dołem i trochę "gaszą" górę, nie chcę nic konkretnego sugerować ale może Caspian,jakiś Atoll, MF lub lampa na kt88.
 4. Chyba dół jest inny, góra w obu przypadkach to Scan Speak Revelator , natomiast dół w Millenium to własne firmowe rozwiązanie a w drugich jakiś Focal,czy warto się interesować zależy od kilku czynników ,na pewno warto wziąć pod uwagę dość niską efektywność 87dB ,więc trzeba w nie trochę dmuchnąć. [Hidden Content] [Hidden Content]
 5. Jestem zainteresowany
 6. Cześć, czy koledzy posiadający Yaqina z tematu mogliby napisać co nie co o sprzęcie towarzyszącym, a przede wszystkim o repertuarze w jakim ów wzmacniacz się najlepiej odnajduje, bądź w jakim nie odnajduję się zupełnie? Przesiadam się z Vicka 227 na swoją pierwszą lampę i póki co badam rynek ,szukam, pytam. Niebawem zacznę też słuchać, ale wstępnie chciałbym odrzucić najmniej uniwersalne brzmieniowo modele. O 90b jeśli coś gdzieś się pojawia to raczej wypowiadający mówią o nim w samych superlatywach, nikt jednak nie piszę czego słucha.Dokładnie to samo dotyczy Cayina 88t i tu sedno tegoż tematu "Yaqin ms 90b czy Cayin cs 88a ", lepiej sprawdzi się w szerszym repertuarze? Krzysiek
 7. Być może masz rację...,zakładając jednak,że sytuacja się może powtórzyć to czy są jakieś inne alternatywy?
 8. Tam poddałem się po miesiącu próśb i przypominań ...
 9. Cześć,Czy ktoś z Was szanowni koledzy orientuje się gdzie można wypożyczyć(oczywiście za kaucją), najlepiej wygrzane już lampy Psvane Treasure Mark II ECC83 oraz Genalex Gold Lion?
 10. Temat s1.2 zamknięty póki co zostawiam PD-50 ,czy 400ka od Vincenta jest zauważalnie lepsza brzmieniowo od Pioneera a może jest odwrotnie?
 11. O super ,ktoś moźe o dźwięku napiszę parę słów, porównywałeś cd400 z innymi cedekami?
 12. Wygląda na to,że tak właśnie zrobię aczkolwiek tej 4setki jeszcze nie przekreślam zupełnie,zobaczę czy i co zmienią lampy.
 13. Tego Vincenta mógłbym mieć za 1700-1800 złotych ....
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.