Jump to content

rochu

Użytkownicy
 • Content Count

  2838
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

rochu last won the day on January 26

rochu had the most liked content!

Community Reputation

3314 Audioholik^3

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

7082 profile views
 1. Do czasu gdy przyjdzie ten dzień, gdy taki ktoś posłucha czegoś konkretnego, zaprojektowanego przez prawdziwego fachowca a wykonanego przez rzetelną firmę. A wtedy zrozumie jak bardzo został zrobiony w bambuko przez tego geniusza-konstruktora. IMO, większość tych "konstruktorów" o których piszesz powinna ludziom płacić ciężkie odszkodowania.
 2. Jest wiele zagranicznych portali. Są te poważniejsze i te, które są na poziome audiostereo. Trzeba umieć wybrać. Nie wiem jak ty ale ja jestem tu dla zwykłej rozrywki. Już nie pamiętam kiedy na tym forum dowiedziałem się czegoś ciekawego.
 3. OK. Już widzę, że słuchałeś... ale na wykresach. Wszystko co wiesz o monitorach BBC i pokrewnych powstało w twojej głowie. Bez odbioru.
 4. Jaki hi-end? Czy producent określa swoje wyroby jako hi-end? A poza tym co wy się tak dożarliście do tego hi-endu? Co on komu zrobił złego? To, że coś kosztuje to nie jest problem producenta ani sprzedawcy. To co najwyżej problem tego, który być może pożąda tego czegoś a nie ma na to środków. Zdarza się, że taki ktoś ze swej niemocy tworzy cnotę a potem odnajduje swoją misję aby przestrzegać bliźnich aby przypadkiem nie weszli w posiadanie tego na co go nie stać i nie mieli lepiej niż on. Idąc dalej - nie trzeba być kretynem by wiedzieć, że ktoś pisze kretyńskie brednie na forum.... Może być?
 5. Gdy sprzedasz tyle kolumn co sprzedał KEF, Harbeth, Tannoy i kilku innych Brytoli zrozumiem ten wpis. A tak to najwyżej mogę ten żenujący wpis odczytać jako jęk zakompleksionego człowieka, który chciałby ale nie wie jak i nie wie za co. Pół tego forum zaludniają niedocenieni geniusze-konstruktorzy.
 6. Masz namiar na sprzedawcę 24-ścieżkowych taśm Dead Can Dance? 🤣😁🤪
 7. Odrzucasz produkty krajowe, odrzucasz produkty z CHRL, odrzucasz produkty firm będących na rynku mniej niż 10 lat i masz 10 % z tych propozycji. A to już da się ogarnąć samodzielnie bez szukania wątpliwych informacji po forach, zwłaszcza tych krajowych.
 8. - rzekł wujek Staszek, mistrz ciętej riposty.
 9. Nie o starą at95 lecz o nowa vm95. Kula w płot. Jak zwykle.
 10. Może tak linka byś zapodał do tych wypowiedzi na tym tajemniczym forum? Działasz jak formacja twojej ukochanej pani Krystyny - rzucić coś, chociaż sam nie jesteś pewien czy to tak i aby to na pewno. Liczy się tylko aby szybko oponenta walnąć po łapach. Nie masz tak rozumieć. Stosujesz argumentum a minori ad maius bo wydaje ci się, że tak się uda wyśmiać oponenta, gdy tym czasem on wykazywał i odnosił się do jednostkowego przypadku a nie samej zasady.
 11. Coś ci się pokiełbasiło. Forum Linna jest zamknięte od dwóch lat. Czyli przestało ono istnieć zanim AT wprowadziło serie VM. Rozumiem, że to bliska twojemu sercu niewiasta skro o niej wspominasz.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.