Jump to content

rochu

Użytkownicy
 • Content Count

  2406
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

rochu last won the day on December 8 2017

rochu had the most liked content!

Community Reputation

2770 Audioholik^3

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

6084 profile views
 1. rochu

  Linia transmisyjna

  Nie. Nie jest to prawda. Przez długie lata używałem kolumn Labyrinthos (TL na niskotonowym Focalu) i wielokrotnie łączyłem je z lampą (PP EL34, PP EL 84, SE 845). Zawsze dawały radę.
 2. Ale Googole indeksuje wszystko i w rozliczeniu wpływa na wynik. Wystarczy, że w iluś wypowiedziach (nawet w tych nieprzychylnych) na AS padnie nazwa jakiegoś modelu kolumn i już ranking w Google rośnie. A na szczycie wyniku poszukiwania G. masz link do producenta. W myśl zasady - nie ważne czy dobrze czy źle. ważne aby o nas mówili.
 3. To są tylko pomówienia. Myślałem, że tego nigdy nie napiszę na AS ale nie dajesz mi szansy. Jeżeli chcesz się spotkać ze mną w sądzie - to pisz tak dalej.
 4. Canto, Mimo, Aries Plus i takie custom Morel+węglowy SS. Może w jakimś świecie równoległym - tak.
 5. Z perspektywy czasu to już nie istotne. Kiedyś wpasowywały się w koncepcję, z czasem ja dojrzałem a koncepcja się zmieniła. Teraz zajmuję się "złośliwym lajkowaniem" 🤣😋
 6. Podejrzewam, że nadal zbierają mokre drewno na mój stos....🤣
 7. A jak kupisz i pozbędziesz się na rzecz innych to masz przej.......🤣
 8. Wcale nie życzę źle. Gdybym nie został zaatakowany przez wyznawców i piewców marki, pewnie do dzisiaj bym się słowem nie odezwał w tym temacie. Staram się po prostu nie dać zagryźć, co przydarzyło się wielu niewygodnym osobom na tym forum.
 9. A może Szymona Słupnika albo Szymona z Lipnicy? 😁
 10. Ale tak widać trzeba. Skoro firma nie ma żadnej dystrybucji w postaci sklepów, sklepu internetowego, działu sprzedaży i jeżeli nie ma recenzji w prasie i reklam - to jedyne co pozostaje to szukanie klientów po forach. A skoro AS jest największym polskojęzycznym forum audio, to sprawy załatwia się tutaj. Bez tego forum S16Hz nie przetrwa. To być albo nie być.
 11. Właśnie dlatego założyłem wątek dla byłych właścicieli kolumn S16Hz, aby nie było potrzeby pisania w waszym wątku. Mój wątek powisiał jakieś 10 minut i lider klubu posłał go w kosmos. Wybacz, miałem 4 zestawy kolumn S16Hz a ty odmawiasz mi prawa pisania o czymś co opłaciłem własnymi pieniędzmi, przez co dałem zarobić twojemu dobrodziejowi? Chyba kpisz.
 12. Ależ ja nie komentuje tego co robił Cir - moderator, ja komentuję co robił Cir -lider klubu S16hz. To chyba mogę? To tylko twój osąd sprawy. Na szczęście. A wejście do wątku i przeczytanie też?
 13. Pokaż mi punkt w Regulaminie albo Netykiecie, który definiuje "złośliwe lajkowanie". Nie znajdziesz. A zatem taki ban to całkowite bezhołowie i samowola. Banowanie za lajka to wynalazek Vlada, przetestowany przez niego o ile pomnę pierwszy raz na McGyverze. A stało się tak bo nie potrafił na McGyvera znaleźć powodu do innych retorsji. O "podsycaniu awantur" nie wypowiem bo to tylko kwestia twojej wyobraźni i pustej retoryki. Także zaczerpniętej z Vlada.
 14. Zapomniałeś o mim ,otrzymanym od ciebie dwukrotnym banie. Ciekawe bo zapytany przeze mnie Admin nic o sprawie nie wiedział. Zatem powiastka o rzekomym konsultowaniu to tylko bajka dla gawiedzi. Od wieków w tym wątku klubowym s16hz się nie odzywam ale było zapotrzebowanie więc powód się znalazł. A ban był, jak wieść niesie - uwaga, uwaga - za "złośliwe lajkowanie".
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.