Jump to content

rochu

Użytkownicy
 • Content Count

  1844
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

rochu last won the day on December 8 2017

rochu had the most liked content!

Community Reputation

2171 Audioholik^2

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

4457 profile views
 1. Czyli nie-wiadomo-co, frankenstein, po prostu śmieć. Powinien wystawić w dziale "Uszkodzone" od złotówki. Wtedy byłoby to uczciwe.
 2. Custom to raczej u producenta albo w wyspecjalizowanym i autoryzowanym przez producenta zakładzie. Bo custom sam w sobie zakłada błogosławieństwo producenta. Svoboda dla Sony, Phonosophie dla Naima, AMG dla Mercedesa, etc.
 3. Oczywiście, że się da. Ale raczej nie w warunkach DIY.
 4. Chyba się nie zrozumieliśmy. Chodzi o to "coś" co wynika z jednostkowej wrażliwości, zdolności, kultury którą wyniosło się z domu, szkoły, środowiska. To "coś" co na przykład powoduje, że jedni muzycy grają u Berlińczyków a dla innych Capella Istropoliana to szczyt możliwości.
 5. Projektowanie kolumn to nie tylko wiedza inżynierska i doświadczenie to także kwestia pewnej kultury oraz wrażliwości. W Polsce nie znajdziesz żadnej osoby, która mogłaby takie kolumny zaprojektować.
 6. rochu

  Granie z plikow

  Sugerujesz, że uszy a ściślej mówiąc słuch w audiofili nie są istotne a może wręcz niepotrzebne? Wystarcza sama "wiedza"?
 7. rochu

  Granie z plikow

  Recenzenta? Bynajmniej. Bardziej już błazna, który lubi czasami jakiemuś bliźniemu przebić jego egocentryczny nadęty balon.
 8. rochu

  Granie z plikow

  A po co? W odróżnieniu od ciebie, nie staram się robić tutaj za guru i arcymistrza wszelakiej wiedzy.
 9. rochu

  Granie z plikow

  Na forach fotograficznych (przynajmniej niektórych) można teoretykowi powiedzieć "sprawdzam" pisząc po prostu - pokaż swoje zdjęcia. Tutaj można chociaż zrobić to: https://www.discogs.com/artist/952861-Przemysław-Ślużyński aby wiedzieć z kim zacz.
 10. Może by wreszcie skończyć te ideologiczne off topy? Ani rzeźbienie w DIY ani DSP pod jakąkolwiek postacią nie są tematem tego wątku.
 11. Konkurencja dla Sampsuja ☺️
 12. Kolejny bajarz, którego wyobraźnia poniosła: https://allegro.pl/oferta/sprzedam-system-marzen-8404127485
 13. I co wynika z tego przydługiego postu? Nic nie wynika.
 14. Jest jeszcze inne podejście do muzykalności, o którym warto poczytać tutaj: https://www.linn.co.uk/tunedem
 15. Pierwszy z brzegu NADzik da temu cudowi radę, więc po co przepłacać?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.