Jump to content

rochu

Użytkownicy
 • Content Count

  1521
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

rochu last won the day on December 8 2017

rochu had the most liked content!

Community Reputation

1893 Audioholik^2

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

4043 profile views
 1. I się nie zgadzam. Nie zgadzam się z każdym branżystą na tym forum, który pisze w wątkach merytorycznych. Branża powinna pisywać jedynie w wątkach sponsorowanych.
 2. A kiedy są wiarygodne. Mierzysz we własnym zakresie? Masz jakieś tajne dane od producenta, które nie są publikowane w katalogach? Nie gra. Moona co prawda znam słabo, za to kilka Naimów miałem przez kilka lat. I wiem, że bzdurą są tzw. "naimowskie waty". Nie grają ze wszystkim. Lubią łatwe do wysterowania kolumny o łagodnym przebiegu impedancji, o niezłej (jak na dzisiejsze czasy) skuteczności i najlepiej 8 ohm. Przy zachowaniu tych wymagań dają poczucie (tylko poczucie) sporej dynamiki i mocy, trzymają tempo i zapewniają czysty przekaz. Z resztą sam Julius Vereker w kilku wywiadach publicznie dziwił się dlaczego ludzie kupują jego wzmacniacze. Ale skoro byli chętni do kupna to je produkował. Myślę, że z Moon jest podobnie.
 3. Czyli jak rozumiem, wg ciebie żadne parametry nie mają znaczenia?
 4. A jakie parametry podajesz swoim klientom? Czy te "naciągane" czy może mierzysz sprzęt we własnym zakresie? Nie motaj proszę.
 5. Nie zgodzę się. MOC GRA. Fizyki nie obejdziesz.
 6. Zapytam krótko - po co ci to?
 7. Wklej wreszcie jakieś wartościowe zdjęcie i przestań trollować. *******************************************************
 8. Jest pewne ciekawe podejście do oceny systemu nie mające z metodami recenzentów nic spólnego. https://docs.linn.co.uk/wiki/index.php/FAQ_-_Tune_Dem https://www.linn.co.uk/tunedem
 9. Widzisz, to jest forum audio. Audio to hobby, przyjemność obcowania z muzyką, relaks... Po co się spinać i popadać w moralizatorski ton jakby to była debata w wieczór przedwyborczy? Tutaj nie trzeba bronić imponderabiliów niczym Okopów Św. Trójcy. Tutaj nic nie można wygrać.
 10. Wybacz nie jestem twoim kolegą.
 11. Wstyd to przyznać ale ludzie tam mieszkający są bardziej umuzykalnieni i wyedukowani muzycznie niż u nas. To także przekłada się na sposób wybierania sprzętu na którym słucha się muzyki. I na nie tratowanie audio jako celu samego w sobie.
 12. Czyli, zabolało ; ) Coś jest na rzeczy...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.