Jump to content

M&B AudioCable

Branża
 • Content Count

  90
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Neutralny

1 Follower

Metody kontaktu

 • Adres URL
  http://mbaudiocable.pl/

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Muzyka , sprzęt Audio
 • Branża
  Producent

Recent Profile Visitors

1954 profile views
 1. Ponieważ było kilka zapytań dodam że wysyłka do odbiorcy jest po mojej stronie a osobie która byłaby zdecydowana na zakup przyznany byłby specjalny rabat na modele Clear oraz Crystal.Oba modele bazują na srebrze. Panowie warto sprawdzić 🙂 Jest okazja🙂
 2. Dzień dobry. Mam w ofercie interkonekty 5 Din. Jeżeli ktoś byłby zainteresowany wypożyczeniem i przetestowaniem we własnym systemie zapraszam na priv🙂 MB Audio Cable.
 3. Na łamach HiFi był test tych kolumn. Oczywiście najlepszy efekt z moim okablowaniem 😉 [Hidden Content]
 4. Słaby przykład bo idąc takim tokiem rozumowania to można kupić coś z miedzi srebrzonej i za kilkadziesiat złotych. Bo po co przepłacać? VDH to dobre kable ale trzeba lubieć ich specyficzny charakter grania .Może kolega coś wypożyczy ze srebrnych interkonektów a nie wykluczone że rozstanie się ze Swoimi ulubionymi przewodami😉. Przy okazji jako że kolega jest obeznany w temacie kabli VDH to przypomni w jakiej to cenie VDH oferuje metrowe odcinki srebrnych przewodów?
 5. Witam. Jeśli ktoś byłby zainteresowany przetestowaniem kabli gramofonowych z mojej oferty to gorąco zapraszam. W ofercie jest kilka modeli począwszy od modeli z miedzi monokrystalicznej a skończywszy na srebrze . Przewody mają bardzo atrakcyjny stosunek ceny do jakości dżwięku i co najważniejsze bardzo dobre walory brzmieniowe. Zainteresowanych wypożyczeniem zapraszam na priva. Pozdrawiam.
 6. Przewody z miedzi Monokrystalicznej OCC. Odcinki 2x85cm. Cena stała 299zł. Możliwość wypożyczenia. Przewody charakteryzują się kulturalnym dynamicznym brzmieniem bez wyostrzeń i podbarwień w żadnym zakresie. Bardzo naturalne przejrzyste i otwarte brzmienie. Możliwość wypożyczenia. Proszę przeczytać O MN
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.