Jump to content

jezz

Użytkownicy
 • Content Count

  2762
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

jezz last won the day on July 11 2020

jezz had the most liked content!

Community Reputation

5947 Pięciotysięcznik

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

3695 profile views
 1. Tak, układam im te topy, bo potrafię oddzielić ziarna od plew.😀 To jest prawdziwy skandal. Jak można tak sponiewierać szlachetne gusta polskiego słuchacza. Nie tendencyjna, oni po prostu się nie znają.😀 Zaraz pewnie przyleci taki jeden i coś rzuci o popłuczynach i zasięgu fal ukf.😛
 2. Ja też. Nie mam żadnych zastrzeżeń do pierwszego miejsca. Drugie to oczywista oczywistość.🙂
 3. A tu za to mamy wypowiedź fachowca. Tak przy okazji, można zobaczyć jak najlepsze płyty postrzegają Anglicy i Amerykanie. I nie chodzi wcale o to, na ile różnie, ale o to, jak szeroko. U nas pierwsza dziesiątka pewnie by się zaczęła i skończyła na rocku z lat 70 z naciskiem na prog.U nas, to znaczy na forum AS😀
 4. jezz

  Polityka

  Kiedyś ponoć były dodatkowe punkty za pochodzenie, teraz za zdolności poetyckie. " Za napisanie wiersza czy nagranie piosenki o tematyce antyaborcyjnej uczniowie mogą dostać dodatkowe punkty na świadectwie - zadecydowało małopolskie kuratorium oświaty, twierdząc, że taki konkurs opiera się na wiedzy."
 5. Serio. Do tego trochę elektroniki, hip hop , funk, soul, reggae i wystarczy. I koniecznie Abba
 6. jezz

  Polityka

  A to zależy kto daje. Jakby tak zabawić się Dicka i stworzyć rzeczwistość alternatywną w której PO wygrało wybory, bo dałoby te 500. Przecież to był ich pomysł tylko pIS go ukradł. Poza tym wcześniej niż po pięciu latach zorientowali się, że lud jest zainteresowany własną kieszenią. To wtedy by kupili lud ciemny czy jasny?
 7. jezz

  Polityka

  Zdecydowanie więcej niż 0. Okazało się, że trzeba dbać nie tylko o swoją kieszeń. Co za bystrzaki.
 8. Nic kontrowersyjnego tu nie widzę. Szerokie horyzonty i rock progresywny na właściwym miejscu. "271 artists, producers, industry executives and journalists to pick the greatest albums of all time. In 2009, we asked a similar group of 100 experts to pick the best albums of the 2000s. " To te kilka osób.
 9. Pozwolisz, ze zacytuję pewnego forowicza "Zbierasz na forum informacje o użytkownikach? Potrzebne ci to do czegoś?" 😀
 10. jezz

  Polityka

  "Nauczyliśmy się, że ludzie nam powiedzieli jasno: chcemy poczuć transformację w kieszeni Mam na tyle odwagi, żeby powiedzieć, że wtedy zrobiliśmy błąd."
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.