Jump to content

jezz

Użytkownicy
 • Content Count

  2027
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1799 Audioholik^2

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

758 profile views
 1. No pewnie, to oni wymyślili AC/DC:) Cud, miód, malina;)
 2. Ten jeden kawałek jest lepszy niż cały rock progresywny:) Straszna kupa.:)
 3. Pewnie dlatego, że jest to muzyka, której nie słuchałeś, nie słuchasz i nie lubisz. To prosty schemat. Mam podobne zdziwienia;).
 4. Już jak mnie tak wywoałeś;) Co ty tam, panie dziejku wiesz o trzęsieniu chałupą,;) To jest muzyka, która zatrzęsła nie tylko pokojem, ale całym muzycznym światem w połowie lat siedemdziesiątych. I już wiesz dlaczego Balck and Blue Stonsów brzmi ta, jak brzmi, i już wiesz dlaczego Keith jest tak wyluzowany, po tym nomen omen, jamjskim skręcie.;) Ja uwielbiam ten pojamajski Stones, i być może dlatego nie potrafimy się dogadac, akurat w tym temacie, z moim muzycznym, forumowym druchem soundem, sound, piszę serio, co do wielkości płyty Undercover. I dlaczego największy przebój Claptona to piosenka takiego śmiesznego faceta z dreadami. Bo w trójce tego nie usłyszycie.:)) Propnuję wieczorkiem obejrzeć dla poszerzenia muzycznych horyzontów. A oni tak sobie tylko siedzą i grają, nie dbając o akustykę pomieszczenia a o klimat:) A na taki koncert chciałbym pójść.:)
 5. Dlatego do odsłuchów musi pić ciepłego browara. A to już nie jest koszer.:)
 6. Bo trójka to niestety radio z przewagą żenady.
 7. No dobra, nie dałem rady do końca.:)
 8. Zachęciłeś mnie:) Rzucę uchem
 9. 10 000 Maniacs to już klasyka, chociaż u nas chyba nigdy nie byli popularni.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.