Jump to content

jezz

Użytkownicy
 • Content Count

  2231
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2955 Audioholik^3

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1380 profile views
 1. To już chyba większość psiorów się wypowiedziała. Zakładajac, że głosujący na nich to właśnie chamy i prostaki, po przeczytaniu dzisiejszych postów, mam swój typ na króla pisowców.😀 Bardzo ciekawa lektura.
 2. No jak to, ten co podnosi opłatę za wywóz śmieci w Wawie o 300 %
 3. Oczywiście, ale to było chyba jednak grubo ponad 20 lat temu.
 4. No widzisz jak to jest z tą prawdziwą, ja wolę neapolitańską. Też prawdziwa.
 5. 😀 No właśnie, zaczynałem się martwić, że Cię nie ma. Kurde, do mnie też dzwonili😀
 6. O, i to jest właśnie tutejszy poziom dyskusji.🙂 Można być miłym dla takiego pana, prawda? Miłych snów, kotku😂
 7. Ja ci mogę wskazać dokładnie do kogo był skierowany i dlaczego napisałem krasnoludki, więc już nie brnij. No i jeszcze chyba coś ci pozostało ale widzę, ze coś cię wupłoszyło Nic mi sie nie popieprzyło i dlatego piszę sobie to na co mam ochotę. I słucham tego na co mam ochotę😀 Czytając forum głownie Iggy Popa.😀
 8. A może mi masz cod do powiedzenia? Znalazłeś już te moje chamskie posty, ale z przyległościami? No bo teraz sam pomyśl jeśli potrafisz, jak powinienem ci odpowiedzieć na te wszystkie twoje posty o mnie? Przychodzi ci coś do głowy?
 9. Tak to jest jak zaczynasz robić z siebie gamonia. Piszesz cały czas o poście, który nawet nie był do ciebie skierowany. Ale co mi tam, jak chcesz to rób dalej. .Nie wiem jak ty ale ja jestem już po pracy, a po pracy słucham muzyczki a nie zajmuję się głąbologią.😀 Może też sobie posłuchasz, przyda ci się. To poproszę o przykłady. Tylko z postami do których moje wpisy się odnoszą, ok? A jak spora część to łatwo znajdziesz To poproszę wiesz co. To poproszę wiesz co. @Bobcat, słyszałeś?😂 No nie, ten znów w amoku.😂 Poproszę o wiesz co.😀
 10. Jak to, jakich odmiennych zdaniach. Koniecznie napisz mu, że jest pisiorem. Tu nie można mieć odmiennego zdania. Zwłaszcza od twojego.😀
 11. To ty wpadłeś ze swoim debilnym komentarzem więc sam rozumiesz. Myszki? Coś genialnego wymyśliłeś?
 12. A dlatego, że dobra pizza to w sumie żadna filozofia i nie rozumiem dlaczego ta u nas nie ma nic wspólnego z "prawdziwą"pizzą.
 13. Ale o cóz tobie znowu chodzi? Też coś o parze wodnej chcesz napisać? Piękna ta twoja teoria😀 Cały czas nie mogę wyjść z podziwu dla przenikliwości twego umysłu. I bezmiaru inteligencji😀 No popatrz, a ja co włączę radio albo wejdę na jakiś portal informacyjny to trafiam artykuły o debacie PO. Dziś np. to "Nie ma żadnej strategii. Jest tylko taktyka – wyjątkowo doraźna” - tak to, co dzieje się wewnątrz Platformy Obywatelskiej, podsumował mi jeden z posłów tej formacji, tuż po debacie jej kandydatów na prezydenta. Był zrezygnowany, bo chronologia wydarzeń nie pozostawia złudzeń – punktem wyjścia wszystkich decyzji jest interes przewodniczącego." Do wyborów prezydenckich zostało równo pół roku. Tymczasem polska polityka po opozycyjnej stronie przypomina scenę operową. Wszyscy coraz głośniej śpiewają, że biegną, jednocześnie wytrwale stojąc w miejscu. A takie buksowanie nie przybliża do Krakowskiego Przedmieścia. No, chyba, że Andrzeja Dudę." Trudno się z rym nie zgodzić.
 14. Pisz, pisz i trzymaj ten poziom gamonia. Dostarczasz mi tym pisaniem dużo rozrywki. To nie jest sraszenie, masz coś nie tak wiesz z czym. To świetna zabawa.:) Ty na głąba już nie możesz wyjść po tym co tu sobą reprezentujesz. O, widzę, ze i ty się pojawiłes ze swoim nieświeżym oddechem😀 Tak, krasnoludki.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.