Jump to content

jezz

Użytkownicy
 • Content Count

  2477
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3496 Audioholik^3

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1888 profile views
 1. A jakie roczniki reprezentują ci słuchacze? Bo jak zauważyłem to tu bardzo ważny element w dyskusji. Oczywiście zgadzam się z rym twierdzeniem, że dla sporej częsci kultowy.
 2. Ja też się cieszę. Muzyka jakiej ciągle mało.
 3. Przestań robić z siebie kombatanta, który jako jedyny pamięta co było w epoce radiowych dinozaurów. Moze wtedy dyskusja będzie strawniejsza. A dziś Hirek Wrona prowadzi audycję z domu.;) Fajnie sobie zorganizował to studio. Nie wiem czy osoby, które nie sa jego znajomymi mogą to zobaczyć ale na twarzy jest zdjęcie.
 4. A o czym ty do mnie piszesz? Znowu uderzasz w nutkę kombatanta. A udzielał się będę bo mam do tego prawo. Nie przypominam sobie twoich wpisów na temat trójki kiedy zaczął się jej rozkład. A teraz dalej lej łzy nad Gacek. Mi to także lotto. I może niech jeden z drugim dorosłych wreszcie się nauczy dyskutować w temacie wątku a nie tylko pisać o innych użytkownikach. Wychowani na trójce. Chyba na trójkę.
 5. Też bym chętnie poszedł ale w obecnej sytuacji obawiam się, ze może nie być tego koncertu.
 6. Następny z argumentacja na poziomie neandertalczyka.
 7. Jeszcze nie sa przejmowane. A co ja mam powiedzieć jak takie samo wezwanie dostałem 7 lat temu, że w razie draki będę musiał oddać swój motocykl wojsku. Nie będę pisał w jakim mieście i kto się pod tym dokumentem podpisał.😀
 8. A tobie co zostało zjedzone z taką wypowiedzią?
 9. Karta mikrofonowa jest dla oglądających do mikrofonu. W radio mozna tez pracować nie gadajac do mikrofonu. Swoja droga, zwolnienie z radia jednej osoby urosło tu niemalże do sprawy wagi państwowej. Śmieszne to wszystko. A na moje pytanie nie odpowiedziałeś.
 10. A czy pracodawca ma obowiązek podawania przyczyny przy wygaśnięciu umowy i braku chęci zawarcia kolejnej? Chociaż tu była chęć ale na innym stanowisku.
 11. Podobnie. I podobnie jak w banku, i ppdobnie jak w zetce czy rmf. Masz co do tego wątpliwości?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.