Jump to content

jezz

Użytkownicy
 • Content Count

  2081
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2034 Audioholik^2

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

826 profile views
 1. Sound, jeśli coś piszesz to myślałem że słuchałeś i wiesz o czym piszesz Widzę jednak, że ty opierasz się na tym co jest napisane w wiki. Sam przyznaj, że to nie jest poważne😂 Nie, nie można im wierzyć. W tym wypadku musisz uwierzyć mi, ja wiem o czym piszę.
 2. Jednak mam całkiem odmienne zdanie o płycie Deutera.
 3. Może zarobiłbys kupę kasy skoro to takie proste.
 4. Może jakiś przykład skoro tak uważasz.
 5. Dziwne w takim razie, że nie stworzyłeś.
 6. Napisałeś, że zespól w swojej stylistyce siedzi m.in. w hip hopie. Nie siedzi.
 7. Ten Deuter to chyba jedna z najbardziej niedocenionych płyt.
 8. Że co? Sound, tam hip hopu nie ma ani grama, bądźmy poważni w tej dyskusji🤣🤣
 9. Sound ale w tym momencie zaczynasz rozmawiać o różnych gatunkach muzycznych.. Ja Ci pokazałem nausznie o co mi chodzi wykorzystując cover, który się znalazł na nowej płycie Santany.. Oczywiście pewnie wiedziałeś, że to cover.😀 Pewnie wszyscy wiedzieli.😀 W pełni pochwalam takie działania.:)
 10. Oni też grają bardzo "czujnie" i stylowo.
 11. Zdecydowanie wolę Calypso Rose z jej lekkością niż przyciężką panią od Santany. 🤣🤣🤣
 12. Zupełnie nie wiesz, Ty sound pewnie nie wiesz nawet o istnieniu tej piosenki. Teraz sobie porównaj przestrzeń tu i u Santany A, masz jeszcze to w bonusie od kumpla z muzycznego podwórka😉
 13. Już wiem. Zmyliły mnie wpisy o afrykańskich klimatach, o odwołaniach do muzyki Afryki Zachodniej. Czytałem to przed przesłuchaniem płyty i może niepotrzebnie wyobrażałem sobie co na niej może się znajdować. Zupełnie nie ruszają mnie numery zagęszczone do granic wytrzymałości, bez powietrza, przestrzeni, do tego przywalone lawiną dźwięków gitary Santany i męczącymi organami. Ta muzyka nie ma nic wspólnego z lekkością i rytmiką muzyki afrykańskiej. Nic zatem nie poradzę, że moim ulubionym nagraniem do tej pory jest uroczy i lekki jak piórko, w porównaniu do reszty płyty, cover calypso, pewnie wiecie który;) Zresztą od tego numeru zaczyna się "moja" część tej płyty. Tu juz powiew Afryki jest zdecydowanie bardziej odczuwalny.
 14. 21 czerwca koncert zupełnie za darmo, trzeba tylko drapnąć wejściówkę a rozchodzą się pidobno jak świeże bułki.
 15. Ja bym zawęził krąg dodajac przed nigdy- Dla starych...;)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.