Jump to content

pmcomp

Użytkownicy
 • Content Count

  7645
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1842 Audioholik^2

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

7874 profile views
 1. Mieć skalibrowany telewizor i uzywać trybu greckiego geometry to trzeba być artystą 🙂 .
 2. Jakoś tego nie zauważam.
 3. Bobcat ... i co ty wiesz o dobrym obrazie oglądając na takich ustawieniach ??? NIC. G30? To jakas prehistoria. Skalibruj tego LG to wtedy będzie można z toba gadac o obrazie.
 4. To prawda. Moja sieć miedziana w domu tez nie uciągnie takiej transmisji. Pozostają krótkie odcinki do serwera. Ale uwierz mi ... jest szybko 🙂 .
 5. Nie znam szybciej w zastosowanich domowych i biznesowych niż 10 GbE.
 6. Janusz, w tej cenie to nie gra. Jakośc dźwięku jest fatalna. Nawet Yamaha zeszła na psy. Na dzisiaj cos rozsądnego to jedynie BOSE. Ostatnio przewinąłem kilka soundbarów ale na półce dalej stoi stareńka i pierwsza na rynku Yamaha YSP-800.
 7. A co to za ograniczona wersja HDMI 2.1? Jak jest HDMI 2.1 to musi przepuścić do 48 Gbps. Chyba że napisali tak żeby pokazać że przepuści [email protected], a nie przepuści 8K. Baaardzo dziwne. W Netflixa 4K jakoś nie wierzę, Netflix nie daje licencji Chinolom. Podobnie Dolby Vision. Certyfikacja Google? Baaardzo ciekawe. Pamietam jak ze trzy lata temu na AmLogicu wprowadzali pierwsze TV boxy. Na papierze wyglądało super, w rzeczywistości juz nie. Tu zapewne jest podobnie. Np. nie umiały wypuscić stareńkich DD i DTS 5.1, tylko stereo. PS. ciekawe kiedy jakiśc producent zaimplementuje łącze 10Gbe. 1 Gbe to juz przezytek. Korzystam w domu z 10 Gbe do serwera i kopiowanie plików kilkudziesięciogigabajtowych trwa mgnienie oka.
 8. To nie jest opinia. To jest rzetelna informacja nt. twojej osoby podana na podstawie publikowanych przez ciebie treści.
 9. Na szczęście mój OLED LG 55E6V ma DVB-T2 🙂 . Ale stara plazma nie ma.
 10. Bobcat, leć do sklepu oglądać. Tylko najpierw skalibruj ten TV 8K, na którym będziesz oglądać. A tak na powaznie janunia znam od lat i cenie jego zdanie. Ciebie nie znam i nie cenię.
 11. Sam nadmuchałeś tą bańkę na tym portalu.
 12. Do eARC potrzebujesz HDMI 2.1. A takie TV to dzisiejsze 8K, bodajże ze dwa modele.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.