Jump to content

pmcomp

Użytkownicy
 • Content Count

  9283
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2447 Audioholik^2

4 Followers

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

13910 profile views
 1. Nie. Nigdy go nie ściągnąłem, nie było potrzeby. Ale ten wątek wszystko opisuje. Poza tym chyba mozna zwrócić się z prośbą do autora czyli Pana Andrzeja.
 2. Zastanawiaj się więc, ćwiczenie mózgu dobrze ci zrobi.
 3. Chyba w spodniach 🙂 . Oto Twoje "wymiary": Zobaczyłem co najważniejsze w Twojej wypowiedzi 🙂 . Nie dobrze ma być, tanio ma być. Masz kompleks małego? Pytam bo sobie parę cali dołozyłeś? Dlaczego? Dla lepszego samopoczucia czy żeby potrollować? Między Wami trollami?
 4. Niestety to już nie jest ten Teufel co kilkanaście lat temu. Co do strony, oceny i marketingu wystarczy zobaczyc jak to jest w naszym kraju, prasa branzowa, fora, internet. Powiązane pajęcze sieci, "wspólny" interes i pieniądze. Jak wszędzie na świecie. Na tym forum też. Jak widać ja polecam coś co nie jest już dzisiaj produkowane i z wielu względów jest lepsze od tego aktualnego. Jak widzę odpowiedź jednego trolla na przykładzie Klipscha pokazuje że nie wszyscy rozumieją o co w tym chodzi, sprowadzając "problem" do umieszczenia w ścianie albo w obudowie. A najwazniejsz
 5. Widzisz, dlatego nie chwale swojego (najmojszego) tylko mam perspektywę. BTW te Electro Voice tez swoje latka mają, to źle? BTW poczytaj troszke o tych Teufelach, gdzie one były i jak grają. To też pólka mająca z 12-15 lat. Teraz Teufel robi huż tanie śmieci, których nie da sie słuchać. [Hidden Content]
 6. Nieeee ... trolle na tym forum to tylko tacy mocni jedynie ... w gębie. 🙂 I jak zwykle na tym forum ... nie słuchali ale ... WIEDZĄ NAJLEPIEJ. A w tych zestawach głośnikowych akurat nie wielkość gra rolę, tylko jak i z czego są zrobione. Z dedykacją: to jest sprzęt dla Was: Polecam, duzy wybór: [Hidden Content] [Hidden Content]
 7. Widzę, że jak brak argumentów to ... pajacujecie? A wystarczy pokazać swojego małego w kine domowym. U was niestety takie narzędzie bedzie potrzebne: Z dużym powiększeniem 🙂 .
 8. Fani takich systemów kina domowego: He, he, he, he ...
 9. Szkoda przypominać twoje początki tutaj, było duzo do smiechu, aż brzuch bolał 🙂 . A i widze jesteś wielkim fanem bocznicy. No to mamy już czterech troli = towarzystwo wzajemnej adoracji, kto jeszcze dołączy?
 10. 20 lat. Nie potrzeba żadnego serwisowania. To nie samochód. Teraz za kilka stówek tych końcówek (MA700) nie kupisz. Się cenią. Tu masz MA500, a to chudzinka w porównaniu do 700-ki, trzy sprzedane, trzy dostępne: [Hidden Content] Te też się zaczęły cenić, a w zeszłych roku po 600 GBP było zatrzęsienie: [Hidden Content] , teraz wszystko pow. 1000 EUR. BTW moim zdaniem jest tyle warta. Bo to jest znakomita końcówka. Uuuuuuuu ... ależ się przestraszyłem. Mokro pod fotelem z wrażenia.
 11. Dokładnie tyle samo lat co Tag McLaren. No ... jesli Ty trzymasz swoje końcówki w wilgotnej piwnicy gdzie korodują to ja ci gratuluję 🙂 . Chyba trafiłem właśnie już na TRZECH najwiekszych trolli i pyskaczy mocnych w gębie 🙂 🙂 🙂 . No Panowie ... wyskakiwać ze swoich konfiguracji kinowych! Jeden już wygrywa na długość małego (tzn. na przekątną ekranu) ale na razie bez pokrycia. Tylko w gębie za osłoną internetu jesteście tacy mocni ???
 12. Tu masz przukład jak można zrobić front: To tylko twoje słowa lub wyobraźnia ... a tu potrzeba wiarygodnosci. Skoro taka przekątna to właśnie taki zestaw głośników jest na ciebie, szkoda że tego nie rozumiesz.
 13. Nikt nie musi ... wiem jak taka technologia gra w stereo w takich pudłach: Ty tez nie masz pojęcia o czym gadasz ... szkoda. 😞 Masz chyba zero wyobrażenia przestrzennego. Wszystkie satelitki na ścianach bocznych, tylnych i na suficie. Trzy duże kolumny z przodu z czego centralna za ekranem, Sub z przodu z boku. BTW wszystkie głosniki z przodu wystarczy schować w przezroczystą akustycznie "ścianę" . Tak sobie to trudno wyobrazić?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.