Jump to content

Pancerny Motyl

Użytkownicy
 • Content Count

  28
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione
 1. Dzięki za link. Zamówiłem i podzielę się wrażeniami. Tyle w temacie. Pozdrawiam.
 2. Do smoka i do szerszenia. Obecnie dwa identyczne kabelki zasilają dwa urządzenia i nie zwróciłem uwagi by coś było nie tak. Mam świadomość że wzmak powinien być podłączony jakimś krokodylem ze względu na pobór prądu ale przekrój przy zastosowanej geometrii jest wystarczający. Bardzo ciekawy temat ale ma już chyba z gazylion lat i sporo tam lania wody o wtyczkach, o drutach w ścianie oraz o kablach z pralki. Nie mam nic do lappa ale szukam czegoś konkretnego i podobnego do obecnie posiadanych drutów, tj. miedzi srebrzonej w teflonie pochodzącej z rosyjskiego czołgu który pokonał nazistów. Wtyczki już mam.
 3. Pancerny Motyl

  Sieciówka

  Witam. Szukam jakiś ciekawych kabelków do budowy sieciówki. Obecnie posiadam takie samoróby z miedzi srebrzonej w teflonie i jestem bardzo zadowolony z osiągniętych rezultatów jednak kabelki są zbyt krótkie. Czy macie może jakieś godne polecenia przewodniki w nie astronomicznej cenie? Pozdrawiam.
 4. Kupię przewody, kable z miedzi srebrzonej w teflonie do budowy sieciówki.
 5. Mejdin Polen, chociaż to bardziej hejwi ale pomimo bardzo młodego wieku całkiem ciekawy materiał. I na koniec bardzo elektryzująca zawartość ale raczej nic odkrywczego .
 6. Bardzo fajne wykonanie I coś do poduszki, niestety z yt to zdecydowanie nie to samo co z naleśnika. [Hidden Content]
 7. Dorzucę też coś od siebie. [Hidden Content] [Hidden Content] [Hidden Content] [Hidden Content] [Hidden Content]
 8. Tak mi się coś z purpurowymi skojarzyło. i na koniec żeby nie zaśmiecać wątku :)
 9. Witam. Jakiś czas temu przypadkowo stałem się posiadaczem płyty o bardzo tajemniczym tytule "Karolina na Żniwach" i pomimo że na co dzień słucham nieco innej muzyki to płyta tak mnie zaczarowała że w swojej szopie zacząłem budowę wehikułu czasu celem powrotu do lat siedemdziesiątych :) Niestety brakuje jeszcze kilku kluczowych części w mojej maszynie czasu i póki budowa nie zostanie ukończona to pozostaje mi podróż za pomocą muzyki. Będę bardzo wdzięczny za jakieś sugestie odnośnie czegoś w podobnych klimatach.
 10. [Hidden Content] [Hidden Content] [Hidden Content]
 11. W przypadku przewodów jednożyłowych a takie są chyba te VDH warto spróbować połączenia z pominięciem blaszek np. zastosować zworki z krótkich odcinków kabla lub wpiąć bezpośrednio przewód do LF i HF bo jeśli chodzi o dedykowane dwużyłowe połączenie bi-wire to na pewno się ono tutaj sprawdzi. Pytanie tylko na ile ew. zmiany będą trafione a później satysfakcjonujące bo jest tyle zmiennych po drodze że nawet kosmicznie rzetelny hajend za cztery walizki dolarów który w określonych warunkach zagra wybitnie ma prawo się nie sprawdzić w innej konfiguracji a później są negatywne opinie i cała ta przepychanka bo coś nie gra u niego a ma siedemnaście certyfikatów of the year albo gra tak samo jak kabel za 3zł i nie znaczy to wcale że szrotów i naciągaczy windujących ceny na rynku nie ma. Tak pokrótce to chyba zdecydowanie najłatwiej ocenić samemu zmianę po dłuższym obcowaniu z jedną konfiguracją.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.