Jump to content

Unitrapl

Użytkownicy
 • Content Count

  97
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Usługi
 1. Tanie chińczyki typu Prism Voice Kraft Taga omijaj. Do takich kolumn jak 16Hz to trzeba wyższą półkę np. Paradigm
 2. dzięki, jakby ktoś miał w realu to proszę o inf. o jakości
 3. Kiedyś odpaliliśmy w stodole kolumny, ależ to była jakość.
 4. Pewnie zasilacz impulsowy stąd taka jakość na basie.
 5. Czy miał ktoś okazję przetestowania E-270-tkę?
 6. Przesył danych danych w trybie izochronicznym może objawiać się tylko przesyłem lub ich brakiem i według mnie nie ma wpływu na jakość.
 7. Mam zamiar kupić te dziadoaudio markietowe Coral Pylon i opisać na forum (kupić przez neta oczywiście żeby była możliwość zwrotu) Mam nadzieję że zaskoczą mnie pozytywnie tzn. zamiast klejów amatorskich typu żółty glut zobaczę głośniki przykręcone normalnymi wkrętami. Tu nikt nie wymyśla niestworzonych historii, po prostu Pylon zasosował myk ponizej pasa w modelu Topaz a ludzie potem mieli problemy z wymianą głośników, było to już opisywane na tym forum więc kolega od piramid i amerykańskich kosmitów niech przyjmie krytykę z pokorą i przestanie wsadzać nieznających tematu na ..."konia"
 8. ładanie, nawet bardzo ładnie ale ten znaczek to tzw "plastuś tani" ? Jeżeli tak to skucha bo ładny grawerowany znaczek z mosiądzu to koszt maks 20zł
 9. Unitrapl

  Smoleńsk

  rzekłbym nawet dożywotnie emerytury za dokonania artystyczne (ku..wa doczekaliśmy się!)
 10. A u mnie dziś Maryla ale bez Zenka :-) prostego/
 11. Jeżeli podział jest powyżej 5kHz to przy zachowaniu poziomu efektywności specjalnej różnicy nie usłyszy o ile nowy tweeter nie jest jakoś specjalnie skaszaniony.
 12. Unitrapl

  Brzmienie Canton

  Na ostatnim aVS nie było szaału. Stare Cantony były ok, teraz brzmienie mają "masowe" :)
 13. pozostaje analizator widma, pomiar i dopiero korekcje aktywne lub pasywne które nie dają takich możliwości jak te pierwsze przy rozsądnej cenie
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.