Jump to content

Piękny Stefan

Użytkownicy
 • Content Count

  685
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Piękny Stefan last won the day on October 4

Piękny Stefan had the most liked content!

Community Reputation

1905 Audioholik^2

About Piękny Stefan

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1976 profile views
 1. Tak do Towarzyszy proszę się zwracać.
 2. "Ojciec Fortune usłyszał w sumie 66 zarzutów wykorzystywania seksualnego nieletnich. Popełnił samobójstwo, nim proces ruszył. Colm zaczął sprawdzać, co o jego sprawie wiedział Kościół. - Odkryłem, że skargi na księdza trafiały nawet do Watykanu. Były składane do przedstawiciela Watykanu w Irlandii, który potwierdził, że Stolica Apostolska, a więc wówczas papież Jan Paweł II, miała świadomość skarg parafian na niewłaściwe zachowanie tego właśnie księdza - podkreśla. Za to, że mimo skarg ksiądz pedofil był przenoszony z parafii do parafii bez informowania policji, Colm pozwał nie tylko biskupa swojej diecezji, ale także samego papieża Jana Pawła II. Papież zasłonił się immunitetem dyplomatycznym. Diecezja wypłaciła odszkodowanie. W przeliczeniu ponad 1,2 miliona złotych." Tu też @Maju znalazłeś jakieś nieścisłości, bo mogło mi umknąć. Jeden ksiądz 66 zarzutów. Znajdź mi takiego murarza.
 3. Czy w raporcie Ryana dotarto do wszystkich 25 tysięcy wychowanków?
 4. Nie nienawidzę kościoła. Ale trudno kochać taki kościół: "Inny chłopiec został przywiązany do krzyża i zgwałcony, podczas gdy inni masturbowali się na boku" O coś ci Irlandczycy się wkur...i. Nie wiesz na co?
 5. Rozumie, rozumie Maju. "Inny chłopiec został przywiązany do krzyża i zgwałcony, podczas gdy inni masturbowali się na boku" Jeden przypadek, a ilu sprawców? Na logikę się często powołujesz, a tu ci coś nie wychodzi.
 6. Podziału kto co zrobił nie ma manipulatorze. Są sprawcy, było ich 800. Na 25tys wychowanków. Czyli ogrom zwyrodnialców. W kościelnej instytucji. To słowne znieważanie i poniżanie zszokowało bogobojnych Irlandczyków najbardziej. Generalnie wszystko w normie, tak nam tu Maju przedstawia. To co w Irlandii poszło nie tak?
 7. Od 5 do 10 min na papierosa to od 5 do 10 godzin dziennie z fają w zębach... Bogato 🙂
 8. No jest. Paliłem, ale przestałem, bo nie lubię jak ktoś/coś mną rządzi. Jakim kretynem jestem uświadomiłem sobie jak przy minus dwudziestuparu stopniach i zawiei "musiałem" wyjść zapalić i jak ten debil wraz z kilkoma mi podobnymi stałem na zewnątrz ćmoląc tego peta. Od razu mi się lepiej zrobiło 🙂 Rzucam i palę, ale od 1,5 roku jestem tak wkur..y na te fajki, że nawet alkohol mnie nie potrafi zmusić do zapalenia. A rzuciwszy dopiero się wie jak się capi. Teść pali też takie kręcone fajki, jak wróci z dymka metr od niego ciężko mi stać, bo mnie cofa...
 9. 25tys dzieci. Tyle było dzieci w badanym okresie. 800 sprawców. Wychodzi 1 na 31 dzieci. Mało to nie jest, a nawet bardzo dużo, bo wychowawców jest zawsze więcej niż wychowanków. Tym bardziej w dawniejszych czasach, więc co tu bagatelizujesz?
 10. Chyba długo pisałeś tego posta. Wszystko wskazuje, że nad jakąś butelczyną. Im dalej tym gorzej...
 11. No widzę że obrońców uciemiężonego i kryształowego (pewnie to słowo wygra tegoroczny plebiscyt na słowo roku, jak w zeszłym "dzban" 🙂) kościoła jest już czterech. W kupie siła. Można się pokusić o założenie klubu 🙂
 12. Widać, że nie byłeś w wojsku. Wojsko działa "na sztukę".
 13. Może awansujesz. Musisz się bardziej starać. Na razie się nadajesz do zamiatania podwórka :)
 14. No przylazłem, a że musiałeś się przykleić znowu to czegóż zdziwiony Panie Jezzu.
 15. No nie wybrnąłeś. BN ze sobą nie gadał, ale kontynuuj. W temacie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.