Jump to content

Piękny Stefan

Użytkownicy
 • Content Count

  689
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Piękny Stefan last won the day on October 4 2019

Piękny Stefan had the most liked content!

Community Reputation

2062 Audioholik^2

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

2062 profile views
 1. Zaczyna gadać do siebie... Chyba to lepiej, niż gorzej. Widać światło w tunelu, choć jeszcze długa droga do pełni zdrowia.
 2. Za dużo gadasz z Jarkiem. Odwiedź Napoleona z pokoju obok.
 3. Taki śmieszek nieśmieszny. Sam się śmieje z tego co napisze. To chyba nastolatki tak piszą. To by się zgadzało. Młode naiwne i myślą, że najmądrzejsze...
 4. No troll pierwszorzędny się objawił. Długo szkolony 🙂 Im więcej będziecie z nim pisać tym większe pierdoły będzie klepać żeby wkur...ć. Olać. Popier...i i zdechnie bez żarcia 🙂 Jak to troll.
 5. Też kiepskie... Generalnie słabo wystartowałeś.
 6. Allegro cały czas dąży do tego żeby koszty przesyłki były jak najmniejsze. Zmniejszasz koszt wysyłki-podnosisz cenę za towar-płacisz większą prowizję. A teraz już się przestali "kryć" z tym. Sk...ny.
 7. Nie śmieszne. Też słabe... Może jakiś kawał opowiedz.
 8. Kolejny pisior? Również cytując. "W kupie cieplej".
 9. Czyli kulka musi być niebieska. Podobno Ziemia jest niebieska od wody. Zgłupiałem...
 10. Oblałem pomidora. No nie trzyma się...
 11. Ja widzę tyle tvp co u teścia. Albo Grodzki, albo się jarają Sylwestrem z Martyniukiem. Fajna musi być panika wśród dziennikarzy tvp przed wyborami 🙂 Teraz odetchnęli, następna sraczka za 4 lata 🙂
 12. Jakiś dziwny serial na tvp leci. "Grodzki król kopert. Płacisz albo umierasz" Kryminał ale nie wciąga. Ciekawe ile sezonów nakręcą.
 13. Ciekaw byłem, czy tak mądrze będziesz pisał o czymś co jest sprzeczne z Biblią. No to się ładnie wykręciłeś. Pomijam, że wiedzieć nie mogłeś, bo skąd 🙂 A to że "stwarzanie" dzieje się nadal to chyba nic nadzwyczajnego. Taka natura naszego wszechświata w obecnym jego stadium. A na Ziemi to już raczej ewoluowanie, a nie stwarzanie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.