Jump to content

Fashi

Użytkownicy
 • Content Count

  319
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

160 Dobry

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Hi fi , motoryzacja
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

565 profile views
 1. Fashi

  Sony TA-F590ES

  Hey , może kolega przejdzie na Pioneer'a? Bartosz zapewne coś doradzi a i może jakieś linki z aukcji wstawi. Co tak tylko na Sony się oglądać, jak już jechać to na "misiu" od Pioneer'a 😜
 2. Tutaj się w pełni zgadzam z Bartoszem, zdjęcia to podstawa. Jeśli sprzedający wymyśla , że nie bo coś tam i najzwyczajniej w świecie nie chce współpracować, wtedy nie kupuje się sprzętu. Jeśli chętnie wysyła każde zdjęcie o jakie prosimy mamy juz jakieś potwierdzenie stanu. Wiele można zobaczyć, tylko trzeba wiedzieć czego szukać i na co zwracać uwagę! A najlepiej pokazać zdjęcia znajomemu i zaprzyjaźnionemu elektronikowi, jeśli sami nie jesteśmy w stanie ocenić stanu zdrowia pacjenta. . .
 3. Sansui Alpha 907 odtworzy dynamikę , sygnał i co tam jeszcze chcesz na bardzo wysokim poziomie jakościowym... Model 907Nra był dedykowany do odtwarzaczy SACD (Super Audio CD) także...
 4. Nadal nie rozumiem po co trolujesz. . .
 5. W takim przypadku co Twój wpis wnosi do wiedzy o Sansui?
 6. Byki bykami, nie musisz dyskredytować merytorycznej zawartośći wpisu, odnieś się do wiedzy w nim zawartej, która coś wnosi do dyskusji. A nie tylko opowieści jakie to Sansui jest złe, nie znając kompletnie filozofii i podejścia marki. Musicie zrozumieć, że z modelu na model brzmienie się zmieniało.
 7. Coś Wam coś powiem. Ocenianie marki Sansui poprzez pryzmat jednego modelu np Mr jest conajmniej nie sprawiedliwe. Nie rozumiecie, że każdy model gra inaczej. Poprzez rozwijanie schematu brzmienie się zmieniało. W zależności od preferencji można wybrać Sansui odpowiadające naszym gustom. I tak jak już pisałem , model Dr gra potężnym basem (jeśli ktoś szuka). Także ocenianie całej marki poprzez odsłuch jednego modelu, który akurat był "pod ręką" a co za tym idzie zły wybór (niespełniającego naszych oczekiwań) może dać różne efekty. Rozumiem, że ludzie mogą odbierać różnie i źle markę Sansui, jednak nie biorąc pod uwagę różnego typu brzmienia wzmacniaczy serii Alpha. Nie znając historii i podejścia firmy do budowania urządzeń , nie można do końca zrozumieć filozofii brzmienia. Co za tym idzie wnioski są wpatrzone. Niestety. . .
 8. Tzn co wg Ciebie nie jest szajsem? Co do opinie NT brzmienia. Każdy model gra inaczej, np 907Dr to potęga basu a 907Mr finezja grania.
 9. Skoro jest popyt to i ja wystawie i wybawie się z "kłopotów" . Pomożecie?
 10. Szczególnie wtedy, kiedy ma problem z balansem, za sprawą wadliwego potencjometru głośności. . .
 11. Nie opowiadaj głupot , na forum 707mr jest w komplecie z trafem! Jak już trolujesz to nie zapominaj o faktach...
 12. Jaki handelek? Gość ma Krella i kolumny Tandberg. Co Twój wpis miał wnieść do wątku? Może jakaś legenda/opis/wyjaśnienie , co autor miał na myśli? Może teraz popoiszemy o tym , jakie to nie moralne i w ogóle straszne i godne potępienia. . . Wzmacniacz Accuphase E 206 https://www.olx.pl/oferta/wzmacniacz-accuphase-e-206-CID99-IDB0XNB.html
 13. Kup 907 , poznaj sprzęt i się przekonaj o jego niezwykłości. Później się będziesz śmiać z tego co ostatnio zostało napisane przez niedowiarków. . .
 14. ... i po co to robisz? Daj cytaty i po sprawie. Stosujesz socjotechniczne sztuczki, rzucasz coś w eter opinii publicznej i atakowany musi się tłumaczyć , że nie jest wielbłądem, a Ty sobie siedzisz i się cieszysz. Ale ich nie dasz bo nie możesz , a dlaczego?
 15. Przestań już oskarżać, skoro nie potrafisz przytoczyć cytatów. Przypomnij sobie ile razy sam prosiłem i nie używanie inwektyw, także nie przypiszesz mi takowego zachowania. Bądź obiektywny...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.