Jump to content

hey

Użytkownicy
 • Content Count

  1028
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

292 Bardzo dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1918 profile views
 1. Basu nie ma, więc trzeba się jakoś ratować;)
 2. hey

  Wasze ustroje.

  Super. Głowa z daleka od ściany to podstawa. Z takimi to można dyskutować o dobrym basie...i nie tylko
 3. Miałem długo dc8ti i znam je bardzo dobrze, dla tego oprócz audiomitów, większej głupoty na tym forum nie przeczytałem.
 4. hey

  KEF Q750

  Tak, pod warunkiem ze kupujesz od firmy, ze sklepu. Wtedy owszem, przysługuje Ci 14-dniowy zwrot bez podawania przyczyny. Ale nie, kiedy kupujesz od osoby prywatnej!!
 5. hey

  KEF Q750

  To jest kwestia dogadania się, ale nie pisz że masz 14 dni na zwrot kupując od osoby prywatnej jak gdyby to Ci się należało .
 6. W każdym razie zachęcam do samodzielnego poeksperymentowania. Stawiacie dwa wzmaki jeden na drugim, zasłaniacie parawanem i niech ktoś wam kabelki podpina a wy wskazujecie który wzmak bardziej się podoba. Zobaczycie jak fajnie można się zdziwić;)
 7. hey

  KEF Q750

  Kto Ci takich bajek naopowiadał? Jeśli kupujesz np ode mnie, jako osoby prywatnej, to o zwrocie możesz sobie tylko pomarzyć.
 8. Źródło - na8005 Akustyka - średnia krajowa;) zwykły pokój gościnny, obficie umeblowany, bastrapy w narożnikach, kolumny i głowy słuchaczy odsunięte od scian dobry 1m
 9. hey

  Audio mity

  To ja dziękuje, za ubaw który potrawisz dostarczyć nam tu wszystkim
 10. hey

  Audio mity

  Zgrywus?? - Gdyby nie taki zgrywus jak Ty, to ten wątek dawno już by nie istniał
 11. hey

  KEF Q750

  Szkoda że nigdy nie za parawanem, w ślepym teście. Ale najważniejsze że słyszysz. Pzdr.
 12. hey

  KEF Q750

  Chciałem tylko spróbować namówić Cię do próby samodzielnego przekonania się że połączenie różnych wzmacniaczy z kolumnami nic nie zmieni, nic nie poprawi.
 13. hey

  30.000 - nowy zestaw

  Ludzie, opamiętajcie się. Doradzacie, zgrywacie expertów. Co ma do rzeczy z której strony jest wyprowadzony wylot powietrza???
 14. Miałem okazje ostatnio brać udział w bezpośrednim porównaniu 8005 vs 11s3 na kolumnach dc8ti. Wzmacniacze stały za parawanem. Udział w teście brały 4 osoby. Żadnej nie udało sie zauważyć najmniejszej zmiany, różnicy. Wniosek: różnice są tylko zauważalne kiedy widzimy który wzmacniacz w danym momencie jest podpięty
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.