Jump to content

hey

Użytkownicy
 • Content Count

  1117
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

381 Bardzo dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

2237 profile views
 1. Phonar P3. Chyba mało u nas znana i popularna niemiecka manufaktura bo jak zadzwoniłem do jednego sklepu Audio z zapytaniem o nie, to odniosłem wrażenie że sprzedawca nie ma bladego pojęcia o co pytam.
 2. Bo na podłodze nie stawiamy kolumn na kolcach. Jaki to ma sens?? Postaw kolumny na nóżkach np. od pralki po 3,50zł/szt i będziesz miał ten sam efekt, albo nawet lepszy, co te Twoje podkładki za 600 🙂
 3. Też żyłem w takim przekonaniu do momentu kiedy przez zupełny przypadek wpadły w moje ręce nowe kolumny wycenione na 5tys. Góra i średnia na tym samym wysokim poziomie i tutaj nie miałbym najmniejszych zastrzeżeń w jednych i drugich kolumnach, ale pod względem jakości basu tańsze kolumny bezwzględnie wygrały pojedynek. Pojawiła się stopa, energia, uderzenie. W tedy dotarło do mnie że najsłabszym punktem w Tempo jest bas i nie ilość, tylko jakość.
 4. Wyraziłem tylko swoją opinie i nic więcej. Potem ktoś jeszcze pytał, więc również powiedziałem co myślę o tych kolumnach. Nikogo nie obraziłem, nikogo nie atakowałem. Temat można sobie prześledzić. Nie mogłeś pogodzić się z faktem że jest ktoś, komu nie podobają sie Twoje "cudowne" kolumny, więc mnie usunąłeś z klubu. W tym klubie jest tylko miejsce na poklepywanie się po plecach. To raczej Ty zgrywasz teraz niewiniątko Nie mam i nigdy nie miałem altusów. Kolejne kłamstwo i manipulacja.
 5. Dokładnie o tym mówię. Bas w bmn to największy minus tych kolumn. Ale jak ktoś przyklei te kolumny do ściany i usiądzie z głową w ścianie to ma takie podbicia że może to sie podobać. W ten o to sposób wiele osób ocenia jakość basu i potem wpada w zachwyt. Ale to tylko tak na marginesie bo temat dotyczy zupełnie innych kolumn.
 6. bas jest. ja nie mówi o ilości tylko o jakości!! szkoda że nie miałeś jeszcze okazji przekonać się jak fajnie może wybrzmiewać bas. jak może wybuchać energią i eksplozją, z czuciem na ciele. Przysuń swoje paczki jeszcze bardziej do ściany bo głowy już chyba bardziej nie przybliżysz. i dalej w tren sposób OCENIAJ BAS ps. właściciel swoich cudownych basowych kolumn bmn usunął mnie z klubu bo napisałem że po odsłuchu nie spodobały mi się. Żenada. Uwaga cenzura w klubie bmn Można tylko chwalić
 7. Oczywiście że to pomieszczenie. U Ciebie Twoje bmn mają bas, bo siedzisz z kolumnami wklejonymi w ściany i głowa to tak samo przy ścianie, więc rajcujesz się basem odbitym od ścian. Pogódź się z tym.
 8. Skoro 8005 wnosi już wszystko, to czego można więcej oczekiwać? Chcesz poprawy to zadbaj o rozmieszczenie kolumn, miejsca odsłuchu. Popraw akustykę pomieszczenia Wiem że zaraz będą głosy żebyīs przetestował kabel zasilający 🙂
 9. hey

  Yamaha RN803D

  Nie ma żadnego sensu ani w tym modelu ani w żadnym innym. Nie daj sie nabrać i zobacz że Ci głównie sama branża truje w głowie. A jeśli już koniecznie będziesz chciał się o tym jednak sam przekonać to pamiętaj aby porównania koniecznie robić w tzw ślepym teście. Pozdrawiam!
 10. A co ma Q21 innego napisać kiedy nie ma już w sprzedaży 8005 ?
 11. Tu akurat pełna zgoda 🙂
 12. To oczywiste że ten fabrycznie zaprojektowany przez inżynierów, zawsze będzie lepszy od tego grzebanego, lutowanego i przerabianego przez jakiegoś garażownika Jeśli brzmienie wzmacniacza się nie podoba to szukamy innego (mały wybór jest na rynku?? )a nie dajemy komuś w nim grzebać. Weź to potem sprzedaj. Chciałbys kupić lutowany, przerabiany sprzęt? Bo ja nie. Ale jeśli ktoś ma w tym interes to zawsze będzie do tego nakłaniał - logiczne.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.