Jump to content

vladomir

Użytkownicy
 • Content Count

  108
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

168 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

290 profile views
 1. Jobla dostali też (ch)Ujnia Europejska, Obama, Bolek, lobotomia, stalinowska wierszokletka itp. To dlaczego mośki nie mieliby dostawać?
 2. [Hidden Content] [Hidden Content],nId,2462531
 3. [Hidden Content],159012,22641457,dwie-watroby-i-mala-mozgoczaszka-kwestionowanie-ewolucji-cofa.html#a=190&c=8000
 4. vladomir

  11 listopada

  Kurwin jest takim gigantem myśli politycznej, że gdy ostatnio mieli realne szanse wprowadzenia swoich posłów do sejmu to po swoich wypowiedziach sprowadził wynik do 3%. Chyba że Kurwinowi temu gigantowi myśli politycznej o to chodzi żeby jego kanapowa partyjka nigdy do sejmu nie weszła, wtedy chapeau bas. Wpłaciłeś już na konto Kurwina żeby mógł walczyć z socjalizmem? Bo jak wiemy Kurwinowcy do walki z socjalizmem potrzebują tylko trzech rzeczy: pieniędzy, pieniędzy i pieniędzy - cudzych. Kurwinowa partyjka jest nawet na wiki [Hidden Content] - śmieszne ale prawdziwe.
 5. vladomir

  Postpolacy

  U nas kapitalizm działa tak [Hidden Content]
 6. vladomir

  Postpolacy

  To jak zabezpieczyć kapitalizm żeby ci co się nachapali nie mieli możliwości pozbawienia innych możliwości bogacenia się?
 7. vladomir

  11 listopada

  Afera z HGW jest przykładem do czego prowadzi rządzenie stolicą przez nie Polaka.
 8. vladomir

  Postpolacy

  Cenię redaktora Michalkiewicza za felietony ukazujące to co naprawdę kryje się za szopką odgrywaną przez polityków. Jeśli chodzi o gospodarkę to bredzi mówiąc że wystarczy wprowadzić XIX-wieczny kapitalizm i będzie dobrze. Przecież taki kapitalizm mieliśmy na początku lat dziewięćdziesiątych. Gdy już wzbogacili się ci co mieli się wzbogacić kapitalizm się skończył.
 9. [Hidden Content] PS Proszę o odbanowanie w wątku: "Przyczyny zacofania cywilizacyjnego Polski."
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.