Jump to content

bogdan_

Użytkownicy
 • Content Count

  1835
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

343 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A dałeś mu się wygrzać. Ja po takiej zmianie w preampie włączyłem płytę na repeat i tak grał parę dni, dopiero potem słuchałem.
 2. Mam dużo tuningowanych odtwarzaczy i najlepiej grający wzorcowy ma chyba setki różnych dolepianych kondensatorów, z obu stron płytki drukowanej. Mam porównanie bezpośrednie do innego takiego samego modelu gdzie tak nie robiłem.
 3. bogdan_

  Audio mity

  To dlaczego źródła cyfrowe tak chu^%$o grają, tylko te najwyższej klasy mają dobry dźwięk, te między innymi z wysokiej klasy zegarami.
 4. Mnie się muzyka klasyczna nie podobała, ale słuchana z płyt CD. W gęstym formacie to samo brzmi bajecznie i wreszcie chce się słuchać.
 5. Śmiszne i banalne te passy, jakby jakiś uczeń projektował
 6. Jedną rzecz można by zbagatelizować, ale takich czynników wpływających na jakość są w sumie setki.
 7. Większość z tych rezystorów ma zniekształcenia większe od całego mojego toru aktywnego włącznie z głośnikami ( oprócz basu tam jest gorzej) , mikrofonu i systemu pomiarowego łącznie, tragedia.
 8. Coraz więcej osób na świecie doświadcza objawów tzw. "długiego ogona" COVID-19. Dolegliwości pojawiają się jeszcze długo po pokonaniu koronawirusa i jak na razie nie wiadomo, dlaczego. Alarmujące wnioski przyniosło niedawne badanie brytyjskich uczonych. Ustalono, że w ciągu pięciu miesięcy od wyleczenia z powodu powikłań COVID-19 umiera jeden na ośmiu pacjentów. Naukowcy byli zaskoczeni. [Hidden Content],koronawirus---zgony-zwiazane-z-dlugim-ogonem-covid-19,artykul,36876638.html
 9. A mój kolega mówi, że wzmacniacze tranzystorowe te tańsze do kilkunastu tysięcy to syczą a nie grają, że to szelestniki. W tej cenie woli coś na lampie.
 10. Nie mam pojęcia, jestem elektronikiem ale i audiofilem i suche pomiary niewiele mówią o sprzęcie, przecież żaden dzisiejszy sprzęt nie szumi, nie ma słyszalnych THD a urządzenia grają inaczej, nawet przewody mają często duże znaczenie.
 11. Stratą czasu to jest siedzenie w internecie, powoduje totalne ogłupienie i brak jakiegokolwiek doświadczenia.
 12. Na komputerze zero, bo z kompa nie gra
 13. Na zwykłym głosie ludzkim wykłada się każdy sprzęt, taki za miliony też. Znaczenie ma na pewnym poziomie nawet jakość przewodów, z których najbardziej naturalnie gra miedź monokrystaliczna, najlepiej solid .
 14. Oczywiście wyolbrzymiam problem, jednak jak ktoś jest wrażliwy i zna swój systemto nawet nieznaczne pogorszenie psuje jakość przekazu.
 15. Ja mam aktywne zestawy i miałem okablowanie z miedzi 6N solid core, wymieniłem na monokrystaliczną i prawdę mówiąc wydaje mi się, że gra tak samo . W przewodach sieciowych i interkonektach słyszę różnicę, w głośnikowych jak są przyzwoite druty solid core to poprawianie oczko wyżej nic mi nie dało. Srebra nienawidze, ale w systemie lampowym często pomagają, odmulają system.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.