Jump to content

bogdan_

Użytkownicy
 • Content Count

  1810
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

330 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja znam same osoby objawowe z tych które miały wynik pozytywny, przebieg często ciężki i pewnie gdyby robiono badania choćby TK płuc to by u większości wyszły zwapnienia jak po latach palenia papierosów. Pokasływanie się ciągnie długo i większość ma płytszy oddech po przechorowaniu. Więc może ci bezobjawowi to mieli robione jakieś drętwe testy?
 2. Czyli co, pozwolić im umrzeć bez próby ratowania życia?
 3. Jak się człowiek już dusi to nie ma wyjścia, trzeba spróbować jeszcze wentylacji, pomimo że tylko koło 20% się wybudzi .
 4. Z moich sporo więcej chorowało, może ze 30, 4 osoby znajome nie żyją, załatwił ich covid. 3 osoby były trochę były schorowane, ale jakby nie zakażenie pewnie by długo pożyły.
 5. Moje TL są duże jak na zestawy głośnikowe, prawie mojego wzrostu. Nienawidzę górek na basie, a na 100Hz to beczka nie bas.
 6. Wiele zestawów głośnikowych przy cichym słuchaniu gra kiepsko, sporo wzmacniaczy tak samo - mają najlepsze parametry i dźwięk przy dużych mocach, a przy miliwatach grają nieprzyjemnie. Na dniach bedę odpalał kolejne tuningowane źródło cyfrowe, z dwoma dodatkowymi zasilaczami i dwoma płytkami z torem analogowym na elementach dyskretnych. Sam to projektowałem, bez ograniczeń i porównam z torem na topowych wzmacniaczach operacyjnych.
 7. Mam odtwarzacze 3 firm dziewicze i 3 poddane tuningowi. Te oryginalne trzymam jako dawcy części do porównań ile daje zmiana analogówki, masterclocka . Ja przełączałem elektronikowi to powiedział że to niemożliwe co słyszy, że są zbyt duże różnice jakości w cyfrowych źródłach.
 8. 30 lat temu to miałem loudness włączany do potka i drugi regulowany potencjometrem, ale miałem gówniany system, który lepiej grał z korekcjami.
 9. Ja zawsze słucham przed snem bardzo cicho i mi basu nie brakuje, jest tyle ile ma być, bez żadnych korekcji. Jak ktoś potrzebuje podbijać to ma gówno a nie audio.
 10. Ja nie jestem. Projektowałem kiedyś wzmacniacz i jak miał zniekształcenia poniżej 0,005% i duży prad spoczynkowy to grał nieźle. Kiedy mu jeszcze zmniejszyłem THD to dźwięk się zauważalnie pogorszył.
 11. Jak najbardziej, w rodzaju filtrów i jakości elementów jest duże pole do zmian, dopasowania brzmienia. Ja preferuję filtry bardzo wysoko cięte, na kondensatorach mikowych i szybkich wzmacniaczach na tranzystorach.
 12. Wszystko zależy od systemu. Na słabym każdy DAC gra ch%^^^$o. Na dobrym rozdzielczym systemie słychać wszystko, przewody, formaty i DAC-e.
 13. Ja żadnego bezobjawowca nie znam, a chorych sporo.
 14. To ile czasu nie masz węchu . Możesz pobrać witaminę B complex, powinna pomóc.
 15. bogdan_

  Audio mity

  Czyli gniazda masz pewnie ze stali niklowanej, nie ważne jak to wpływa na całość.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.