Jump to content

awietek

Użytkownicy
 • Content Count

  2202
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

396 Bardzo dobry

Metody kontaktu

 • Adres URL
  http://fotohoryzont.eu

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Muzyka, fotografia i jeszcze cos tam...
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

4617 profile views
 1. Kolumny z Australii? naprawde? nie ma w EU przynajmniej równie dobrych? U mnie Tucana grała z Tannoyami DC8Ti i to było fajne granie.
 2. Monitory ATC 19 brzmią super z Tucana - koniecznie odsluchaj - ATC SCM40 to zupełnie inne kolumny. Byc moze jakies Xaviany fajnie by sie zgraly z Leema.
 3. awietek

  Wasze ustroje.

  No i poleciaaaaaałłłłł... 😂
 4. awietek

  Wasze ustroje.

  Jak ten fotel jakosciowo sie przedstawia? Mozesz jakies zblizenia detali wrzucic?
 5. awietek

  Wzmacniacz 'Ugoda'

  Czy ktoś z kolegów nie miałby płytek, polutowanych badz nie na odsprzedanie?
 6. Jak wysokie tony hybrydy zgrywają się z metalowymi tweeterami? Mam konkretnie na mysli tytanową kopulkę tannoya w dual koncentryku akurat u mnie w DC8Ti.
 7. W linku ktory podalem jest wszystko - tu instrukcja instalacji: [Hidden Content]
 8. W jaki sposob moglbym posluchac hybrydy 200 u mnie w domu?
 9. Ciekawe co tam w srodku 🙂 - dobra cena jak na dzien dobry 🙂
 10. Zajefajna nakladka na LMSa (picoplayery, max2playe i inne bazujace na LMSie) - [Hidden Content] Niezwykle responsywna jak na sterownie przez przegladarke - uzywam - polecam.
 11. Bas niestety trzeba temperować bo w takiej przestrzeni jest najbardziej uciążliwy... wykres ostatni robiłem z porządną gąbką włożoną w bass reflex jednej kolumny - stąd trochę go mniej - ale teraz jak są panele gram z "otwartą dziurą" 😉 - nie jest źle na umiarkowanych poziomach głośności - zobaczymy jak to wygląda w pomiarach.
 12. Subtelne zmiany - ale wyraźnie polepszyła się scena - urosła na pewno w górę i na boki - jakby bardziej się napowietrzyła. Próbowałem ustawiać panele w miejscach pierwszych odbić z boku kolumn ale to nie dało takiego efektu jak ułożenie paneli jak na zdjęciu - pomiarów jeszcze nie zdążyłem zrobić - ale słyszalny efekt już mnie zadowala. W sumie małym nakładem - 2 panele z wełny 80kg/m3 50x100cm - i mała pułapka basowa w narożniku - widać tylko jej fragment za kwiatem.
 13. Napiszę tak - kiedyś słuchałem klarnetu na moich dc8ti na 2 wzmakach - Tucana i MF M6Si - brzmiało to zdecydownanie inaczej na obu wzmacniaczach 🙂 - to była inna barwa instrumentu.
 14. Dla mnie obowiązkowe: Red Turtle - Laurent Perez del Mar Crimson Wing - The Cinematic Orchestra Last Samurai - H. Zimmer The Piano - M. Nyman
 15. Hania Rani jest perfekcyjna na wieczorne odsłuchy... Home..
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.