Jump to content

Sebmon666

Użytkownicy
 • Content Count

  132
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

21 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

479 profile views
 1. [Hidden Content] Tutaj wykonawca stolika ,myślę że zajrzeć warto 😉
 2. Sorry ze wieczorem ,stoliczek wymiarami na zamowienie! Jesli chodzi o audio to pozwoliłem sobie brzy budowie domu wbudować dwie płyty marmurowe na których jest sprzęcik ,w moim domu nie ma drewna lub podebne ...
 3. Postaram sie to wyjaśnić u mnie ;) Mialem wcześniej podłogówki i bass mnie - wykończył .( dlaczego) Nie mam dobrej akustyki pomieszczenia !!! by ten bas był absorbowany. Mialem juz doświadczenia w przeprowadzkach ( z tym samym audio) w tym przypadku zamieniłem VA Mozart na pm1 . Powiem szczerze: teraz ludze przychodzą i mówią " łał" Zestawik gra swietnie - neutralnie,rozdzielczo, analitycznie co lubię i bas ( kurtki i kontrolowany) , zejscie w dół jest wystarczające , w podlogowkach hmm po co zaraz rozhula mi go pomieszczenie. Gram z CD lub tidal hifi ( tylko rock ) tadeo ,seria 800 diamentowa tak kusi ,nawet juz 803 za 10000e mozna juz kupić ,niestety moje pomieszczenie sie nie nadaje;) pozdrawiam. zastanawiam sie nad : 805 d3.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.