Jump to content

mone

Użytkownicy
 • Content Count

  173
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

296 profile views
 1. mone

  Klasa D TPA3251/TPA3255

  Tak własnie gra TPA... dlatego z niego zrezygnowałem. Powodem tej sytuacji jest fakt że TPA potrzebuje INPUT_A = ±3.9 V (peak, max) INPUT_B = ±3.9 V (peak, max) INPUT_C = ±3.9 V (peak, max) INPUT_D = ±3.9 V (peak, max) na wejściu by został maksymalnie wysterowany.
 2. mone

  Klasa D TPA3118/ TPA3116

  @sybic na przykładzie TPA3255 mógłby Ci potwierdzić że prawdopodobnie Tak.
 3. A masz jakiś ładny i sprawdzony przykład takiego preampa? Jakieś propozycje, spostrzeżenia, doświadczenia?
 4. Pytanie do osob które korzystają jeszcze z IRS2092, ktoś ma jakieś preampy do tego grajka?
 5. mone

  Potrzebuję ...

  A ktoś ma do sprzedania jakieś PGA23XX? Dajcie znać.
 6. Sprzedam wzmacniacz TPA3255 EVM zakupiony jakiś czas temu prosto z TI, wzmacniacz w 100% sprawny. Mała modyfikacja jaka została w nim wykonana to zmiana elektrolitów 4700uF na 1500uF celem obniżenia wzmacniacza(oryginalne konty są od spodu), a nowe zostały wlutowane od góry, oczywiście posiadam oryginalne i chętnie dorzucę. Dodatkowo zostały ścięte gniazda bananowe. [Hidden Content] Cena: 400zł Do wzmacniacza posiadam też zasilacz impulsowy SMPS600RS. Zakupiony w celu wykorzystania z wyżej sprzedawanym wzmacniaczem. Zasilacz działa bez problemu, nie popiskuje sobie, posiada regulowane napięcie. Wersja zasilacz to 230V 48V [Hidden Content] Cena: 350zł Wolałbym sprzedać całość, dlatego cena za całość to 700zł W razie jakichkolwiek pytań zapraszam na PW
 7. mone

  Zasilacz do Tpa 3116

  Pamiętajcie też że zasilacz od laptopa 90W ma moc podaną przy stałym obciążeniu, a w impulsie wytrzymuje dużo więcej. Stabilizacja straci na efektywności, ale w TPA nie miałem przypadku by mi odcięło napięcie.
 8. mone

  Zasilacz do Tpa 3116

  Zwykły zasilacz od laptopa taki 90W i przetwornica Step-UP. U mnie tak działa i spokojnie daje radę lub nawet dwa takie równolegle jeśli Ci mocy brakuje... Jeśli chcesz taki zasilacz napisz. Tylko za browca i wysyłkę zapłacisz. Bo mam całe kartony które mają uszkodzone kable.
 9. Prąd spoczynkowy ustaw prawidłowy. Innego wytłumaczenia nie ma.
 10. mone

  Klasa D TPA3118/ TPA3116

  Przecież VER2923 do tpa3116 to jak strzelanie z ak do mrówki...
 11. mone

  Potrzebuję ...

  Potrzebuje radiatora lub kawałka profila aluminiowego do wzmacniacza iraudamp7s. Wysokość: 15mm Szerokość: 100mm Długość: 50mm MAKS Fajnie jeśli ktoś orientuje się profilach, to o podanie mi nr. szukałem po tme, ale niestety nie znalazłem nic przybliżonego, a wiem że takie profile można wytargać z jakiegoś zasilacza z TV.
 12. A daj jakiś rezystor na wyjście. Tak by zawsze zasilacz był pod jakimś obciążeniem. Dla przykładu 1K
 13. A jak to się ma do regulacji na PGA? Tam też na wejściu jest bufor.
 14. Panowie, potrzebuję odpowiedzi na pytanie. Posiadam DAC AK4490 by TaZ, jako końcówka to IRS2092. Potrzebuję informacji na temat potków, jaką wartość dobra, jak dopasować i jakie są korzyści i ich brak w dobraniu nieprawidłowej wartości. Takie ABC volume.
 15. Ale czy ktoś widzi to co ta blacha może zrobić? Wystarczą milimetry wygięcia i mamy zwój na transformatorze... ściągnij to w cholerę...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.