Jump to content

mone

Użytkownicy
 • Content Count

  191
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

331 profile views
 1. A widziałeś tu kogoś kto ma 700as2?
 2. No, ale ten cyngiel na środku to odpada 😮 Nie te proporcje obudowy. Ja to jednak zrezygnowałbym z edycji panelu przedniego. Jedynie napis. Chociaż kurde to standby kusi!
 3. Zacznijmy inaczej ten temat. Zróbmy trzy tematy tyłu, (ktoś chętny :P) nawet w paicie może to być, chodzi o wzór. Nie od dzisiaj wiadomo że tyłek jest najważniejszy 😛 (wyjdę na dziwaka, ale przepraszam Panie 😉 )
 4. Ach to forum.... Ja dzisiaj przeszukałem trochę modushop i szczerze mówiąc - Cenny mnie ZABIŁY! Fakt może w zamówienie grupowym wyjdzie lepiej. Z tego co widzę to jest dużo puszek (no tak można nazwać surową obudowę), ale jak dla tego wzmacniacza to [Hidden Content] ta wydaje się ciekawa. Teraz nasuwa się pytanie jak ten sklep funkcjonuje, kupujesz to co mają w ofercie czy możesz dobrać Sobie, kolor, inna płyta czołowa, tył itp. chodzi o zamówienie grupowe. Oczywiście otwory to jedno, ale teraz upodobania kupującego. Musimy też uwzględnić nie tylko tył, ale i górę oraz dół, otwory czy paski. Co do bezpiecznika to bez sensu, lepszym rozwiązaniem byłby wł./wył. Wiadomo że co użytkownik to nowy pomysł. I szczerze to obudowa z tego [Hidden Content] podoba mi się najbardziej. - wzór tylni mi akurat nie pasuje 😮
 5. Ktoś tutaj kupił kabelki i się tym nie podzielił. Nie ładnie. Jakie to forum robi chaos... post napisany 3 razy. A ja mam pytanie co do zamówienia. Czy osoby które otrzymały wzmacniacz z poprzedniego zamówienia mogą napisać czy w zestawie dostajemy jakieś złączki, piny czy tylko sam moduł?
 6. A skąd jesteś? Najlepiej gdybyś znalazł kogoś blisko siebie.
 7. Jaka jest wysokość tego wzmacniacza? W da jest napisane 63mm, co ma taką wysokość?
 8. Czyli cena taka jak poprzednia, liczyłem że będzie drożej. To panowie do kiedy kończymy listę? @dankam, napisałeś cenę 300AS1, a kolega nie był zainteresowany 300A1?
 9. I jak panowie? Odświeżam trochę bo temat spadł.
 10. To jeszcze raz odświeżam listę. Wpisujcie proszę ilości dla każdego. 1. M3000GT 1szt. 2. mone 1szt. 3. Lok 3szt. 4. LunaticAllegro 5. pingwing 6. bebzun 1szt.
 11. Może nie wplatajmy tematu obudowy jeszcze do tematu. Dajcie rozwinąć temat zamówienia, ponieważ na chwilę obecną nie mamy terminów oraz wstępnej wyceny.
 12. Sprawdź jak wyglądają opakowania zbiorcze, tak jak są w DA. Nie sądzę by była szansa zamówienia dodatkowych szt.
 13. Potrzebujemy (7szt) jeszcze jednej osoby. Tak są pakowane wzmacniacze w pudełku zbiorczym, jest to napisane na 41 stronie z DA z tego linka [Hidden Content] Dołączam się do zamówienia i zbieram drugą listę: Wszystkie niżej wypisane osobą są zainteresowane 1szt. 1. M3000GT 2. mone 3. Lok 4. LunaticAllegro 5. pingwing 6. bebzun
 14. Napisałem do osoby która była w gronie osób które zamawiały. Niestety nie wiem kto to dokładnie(nie znam osoby która to zamawiała) i nie mam pojęcia czy ktoś miałby chwilę by się zaangażować. Tylko fakt, faktem temat jest poważny, i z tego co wiem potrzeba min. 7 szt. Jeśli jest osoba która zamawiała coś z tej firmy proszę o kontakt.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.