Jump to content

mone

Użytkownicy
 • Content Count

  308
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

15 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

596 profile views
 1. Pany mam pytanie, niektórzy z was bawili się w zaciskanie przewodów. Jakiej zaciskarki używanie lub jaką możecie polecić. Chciałem kupić coś do własnie gold pininów i do zwykłych wsuwek.
 2. mone

  który lepszy na bas

  @witek_z, To, że głośniki są identyczne. A kwestia oporności zależy od Ciebie i Twojego wzmacniacza.
 3. mone

  TA2022

  @juro7, Tak. Leży w półce nie używany. Chętnie odstąpię. Trafko jakie mam to dość porządne 2x22V 120W niestety jest trochę za małe, dlatego wzmacniacz leży odłogiem, a nie szukałem innego trafka. Co do dławików to nie wiem, wiem, że były dwie wersje, ja mam takie Duże są trochę za duże, ale się nie grzeją. Raczej nie chodzi o brumienie, a o to, że małe się grzeją, a gdy rdzeń jest nieprawidłowy to zaczynają parzyć.
 4. Znam ten sklep i jak dla mnie ma opinię. "Wszystko mamy, wszystko mają, ale jakość tego co tam jest to wywołała by uśmiech na twarzy chińczyka". Wszystko co mają to z jak najtańszego źródła, nawet same kable... Nawet na rezystorach THT się przejechałem u nich... Pokaż jakieś duże, ładne zdjęcie tego tranzystorka.
 5. Mam do wszystkich małą ciekawostkę, zamówiłem obudowę do NC252MP z ghentaudio wyobraźcie Sobie że przyszła dopiero po 100dniach! Najlepsze jest to, że obudowa to koszt 120dolców chyba, a mi się udało bez cła/vat... ghentaudio wystawił deklarowaną wartość na etykiecie 26dolarów. Paczka przyszła prawie, że bez rogów... normalnie okrągłe się zrobiły taki los przeżyła. Zawartość w 100% cała. Paczka ponad 1,5kg
 6. mone

  Potrzebuję ...

  @biniek pisz do @gavron04, ma forumowe amanero.
 7. Poszukaj "Preamp na pga2320 by Taz" - w temacie pod koniec jest udostępniony kod źródłowy pod atmega32. Uprzedzając Twoje pytanie, tak PGA2320 i PGA2310 mają identyczny interface sterowania.
 8. Ja zamówiłem kable i paczka do mnie szła 9dni, a teraz czekam na paczkę no prawie dwa miesiące.... wciąż w chinach.
 9. volumio ma to do Siebie że jak wywali zasilanie to lubi zgubić plik /boot/config.txt - staje się pusty i bez użyteczny. Nawet system się nie podniesie. Wtedy wystarczy kartę włożyć do jakiegoś czytnika i nadpisać plik z innego źródła, nic zaawansowanego.
 10. Ludzie, tak długo się bawicie z volumio, a nikt nie widział tego? Że volumio tworzy hotspota gdy nie ma dostępu do internetu? Można się do niego podłączyć i wykonać konfigurację? SSID: Volumio Hasło: volumio
 11. YouTube, działa bez zarzutu. Niestety nie ta wersja dostępna w Plugins, a inna. Potrzebne jest jeszcze webAPI do tego wszystkiego YouTube.
 12. Zastanawiał się ktoś czy długość kabla USB z maliny do Amanero ma jakiś wpływ na dźwięk? Zdarzają się jakieś problemy?
 13. Ja mam jeszcze starego poczciwego Quad 405. Tylko jedna strona sfajczona.... czekam aż nabierze mocy 😉
 14. Jak malina nie ma dostępu do internetu to włącz WIFI w telefonie i znajdz sieć volumio, skonfiguruj IP oraz SSID i hasło do sieci WIFI
 15. Wyjdź człowieku i nie wracaj! Smaka robisz mi na te obudowy... Sprawdź czy Cię nie ma gdzieś w papierniczym. Pytanie takie czy akceptujesz projekty z zewnątrz? Daj znać na PW
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.