Jump to content

Lukasz Roguski

Użytkownicy
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Usługi

Recent Profile Visitors

188 profile views
 1. jeszcze nie chce sprzedac, dopiero dokupilem przedzwmacniacz Adcom do PA-7E i testuje na zmiane z przedwzmacniaczem z TA-4E To jest tylko wysokotowiec? Ja szukam kolumn glosnikowych prezyzyjnie mowiac.
 2. A czy ktoś miał Kappy 8.2 i R90 oraz Zollery i czy mógłby wyrazić swoją opinię. Posiadam Kappa 8.2 od 5 lat a od dzis Nakamichi PA-7E II zastapil TA-4E i w związku z tym mógłbym też zmienić głośniki, jak już je odsłucham na nowym wzmacniaczu. Szukam glosnikow, ktore porafia zatrzasc stropami, o bardzo duzej szczegolowosci i rozdzielczosci, swietnej przestrzeni, lubie muzyke klasyczna, filmowa i tzw epicka. Czy Zollery potrafia zejsc naprawde nisko z wysoka kontrola?
 3. Widze, ze grupa budzi sie w weekend 🙂 Jesem z Dabrowy Gorniczej, czy ktos mieszka niedaleko mnie i moglby mnie zaprosic ? Mam od dzisiaj juz Naka PA-7E II
 4. A czy ktoś miał Kappy 8.2 i R90 oraz Zollery i czy mógłby wyrazić swoją opinię. Posiadam Kappa 8.2 od 5 lat , za kilka dni Nakamichi PA-7E II zastapi TA-4E i w związku z tym mógłbym też zmienić głośniki jak już je odsłucham na nowym wzmacniaczu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.