Jump to content

Sławo1

Użytkownicy
 • Content Count

  99
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

735 profile views
 1. Cześć koledzy. Tak w ogóle, to dotychczas byłem w dziale analog, stereo HI FI, itp. Teraz w tym dziale piszę dopiero drugi swój post. Mam taki problem. Posiadam od niedawna takie radio: Erisin ES4046B 7" I dotychczas używałem tylko radia (działa bez problemów) Jednak teraz po doprowadzeniu auta trochę do porządku, chciałem użyć tetraz odtawarzacza cd/dvd. Jednak po włożeniu płyty cd (oryginalnej - próbowałem kilka różnych) nie było żadnej reakcji. Tak samo z dvd. Dodam, iż płytę odtwarzacz ten "wciąga" normalnie i płynnie. Czy mam jest jakaś blokada na tym radiu? I trzeba, np. wejść w ustawienia ( także te, które, aby wejść trzeba wpisać kod: 126) aby tam coś odblokawać, ustawić? Czy to może wina lasera?
 2. Cześć. Jeszcze tu mnie nie widzieli. Normalnie to "siedzę" trochę na forum w dziale audio stereo i analogu, itp ( magnetofony, odtwarzacze cd, kasety...) I tam czytam i czasem udzielam się. Jednak teraz mam coś co wiąże się z autem. Posiadam takie radio Erisin ES4046B 7" Mam na oku takie coś do tego radia: Wzmacniacz SIGNAT RAM 3 MARK II Subwoofer DLS MW 10 Czy może jakaś inna marka audio car, konfiguracja czy opcja byłaby lepsza? Auto to BMW E46, sedan, polift.
 3. Cześć wszystkim. Z moim wzmacniaczem stereo wszystko jest w porządku. Jednak amplituner do oglądania do tv i filmów przestał działać. To Pioneer VSX-521. Wszystko działało, ale któregoś dnia, ampli się włączył, ale dźwięku już z głośników nie było, cisza. Co może być przyczną? Czy można tam np. zlikwidować , tzw." zimne luty"? Czy jednak w takim amplitunerze może to nie występować? A trzeba wymienić cały jakiś element, płytkę, bo takie już "plastikowe" ampli nie są naprawiane w taki sam sposób jak poczciwe starsze wzmacniacze.
 4. Cześć koledzy. Przestrzegam i proszę o ewentualny kontakt. 18 kwietnia 2019 roku w okolicach Bydgoszczy z klatki schodowej zaginęła mojemu koledze paczka, min. z odtwarzaczem cd Sony CDP x779. Odtwarzacz ten był z oryginalnym pilotem, bodajże RD-M 991 Odtwarzacz jest w kolorze czarnym z drewnianymi bokami. Odtwarzacz był uszkodzony. Jeśli już ktoś z Was ( albo Waszych znajomych kupił taki, albo ktoś zwróci się ze sprzedażą takiego egzemplarza w najbliższym czasie, albo też zauważycie gdzieś, że ktoś taki oferuje) to proszę o kontakt, pisząc pod tym tematem w odpowiedziach, albo na wiadomości prywatne na tym forum. Jeśli już nabył ktoś ten akurat egzemplarz, to nie będą roszczone żadne pretensje do takie osoby, a odtwarzacz zostać może już u niego! Chodzi tylko o to, aby znaleźć teraz już tylko tego złodzieja i skurw....na!! Ewentualnie proszę o przeniesienie tego tematu, tej sprawy, jeśli nie jest to odpowiedni dział, ale chodziło mi o to, że w dział START jest na samym początku i jest najlepiej widoczny.
 5. Witam .Posiadam wzmacniacz SONY TA-F 570 ES . Na wejściach głośnikowych A od czasu do czasu przerywa dźwięk,lewej kolumny,wejście B jest w porządku. Nic na razie nie czyściłem nie rozkręcałem,gra na wejściu B. Jako laik trochę w tej dziedzinie powiem,że mam możliwośc kupienia całej tej płyty(ki) razem z wyjściami,nowe. Czy mam już to kupić teraz,bo nawet może się przydać w przyszłości?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.