Jump to content

Sławo1

Użytkownicy
 • Content Count

  100
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1716 profile views
 1. Cześć. Minęło troche czasu od założenia tematu, ale w końcu jestem:-) Śruby były już chyba zdjęte przez poprzedniego właściciela, ponieważ płyty "wciąga" i "wypluwa płynnie. Chyba, że... śruby te są od tylko od...blokady lasera (jak przy odtwarzaczach Pioneer PD) a płytę "wciągnie" i tak mimo iż te śruby nadal tam są. Co myślisz?
 2. Cześć koledzy. Tak w ogóle, to dotychczas byłem w dziale analog, stereo HI FI, itp. Teraz w tym dziale piszę dopiero drugi swój post. Mam taki problem. Posiadam od niedawna takie radio: Erisin ES4046B 7" I dotychczas używałem tylko radia (działa bez problemów) Jednak teraz po doprowadzeniu auta trochę do porządku, chciałem użyć tetraz odtawarzacza cd/dvd. Jednak po włożeniu płyty cd (oryginalnej - próbowałem kilka różnych) nie było żadnej reakcji. Tak samo z dvd. Dodam, iż płytę odtwarzacz ten "wciąga" normalnie i płynnie. Czy mam j
 3. Cześć. Jeszcze tu mnie nie widzieli. Normalnie to "siedzę" trochę na forum w dziale audio stereo i analogu, itp ( magnetofony, odtwarzacze cd, kasety...) I tam czytam i czasem udzielam się. Jednak teraz mam coś co wiąże się z autem. Posiadam takie radio Erisin ES4046B 7" Mam na oku takie coś do tego radia: Wzmacniacz SIGNAT RAM 3 MARK II Subwoofer DLS MW 10 Czy może jakaś inna marka audio car, konfiguracja czy opcja byłaby lepsza? Auto to BMW E46, sedan, polift.
 4. Cześć wszystkim. Z moim wzmacniaczem stereo wszystko jest w porządku. Jednak amplituner do oglądania do tv i filmów przestał działać. To Pioneer VSX-521. Wszystko działało, ale któregoś dnia, ampli się włączył, ale dźwięku już z głośników nie było, cisza. Co może być przyczną? Czy można tam np. zlikwidować , tzw." zimne luty"? Czy jednak w takim amplitunerze może to nie występować? A trzeba wymienić cały jakiś element, płytkę, bo takie już "plastikowe" ampli nie są naprawiane w taki sam sposób jak poczciwe starsze wzmacniacze.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.