Jump to content

Marcin_Sz

Użytkownicy
 • Content Count

  1098
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

331 Bardzo dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

2196 profile views
 1. Ja wiem! Nie ma brzydkich kobiet tylko czasem wina brak!
 2. Niestety kombinacja z mikro usb. Mieliśmy 2 liniowe w tym LKS i coś za ok 1,5 tys i to ogniwo.
 3. Zatem polecam ten eksperyment. 6v jej nie usmaży a różnica taka że liniowy zasilacz gra jak śmieć
 4. Słyszałeś malinę zasilaną z ogniwa żelowego vs liniowe?
 5. Pod malinę slychac jedynie żelowy akumulator 6v.
 6. Najbardziej rozbudowany set - 3 pudelka ze Step Upem. Nic nie wniósł nie był w niczym lepszy od GoldNote ani Sensora a opowieści krążyły obiecujące. Pozatym ergonomiczny koszmar. 3 pudła i dużo kabli.
 7. Bierz iskrę. Za te pieniądze nic lepszego do niskoprądowego MC nie ma. Używam tego pre z Dynavectorem Karat. jak chcesz pogadać to pisz na priv
 8. Miałem Sensor2, miałem GoldNote PH10, mialem przez moment ARC i Rolof Stelvio - oba w testach. Jak ma być dobrze i tanio to polska ISKRA za grosze (mam na sprzedaż), Goldnote gra bardzo dobrze i daje spore mozliwości regulacji i podpinania 2 ramion, a na koniec daje możliwość zmiany zasilania gdzie daje nam spory upgrade. System GoldNote nie zmusza do wywalenia dużej kasy na dzień dobry. Sensor - dobra klasyka ale nietania i przy GoldNote... nie jest wyraźnie lepszy. Najlepszy jest STELVIO ale to cena x2 ARC kompletnie mi nie pasował. Grałem na gramofonie Kuzma Stabi S/Sto
 9. Magnetostaty Magnepan.7. Kolumny po wymianie podzespołów zwrotnicy - na kondensatory Miflex i lepszą cewkę. Trudno o lepsze granie do 10000. Rozmach i detaliczność. Wspaniały fortepian i wokale. Szybki bas. Wymagają mocnego tranzystora lub lampy push-pull.
 10. I rozumiem ze sam sobie ten wyjazd zafundowałeś by nam to pokazać?
 11. Dajcie spokoj - artykuł na udowadnianie że coś (Ayon) jest gdy oczywistym jest że nie jest.
 12. Zawsze będzie różnica z basem bo bas miksuje się pod winyl inaczej
 13. pewnie ten lampowy. Ja tam jak ma być tanio wybralbym Audiokultura Iskra1 a jak ma być bardzo dobrze to Goldnote PH10 a za jakiś czas dokupił zasilacz.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.