Jump to content

Ziarutek

Użytkownicy
 • Content Count

  227
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

44 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

921 profile views
 1. Leema Tucana II Zapraszam do kontaktu.
 2. Watami nie ma co straszyć ( u mnie 40W na kanał ), bardziej należy zwrócić uwagę na wydajność prądową wzmacniacza. Nie znam całej oferty Elac-a i może to zbyt ogólne twierdzenie, jednak wiem ile wzmacniaczy próbowano podpinać do FS 197 i jakoś zawsze wracały do "kąta" (bo nie chcą grać). Zabrałem je takie samotne posłuchać w domu i masz ... warto było 😉 Czyli jednak prawda. To, że grają aż miło nie znaczy , że grają w pełni swoich możliwości. 🙂
 3. Wydajne... ☺ Na poważnie... nie ma prądu nie ma grania przy Elac-u
 4. Zgadzam się, byle nie pomylić kontrabasu z wiolonczelą ;). Racja, że najważniejsza w tym wszystkim powinna być muzyka.
 5. Pan uwielbia kontrabas, którego dolna skala oscyluje w granicach nawet 30-40 Hz. Proszę, nie piszmy o naturalnym brzmieniu bo jest ono w tym przypadku nieosiągalne ;). (przynajmniej w podanej kwocie). Barwa i dynamika... owszem.
 6. Nie wiem czy ma sens wirtualne poszukiwanie kolumn. Dwa lata to dużo, nie wiesz czy ten Rotel zostanie z Tobą do tego czasu, czy później będziesz znowu poszukiwał wzmacniacza do kolumn które sobie upatrzyłeś. Nie znasz też rozmiarów przyszłego pomieszczenia (chyba, że się mylę). Przez te dwa lata jeździł bym po salonach audio ze swoja ulubiona muzyką i wytypował kilka zestawów. Jak już z zmienisz lokum pozostanie tylko weryfikacja w nowych warunkach akustycznych pomieszczenia i radość ze słuchania muzyki. Przemyśl to. Pozdrawiam
 7. Gdzie szukać tych kodów? Skąd wiesz że to z Heerlen? Jest jakiś almanach do tego?
 8. Tak! Nie wiem jak je znalazłeś ale kiedyś przeczytałem Twój post i postanowiłem zaryzykować ... oj, warto było ... grają do dzisiaj lejąc "miód" na moje uszy :). Ave McGyver.
 9. Rozumiem trolu, że po 2 tygodniach znudziły Ci się "Elektrino 250" którymi kilka minut temu zachwycałeś się w klubie STX i szukasz nizszego modelu. Na Nowy rok proponuję pomodlić się o rozum...
 10. Super! Poza tym, że powoduje to trwały opad szczęki, dowiedziałem się jak bardzo uboga jest moja wiedza o ilości producentów audio ;). Najbardziej podoba mi się pomieszczenie odsłuchowe z tym stolikiem przy kanapie , achhh ale bym pokręcił tymi "gałeczkami" :-D .
 11. popieram, albo te: [Hidden Content]
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.