Jump to content

Roxi

Użytkownicy
 • Content Count

  2395
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Roxi last won the day on March 21

Roxi had the most liked content!

Community Reputation

1543 Audioholik^2

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

49823 profile views
 1. O tej porze, to Ty już spać powinieneś 🙂
 2. Entry level ??? To nie jest mowa nienawiści tylko prowokacja :) Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 3. Wygląda mi to na hejt Dynaudio! Ukryta mowa nienawiści. Najlepiej nic więcej nie pisz w tym klubie !!! :) Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 4. Ta ja już Tobie odpowiem, aby rozwiać kolejne wątpliwości. Pan Rogala tego Ci nie zrobi. To nie jest akcja reklamowa. Ale może Rambo, czy ktoś inny się podejmie.
 5. Sprawa zawsze staje się bardziej zrozumiała jeśli zna się czyjeś intencje. Rambo miał i chce kupić kolejne Dynaudio z czym się ogłaszał. Ja kupiłem nowe kolumny, rozebrałam je, straciłem gwarancje i ryzykuje. Jeśli to jest hejt na markę i wspieranie konkurencji na którym ja najwiecej stracę, bo wszędzie muszę płacić za kolumny, komponenty, usługi, dojazdy i jeszcze mogę z tym zostać jak audiofan z Focusami. To coś tu jest nie hallo z tym hejtem.
 6. Widocznie masz bardziej przenikliwy umysł czy większą inteligencję :)
 7. Mylisz pojęcia. Rambo jest wielkim fanem marki. Po pierwsze nie ma w tym nic złego jak ktoś kupuje od kogoś głośniki. Po drugi przeczytaj dobrze, co zacytowałeś. ... jak inne koncerny... czy tu jest jakaś dyskryminacja?
 8. Daj przykład hejtu na markę. Pojawiło się ostatnimi czasy wiele niezadowolonych opinii ze znacznych podwyżek cen oraz słabej jakości grania Excite. Czy to jest hejt ?
 9. Nawet nie wiesz, jak bardzo bym chciał, aby to była prawda 🙂
 10. Zadaj sobie lepiej pytanie, co by się w tym klubie działo i co miałbyś tu do czytania gdyby nie aktywność kilku userow. Nigdy nikt nie zabronił Tobie zamieszczania entuzjastycznych recenzji o nowych Contourach. Opisuj, wstawiaj zdjęcia, kable, nowe konfiguracje. Nikt nie będzie Ciebie hejtował. Śmiało kolego :)
 11. Babatular, nic nie wnoszą takie uwagi. Podobnie nie ma sensu prześmiewczy ton, kto czyim jest zwolennikiem, czyli ja Studio 16 Hertz. Poprzednio miałem jak wiesz 3,4 LE i bardzo chciałem kupić te nowe, bo wizualnie mi się bardzo podobają i mają dodatkowo Esotara w najnowszej wersji. Powinien to być strzał w 10, ale niestety nie jest. Mam wrażenie, że Dynaudio zarówno w niższych seriach jak i Contour (nie słyszałem najnowszej Confidence) przechodzi etap poszukiwania nowej stylistyki dźwięku i testowania rynku cenami. Jak ktoś znał dźwięk wcześniejszych modeli, to te nowsze serie mogą budzić jego zdziwienie. Ani nie ma w tym dżwięku i poukładania jaki był w Focus, ani rozdzielczości i dociążenia w nowych Countour. Gdyby było inaczej, to dzisiaj bym sobie kupił te kolumny.
 12. Dokładnie :) Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Na efekty modyfikacji trochę jeszcze trzeba będzie poczekać, ale efekt może być ciekawy. Dziś wpisałem w system innego DAC z większa rozdzielczością i dynamiką niż CD Electrocompanieta. Ten drugi gra wyraźnie bardziej relaksująco. Może te źródło lepiej się zgrywać z Dynaudio. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 13. Nie mam pojęcia o czym Ty mówisz?? Rambo cały czas modyfikuje swoje Dynaudio. Dlaczego ja nie mogę tego robić. Nie wciągaj mnie Plastik w Twoje prywatne sprawy i moich kolumn Dynaudio. Brałem jeszcze dwie osoby, które miały mi je zmodyfikować. Wyszło, że Grzegorz. Zapędzasz się zdecydowanie w Twoich domniemaniach w tym momencie.
 14. Plastik, ale o czym Ty mówisz? Widziałeś jakieś słowo krytyki z mojej strony? To są tanie kolumny. Dynaudio dało solidną skrzynkę, bardzo dobre głośniki. Gdzieś są oszczędności i ja nie mam do nich pretensji. Właściciele Dynaudio chętnie z ciekawości mogą zobaczyć środek kolumny. Chyba się zagalopowałeś 🙂
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.