Jump to content

Roxi

Użytkownicy
 • Content Count

  3032
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Roxi last won the day on March 21 2019

Roxi had the most liked content!

Community Reputation

2025 Audioholik^2

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

57403 profile views
 1. Nie mieszajmy tutaj kultury z biznesem. Chińczycy potrzebują w jakiś sposób dostarczyć towary na zachód. Pora abyśmy dbali o swoje interesy i myśleli jak niepodległy kraj a nie poddańczy. Inaczej wychodzą takie akcje jak z Iranem, albo bezmyślne kupowanie samolotów i opłacanie amerykańskich żołnierzy zamiast inwestować te pieniądze w kraju i budować własną nowoczesną armię. Niestety Kaczyński do tego jeszcze nie dorósł, bo jest zbyt mocno skoncentrowany na walkach wewnętrznych i nienawiści do Rosji.
 2. Chodziło o ominięcie Ukrainy chyba? Tak więc spokojnie mógłby iść do Polski.
 3. Ja się wcale Chinami czy Niemcami nie zachwycam. Trzeba jednak realnie patrzeć na świat skąd płynie pieniądz. Chiny budują swój jedwabny szlak i powinniśmy się starać, aby brać aktywny udział w tym projekcie, a nie jak z Nordstreamem, który buduje się bez naszego udziału, bo chcieliśmy pokazać jaką jesteśmy polityczną potęgą.
 4. Zmiany zawsze są niewygodne. Jedyne pytanie, to zobaczymy jak Biden poradzi sobie z rywalizacją z Chinami i ze zmniejszającą się klasą średnią w USA. Reszta spraw ma marginalne znaczenie. Być może Ameryka już pogodziła się z tym, że będzie biernie przyglądać się rozwojowi i obejmowaniem światowego przywództwa przez Chiny. Taka polityka dla Polski nawet jest lepsza, bo nie będziemy musieli się opowiadać za jedną ze stron, co pozwoli nam na bliższe relacje z Chinami, a nie tylko spełniać polecenia Trumpa. Czas pokaże jak się sprawy potoczą.
 5. Nie Ty jeden. Rozmawiałem ostatnio z Grzegorzem Rogalą ze Studia 16 Hertz i pytałem go czy warto abym ingerował w fabryczną zwrotnicę tych starszych kolumn. Stwierdził, że raczej nie i powinny trzymać swoje parametry nawet po latach. Sam też nie jestem zwolennikiem takich ingerencji. Przyjechał jednak do mnie kolega, który ma takie same kolumny i zrobił wcześniej taką wymianą i siebie. Łatwo było to porównać bo w jedna była przed, a druga po wymianie kondensatorów i różnica nie była spora, a dramatyczna 😜 Wcześniej zwrotnica była fabryczna, bez zmian...
 6. Szkoda tego Trumpa, młody był i mógł się jeszcze wszystkiego nauczyć. Ten powinien być już na emeryturze 😜
 7. U mnie ostatnio ta sama sytuacja. Używane kolumny z tym, że nawet więcej niż lat 10. Po wymianie kondensatorów o identycznych parametrach dramatyczna zmiana jeśli chodzi o kontrolę, otwartość i selektywność. Same kondensatory zachowały swoje wartości, ale sonicznie dzięki był przymulony. Z tym, że jest jak pisze. Trzeba mieć jakiś punkt odniesienia, bo inaczej tak łatwo tego nie słychać.
 8. Kolego, chyba sam nie znasz wszystkich zalet QRS'a! Pozwolę sobie zacytować recenzenta, bo chyba tego właśnie poszukuje autor wątku... ...To samo nagranie pokazało, że polska platforma pozwala niżej zejść basowi. Jest on również gęstszy i mocniejszy. Acoustic Revive gra bardziej „do przodu”, dźwięk ma z nią twardsze krawędzie i w porównaniu do „podłogi” to znaczny krok naprzód, ponieważ poprawia się i selektywność, i rozdzielczość, i przejrzystość; „podłoga” wydaje się tępa, bez życia. Ale to Asura buduje pełniejszy dźwięk bez podkreślania, z ciemniejszą górą. Co szczególnie dobrze wyszło
 9. A nie ma na to jakiegoś lekarstwa? 🙂
 10. Oczywiście, że można. Można jak w innym wątku pisałeś zrobić taniej i lepiej kolumny dopasowane do oczekiwań na zamówienie. Mam wrażenie, że design, szybkość i łatwość realizacji transakcji są na pierwszym miejscu u kolegi. Dostawca nie wnikam, zakładamy, że punktem wyjścia są kolumny.
 11. Skoro masz sprecyzowane preferencje, a finanse nie są dla Ciebie ograniczeniem, to może poproś o złożenie całego systemu z okablowaniem. Przy tych kwotach, to dostawcy nie powinni marudzić, a będziesz całościowo miał lepszy obraz finalnego efektu. Jeśli czytanie kolejnych recenzji i zastanawianie się jaką pozycje w rankingu zajmuje dany kabel sieciowy Ciebie nie pasjonuje, to może być dobre rozwiązanie.
 12. Jak już to o osobowość mnogą 🙂 Za bluzganie bezpośrednio jak sam piszesz możesz dostać bana. Ale może cytować jakieś obraźliwe zwroty pod adresem moda, które dostajesz i publikować je tutaj w jego obronie 😜
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.