Jump to content

kazik-t

Użytkownicy
 • Content Count

  1865
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation Całkowita

1315 Audioholik

Audiostereo

390

Bocznica

925

Karta premium

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

8865 profile views
 1. z niczego z jakiego więc powodu ... wielka litera?
 2. od zawsze istniało „coś", że „coś" nie mogło powstać z „niczego". mogło... wyewoluowało
 3. kazik-t

  Kawa

  śmiej się z twierdzeń
 4. iluzja stworzyła swoje echo
 5. masz jakieś informacje o tym, komu się poszczęściło z powodu braunowych miażdżeń?
 6. prawdopodobnie jest tak, że kiedy pan i pani coś robią, wtedy najczęściej okazuje się, że coś z tego wyszło. Czy to dzieło, to kwestia gustu, ale zawsze to coś.
 7. to znaczy, że generalnie jest wytłumaczone naukowo i medycznie, że trup widzi, czuje i jest zdolny opowiedzieć jak to jest po tym jak umarł?
 8. Wynika z tego, że wiesz. A jak wiesz, to musiałeś to przeżyć. Potwierdź więc; czy trup widzi, czuje i jest zdolny o tym opowiedzieć? Czy jest możliwe, by lekarze /któż nimi jest w obecnych czasach?/ nazywając stan pacjenta "śmiercią kliniczną", zrobili to jedynie dla własnych potrzeb, by każdy z nich wiedział, że klient który tego rodzaju śmierć przeżywa(!) i tak wstanie a jak wstanie to będzie opowiadał kocopoły z innego wymiaru?
 9. coraz więcej sądzi, że można chorować będąc zdrowym, jednak póki co, trudno to jednoznacznie stwierdzić, choć wielu uważa, że to jest możliwe i również wielu sądzi, że mimo wszystko, to prawda. Drugi problem, to problem bladego pojęcia o tym, dlaczego dzieje się tak, jak się dzieje. Jednak, są również tacy, którzy uważają, że to co się dzieje jest dobre i dobrze jest, że tak się dzieje jak się dzieje i zbytnie wnikanie w temat, jedynie szkodzi temu co już jest. ateizm powstał w głowach wierzących, by mogli w miarę uprzejmie nazywać tych, którym w głowie było co innego
 10. to tłumaczy z jakiego powodu na stadionach do kopania skórzanego flaka, scenach koncertowych itp. brakuje mitycznego tego czegoś.
 11. ...eksperyment więzienny Zimbardo, czyli The Luciffer Effect. Jaki związek z tym, co się obecnie dzieje, ma efekt Lucyfera? West Point (23 godziny w pokoju, 1 godzina spacerniaka), w miastach Francji (godzina policyjna), zakupy w określonych godzinach (Katmandu), za pisemną zgodą (SMS), posiłki poza restauracjami, nawet atakowanie "odszczepieńców", plaże w Hiszpanii w szmatach, itp. Niektóre restauracje w Nowym Jorku „nagradzają” zaszczepionych gości lepszymi miejscami, podczas gdy inne całkowicie zakazują obecności niezaszczepionym gościom. [Hidden Content]
 12. „Przyjrzyjcie się dobrze temu człowiekowi – tak wygląda psychopatyczny manipulator (z ostrożności używam delikatnych słów…)” – napisał Szczawiński załączając zdjęcie Niedzielskiego w TVP Info. [Hidden Content]
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.