Jump to content

kazik-t

Użytkownicy
 • Content Count

  1835
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1212 Audioholik

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. manipulacji nigdy dosyć. Towarzystwo w jakim pozuje i słowa jakich używa, dowodzi kim jest, był i jakim odejdzie. Wyjaśnianie takiemu, że on i elita, to kliniczny w swej formie eufemizm, byłoby zniżaniem się do jego poziomu. Pasożyt jest głęboko przekonany o tym, że jest pożyteczny i godny.
 2. dokładnie taki jest przekaz......z innego zdania artykułu z którego dałem cytat...że u chorych, wirusów jest mniej a im bardziej zaawansowany stan choroby, tym mniejsza ilość wirusów, a z tego wniosek, że powinni umierać jako zdrowi, wolni od zarażenia.
 3. no właśnie, albo, raczej właśnie jesteś w mylnym błędzie, bogaczu
 4. albo się czyta, albo oddycha. na raz, można skoczyć przez rowek.
 5. taki njus: "Tureccy naukowcy odkryli, że liczba wirusów SARS-CoV-2 w organizmie bezobjawowych pacjentów jest wyższa niż u pacjentów z objawami." ...czyli, bezobjawowi są bardziej groźni od chorych. Tylko czekać na potwierdzenie tego, że głowy ludziom są zbędne, bo myśli za nich aplikacja w smartfonie i naukowiec badający tę sprawę. kórva jakie jeszcze brednie do nas dotrą.
 6. Jakie egoistyczne, jakie wredne, jakie samolubne i jakie naganne....pochlebiasz swoim wydumanym bzdurom i próbujesz zmanipulować czytających te brednie. Gdyby szczepienie przeciwko jakiejkolwiek chorobie było skuteczne, wszyscy producenci leków przestaliby je produkować. Jeszcze raz....jeśli szczepionka zapobiegałaby chorobie, wszystkie choroby by znikły. I jeszcze raz..... jeśli szczepionka zapobiegałaby powstaniu choroby, znikłby sposób na to, by chorobę zidentyfikować. Taka jest logika działania szczepionek i myślenia ludzi pozbawionych choćby resztki wyobraźni. Chcesz się wy
 7. gdzie są chorzy na chorobę na którą na wszelkie sposoby namawia się do wyszczepienia? jak wygląda objaw tej choroby, by, jeśli już szczęście dopisze ją napotkać, wiedzieć, że to ona? Bo widać, że głównym elementem i zajęciem w temacie jest zmusić, namówić, przekonać do wyszczepienia a wszystko inne, zwykle mające związek z chorobą przestało być istotne. no i trzeba wiedzieć, że szczepionka i lek to dwie zasadniczo różne historie. i byłby to cud nad cudami, gdyby wyszczepienie załatwiło chorobę na którą leku brak.
 8. No i jest tak, że już o tym wiemy. Co wobec tego? Ludzie o tym poopowiadają, trochę się poirytują i po temacie....na wybory i tak pójdą. Zagłosują, bo są upośledzeni i na to rady brak. Może o tym pogadajcie? O tym, czy ktoś uznawany za polityka, jest wam do waszego szczęścia potrzebny?
 9. jedno i drugie brzmi kuriozalnie nawet gdyby to zmienić na "Ani się obejrzałem" też jest dziwaczne.
 10. jest bez znaczenia jaka telewizja. śmieszy natomiast reakcja na propozycję zaprzestania słuchania wiadomości...........wygląda to tak, jakby alkoholikowi radzić, by odstawił flaszkę
 11. ta, jest napoczęta eteryczną swawolą, ma, jest elegantsza subtelną efemerydą
 12. tryper, to jedyna droga do normalności......
 13. jak się będziesz za mocno napinał, to może być i tak, że się zesrasz.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.