Jump to content

kazik-t

Użytkownicy
 • Content Count

  1482
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

700 Audioholik

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. kazik-t

  muzykalny CD player

  czy jesteś w stanie określić jak gra jakiekolwiek cd podłączając je do wzm. i kolumn, które masz lub posiadałeś ? muda44 odpowiedział, że wie jak, ale tylko w jego systemie. Czyli, że w każdym innym będzie inaczej. Czyli, zgodnie z tematem, jak ocenić jak gra cd? temat jest o czym innym. Czy ktoś doszukał się tutaj wołania o pomoc w wyborze odtwarzacza? Podłączając ten sam odtwarzacz, do 11 różnych zestawów, teoretycznie w każdym z nich będzie grał inaczej. Czyli co ?
 2. jeśli tacy tu są, i wyrażają w sposób zrozumiały swoje przesłanie, toooo......czy może być możliwe, że bronią, hm... interesu ? Jakby to ująć, jeśli już ?
 3. kazik-t

  muzykalny CD player

  - czy cd gra? pomocniczo - co wychodzi z cd, by można było uznać, że cd gra ? a dalej, czy to co wychodzi, jest muzykalne ? .........czy podłączona do prądu lampka nocna świeci ? czy może świeci żarnik...?
 4. kazik-t

  muzykalny CD player

  Interesujące... Grając na instrumencie, gitarze, saksofonie, wiem, że instrument gra, bo to słyszę. Praktycznie i zawsze tak samo go słyszę. I jest bez znaczenia to, czy przypiszę temu synonim muzykalności. Czyżbyś na serio słyszał jak gra odtwarzacz cd ?
 5. kazik-t

  muzykalny CD player

  I w każdej kombinacji to, co słyszałeś, było inne, czy takie samo ? Idzie o to; czy cd player w ogóle gra ? Bo , jak gra, to można przecież go podłączyć do prądu i posłuchać , prawda, będzie słychać ? Wiedząc jak gra, dobierać inne elementy na tej samej zasadzie. A może, będzie słychać dopiero po podłączeniu go do wzmacniacza i kolumn ? Tylko co wtedy będzie wiadomo o cd ?
 6. kazik-t

  muzykalny CD player

  W takim razie, skąd wiesz JAK gra twój cd ?
 7. kazik-t

  muzykalny CD player

  podtrzymam wcześniejsze pytanie i dodam; czy podłączałeś wspomniane przez siebie cd, do wzmacniacza Diory i Telefunkena ?
 8. tysiące, powiadasz do kompletu dodaj anime, będzie tam więcej życia
 9. kazik-t

  muzykalny CD player

  Czy którykolwiek z tych cd, które określasz jako grające muzykalnie, podłączałeś do wzmacniacza Audio Note VINDICATOR SILVER SIGNATURE ? lub Kondo SOUGA
 10. popsułeś eksperyment, pomidor jest czerwony a ziemia niebieska, więc jak mogło się udać ?
 11. kazik-t

  muzykalny CD player

  to uproszczenie, pytanie dotyczy tego, czy cd może "grać" muzykalnie lub inaczej? dobre pytanie. Czy cd potrafi zagrać SAMO, czyli bez innych elementów toru ? Bo tylko tak można określić i ocenić jego walory. innymi słowy, w jaki sposób można oceniać jak gra cd, skoro on gra" dopiero po podłączeniu innych elementów. Cd przetwarza 0 i 1 które reszta urządzeń przetwarza na dźwięk.
 12. Tak po prawdzie, naukowcy, którym prawie wszyscy wierzą (sic) sprawiają, że wiecie to, a raczej wierzycie w to, co oni opowiedzą. No i ci naukowcy zmierzyli, że ziemia po której chodzimy, kręci się wokoło siebie z prędkością ok 1700km/h, która to prędkość taką jest na równiku. W strefie w której my jesteśmy, prędkość obrotu wynosi ok. 700km/h W miejscu osi obrotu ziemi, prędkość jest równa 0. Pierwsza sprawa, to ta, o której mówił pan turban'....jeśli samolot będzie leciał w kierunku zgodnym z ruchem obrotowym ziemi, to sami powiedzcie; ma on szansę przesunąć się do przodu względem powierzchni ziemi nad którą się znajduje ? Druga sprawa; sami zróbcie "eksperyment"; polejcie kulkę wodę i oceńcie, czy będzie się ona trzymała dookoła kulki ? następnie, polaną wodą kulkę, wprawcie w ruch wirowy... Tą kulką może być magnes, by było łatwiej... To tylko eksperyment.
 13. Jest coś takiego jak muzykalny cd ? Czy jednak to, co słyszymy, jest zależne od kolumn i wzmacniacza ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.