Jump to content

kazik-t

Użytkownicy
 • Content Count

  1602
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

769 Audioholik

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. to raczej jest na minus...ale, widok wrażenie pozostawia.
 2. okrągły guziczek to pewnie część śladu zasilacza
 3. w środku jest tyle miejsca, że można zmontować drugi player i lampkę dodać na wyjściu, do oświetlenia.
 4. jaki drugi? i z czego jest reszta toru?
 5. kazik-t

  Audio mity

  powyższe świadczy o tym, jak ludzie ulegają iluzji słowa. O tym, jak bardzo są podatni na sugestie. O tym, jak bardzo są pozbawieni świadomości tego, co robią i o czym myślą. Więcej telewizji, więcej wiadomości na ekranach tzw. telefonów. Odłączyć im zasilanie i są martwi. Ale póki co, gęby mają pełne frazesów i tego, jacy są mądrzy. A wystarczy być uważnym.
 6. Miałem arcam 82 i poszedł do ludzi. W recenzjach musicala piszą, że jest mało basu. W każdym teście to samo, więc chyba tak jest. Ale, ile to jest mało? tego wyjaśnienia brak.
 7. Bycie jakimś audiofilem, to słaby powód do chwały, bądź zwyczajnie normalny. Masz ostro grające monitory i chcesz je wypłaszczyć amplitunerem. Taki dobry, musi być ciężki, stary i drogi. Pomyśl nad starszym wzmacniaczem. Złagodzi tytan na górze i doda trochę muzykalności na midbasie.
 8. A robiliście porównanie z innymi w podobnej +/- 1000zł cenie? Jestem zainteresowany każdą opinią.
 9. moje mają 28 cm głębokości, 64 wys. i 36 szer. są zamknięte z 30cm głośnikiem nisko tonowym. To gra. Szukasz nowych, więc moja sugestia jest odpada.
 10. Ciekawa aranżacja...:) Kolumny pasujące do wnęki będą wystawały do przodu. Z pewnością muszą to być kolumny z br z przodu lub w obudowie zamkniętej. Zamknięte raczej będą lepsze. Jeśli mogą być używane, bywają takie z fabrycznymi otworami do zawieszenia na ścianie. Starsze wcale znaczy gorsze a często wręcz przeciwnie.
 11. Dobrze by było sprawdzić jak ten scd gra, bo podejrzane jest, powtarzanie w każdym teście - robionym przez osoby sobie obce - tych samych superlatywów. To podejrzanie wygląda. Podobnie, porównywanie przetwornika w oparciu o cenę; to czcza głupota. Każdy przetwornik gra inaczej, nawet tego samego producenta. Ciekawe jak w porównaniu wypadłby Audiolab 8300CDQ lub 8200 ?
 12. Dlatego firmowy. A5 miał podobnie pisano o nim również dobrze. O M3 scd również piszą dobrze, i w zasadzie w każdym teście to samo i tak samo. A jak jest naprawdę? Podobnie piszą o zastosowanym przetworniku, który do innych "porównują" ceną ok. 2 tys.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.