Jump to content

kazik-t

Użytkownicy
 • Content Count

  1487
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

705 Audioholik

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. kazik-t

  muzykalny CD player

  zeszliście na wiadome wam poziomy a to znak, że do powiedzenia macie mało lub jeszcze mniej
 2. kazik-t

  muzykalny CD player

  chcesz coś na siłę udowodnić a pytanie tematu jest w jego pierwszym wpisie.... pomogę; co sprawia, że o odtwarzaczu powiesz, że gra muzykalnie ?
 3. kazik-t

  muzykalny CD player

  no właśnie.... jaki ma związek z tematem ?
 4. kazik-t

  muzykalny CD player

  To już coś wyjaśnia, i przy takim założeniu, może spełniać rolę testera dla wzmacniacza, kolumn, przewodów...choć i tak do końca będzie mało wiadome, jakie te cechy są. Ta wiedza parę lat temu była inna. Potrzebne było parę lat, by nowa oczywistość wyparła starą. Podobnie jest z akustyką, o której kiedyś mało kto słyszał. Ale, jest jak piszesz, każdy gra inaczej. to zdanie zawraca do punktu wyjścia, szkoda, choć, "prawdopodobnie" daje nadzieje. czyli, odtwarzacz cd i sygnał cyfrowy, to dwa odrębne zagadnienia mające zero wspólnego ze sobą.
 5. kazik-t

  muzykalny CD player

  Jesteś w mylnym błędzie... Częściowo sprawę rozwiązał ten pokaz może go skomentujesz w kontekście tematu ?
 6. kazik-t

  muzykalny CD player

  czy jesteś w stanie określić jak gra jakiekolwiek cd podłączając je do wzm. i kolumn, które masz lub posiadałeś ? muda44 odpowiedział, że wie jak, ale tylko w jego systemie. Czyli, że w każdym innym będzie inaczej. Czyli, zgodnie z tematem, jak ocenić jak gra cd? temat jest o czym innym. Czy ktoś doszukał się tutaj wołania o pomoc w wyborze odtwarzacza? Podłączając ten sam odtwarzacz, do 11 różnych zestawów, teoretycznie w każdym z nich będzie grał inaczej. Czyli co ?
 7. jeśli tacy tu są, i wyrażają w sposób zrozumiały swoje przesłanie, toooo......czy może być możliwe, że bronią, hm... interesu ? Jakby to ująć, jeśli już ?
 8. kazik-t

  muzykalny CD player

  - czy cd gra? pomocniczo - co wychodzi z cd, by można było uznać, że cd gra ? a dalej, czy to co wychodzi, jest muzykalne ? .........czy podłączona do prądu lampka nocna świeci ? czy może świeci żarnik...?
 9. kazik-t

  muzykalny CD player

  Interesujące... Grając na instrumencie, gitarze, saksofonie, wiem, że instrument gra, bo to słyszę. Praktycznie i zawsze tak samo go słyszę. I jest bez znaczenia to, czy przypiszę temu synonim muzykalności. Czyżbyś na serio słyszał jak gra odtwarzacz cd ?
 10. kazik-t

  muzykalny CD player

  I w każdej kombinacji to, co słyszałeś, było inne, czy takie samo ? Idzie o to; czy cd player w ogóle gra ? Bo , jak gra, to można przecież go podłączyć do prądu i posłuchać , prawda, będzie słychać ? Wiedząc jak gra, dobierać inne elementy na tej samej zasadzie. A może, będzie słychać dopiero po podłączeniu go do wzmacniacza i kolumn ? Tylko co wtedy będzie wiadomo o cd ?
 11. kazik-t

  muzykalny CD player

  W takim razie, skąd wiesz JAK gra twój cd ?
 12. kazik-t

  muzykalny CD player

  podtrzymam wcześniejsze pytanie i dodam; czy podłączałeś wspomniane przez siebie cd, do wzmacniacza Diory i Telefunkena ?
 13. tysiące, powiadasz do kompletu dodaj anime, będzie tam więcej życia
 14. kazik-t

  muzykalny CD player

  Czy którykolwiek z tych cd, które określasz jako grające muzykalnie, podłączałeś do wzmacniacza Audio Note VINDICATOR SILVER SIGNATURE ? lub Kondo SOUGA
 15. popsułeś eksperyment, pomidor jest czerwony a ziemia niebieska, więc jak mogło się udać ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.