Jump to content

kazik-t

Użytkownicy
 • Content Count

  1509
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

722 Audioholik

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. kazik-t

  Pioneer PD-75

  Dzięki serdeczne za troskę, ale mnie bardziej interesuje, czy grzebać się da? Bo, po tym co piszesz widać, że da się, a jak tak, to można zakładać, że sprzedawane - a sprzedają je handlarze - z dużym prawdopodobieństwem są grzebane lub kręcone.
 2. uwaga na aluminiową kopułkę.
 3. kazik-t

  Pioneer PD-75

  masz na myśli sansui...? ponoć robili dobre motorowery
 4. kazik-t

  Pioneer PD-75

  Ktoś próbował "podkręcać" laser lub "okolice" w Pioneer PD-75 ? Da się w nim coś takiego zrobić? Pojawia się w odsprzedaży coraz częściej ale przecież się starzeje, więc musi stanowić źródło braku pewności dla kupujących i dla sprzedających też. Reszta, choćby kondensatory, których ma nasadzone jak grzybów w lesie, pewnie są już w innym stanie niż nowe...taka ciekawość nad umierającym, który kiedyś był sławny i wielki.
 5. cyt, "Ze względu na charakterystyczny dźwięk, Quadral ma wielu zwolenników, bo brzmienie prezentowane przez kolumny tej marki potrafi przykuć uwagę na długie godziny, wręcz zachęcając do odkrywania na nowo znanych nam płyt. Ten niemiecki producent od zawsze stawiał na ekspresyjny bas o niskim zasięgu i w ramach określonego budżetu, na krystalicznie czystą, wręcz perfekcyjnie odwzorowaną górę pasma." Zdecydowanie charakterystyczny, taki, że siedząc naprzeciwko najdroższego w pewnym czasie zestawu Quadrali - berliński sklep audio - wyszliśmy stamtąd, by oszczędzić sobie przykrości słuchania tego czegoś. Zanim polecisz komuś cokolwiek, sam miej to coś u siebie w domu.
 6. Z przekory można zapytać: jakie wrażenie? W sklepie, sprzęt ma stwarzać wrażenie sprawnego i prezentującego poprawne oddanie tzw. efektu stereo. Nic ponad to. Dobrze grający system, to rzadkość.
 7. by zacząć myśleć, sąsiedzi to za mało
 8. hi end [Hidden Content]
 9. gdzie najczęściej siedzi małżonka? według prymitywnego szkicu widać, że bas z prawej strony, spadnie ze schodów.
 10. kazik-t

  Kolumny do salonu

  i będzie pan zadowolony aha, wszystko to idzie w sufit , to teraz nowa moda na: dźwięk znikąd. [Hidden Content],id1353.html
 11. w pewnym miejscu widać falę stojącą
 12. ona jest analogowa ogranicza tę wiedzę jej selektywność
 13. w temacie [Hidden Content]
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.