Jump to content

kazik-t

Użytkownicy
 • Content Count

  1509
 • Joined

 • Last visited

 Content Type 

Profiles

Forums

Calendar

Blogs

Magazyn Audio Stereo - artykuły, recenzje, testy

Sklepy

Opinie

Producenci

Modele

Wytwórnie

Wykonawcy

Płyty

Opinie o płytach

Typ sprzętu

Ogłoszenia (sprzęt i płyty)

Ogłoszenia płyty (archiwum)

Lista kont (branża)

FAQ

Everything posted by kazik-t

 1. kazik-t

  Pioneer PD-75

  Dzięki serdeczne za troskę, ale mnie bardziej interesuje, czy grzebać się da? Bo, po tym co piszesz widać, że da się, a jak tak, to można zakładać, że sprzedawane - a sprzedają je handlarze - z dużym prawdopodobieństwem są grzebane lub kręcone.
 2. uwaga na aluminiową kopułkę.
 3. kazik-t

  Pioneer PD-75

  masz na myśli sansui...? ponoć robili dobre motorowery
 4. kazik-t

  Pioneer PD-75

  Ktoś próbował "podkręcać" laser lub "okolice" w Pioneer PD-75 ? Da się w nim coś takiego zrobić? Pojawia się w odsprzedaży coraz częściej ale przecież się starzeje, więc musi stanowić źródło braku pewności dla kupujących i dla sprzedających też. Reszta, choćby kondensatory, których ma nasadzone jak grzybów w lesie, pewnie są już w innym stanie niż nowe...taka ciekawość nad umierającym, który kiedyś był sławny i wielki.
 5. cyt, "Ze względu na charakterystyczny dźwięk, Quadral ma wielu zwolenników, bo brzmienie prezentowane przez kolumny tej marki potrafi przykuć uwagę na długie godziny, wręcz zachęcając do odkrywania na nowo znanych nam płyt. Ten niemiecki producent od zawsze stawiał na ekspresyjny bas o niskim zasięgu i w ramach określonego budżetu, na krystalicznie czystą, wręcz perfekcyjnie odwzorowaną górę pasma." Zdecydowanie charakterystyczny, taki, że siedząc naprzeciwko najdroższego w pewnym czasie zestawu Quadrali - berliński sklep audio - wyszliśmy stamtąd, by oszczędzić sobie przykrości słuchania tego czegoś. Zanim polecisz komuś cokolwiek, sam miej to coś u siebie w domu.
 6. Z przekory można zapytać: jakie wrażenie? W sklepie, sprzęt ma stwarzać wrażenie sprawnego i prezentującego poprawne oddanie tzw. efektu stereo. Nic ponad to. Dobrze grający system, to rzadkość.
 7. by zacząć myśleć, sąsiedzi to za mało
 8. hi end [Hidden Content]
 9. gdzie najczęściej siedzi małżonka? według prymitywnego szkicu widać, że bas z prawej strony, spadnie ze schodów.
 10. kazik-t

  Kolumny do salonu

  i będzie pan zadowolony aha, wszystko to idzie w sufit , to teraz nowa moda na: dźwięk znikąd. [Hidden Content],id1353.html
 11. w pewnym miejscu widać falę stojącą
 12. ona jest analogowa ogranicza tę wiedzę jej selektywność
 13. w temacie [Hidden Content]
 14. charakterystyka i lista sprzętów "brzmią" jak słaby żart, chyba, że ma to być "zbliżone", wtedy z oddali ale mimo wszystko w pewnym przybliżeniu, może być zbliżone.
 15. jprdl żeby postawić 4 meble w pokoiku -> potrzeba projektanta?
 16. może to jego żona?
 17. w zasadzie, co o tym myśleć, jeszcze 9 dni do końca aukcji [Hidden Content]
 18. kazik-t

  CEC - POMOCY

  wiesz co, uważam, że cyc, jest dobry, ale w twoim przypadku, może włącz światło i obadaj co masz pd ręką?
 19. kazik-t

  słuchawki - dac

  ciekawe, jak się zgrają AD500x z Dragonfly black? no tak, ale kto miał na głowie AD500x, na dodatek, podpięte do tego czegoś...a mówi się, że cobalt lepszy ...makaron jest dobry, z twarogiem lepszy, a gulaszem, noo too bajka, zjada wszystkie. Kuźwa, kto je twaróg z makaronem?
 20. kazik-t

  słuchawki - dac

  Najważniejsze w tym temacie jest; czy ktoś słuchał lub najlepiej testował Fidelio x2 lub AudioTechnica AD500x ? Mam chęć kupić któreś z nich. Za Philipsem przemawia niższa impedancja, za AD, że są lżejsze, lepiej leżą na głowie. Zakładam, że do Fidelio, ze względu na niską impedancję, zbędny jest wzmacniacz słuchawkowy. Do AT raczej potrzebny. Jako źródło CD, będzie cokolwiek, co odtwarza płyty, byleby było sprawne. Najczęściej słuchawki będą podłączone do laptopa, czyli muzyczka z radia online, judup, rzadziej z płyt. Czyli do Fidelio tylko dac. Ale taki, który da się też podłączyć do wzmacniacza audio "starego typu, gniazda tylko Cinch. Do AudioTechnica wzmacniacz/dac. A może, przy takich założeniach, wszystko co się da podłączyć, będzie dobre?
 21. kazik-t

  muzykalny CD player

  zeszliście na wiadome wam poziomy a to znak, że do powiedzenia macie mało lub jeszcze mniej
 22. kazik-t

  muzykalny CD player

  chcesz coś na siłę udowodnić a pytanie tematu jest w jego pierwszym wpisie.... pomogę; co sprawia, że o odtwarzaczu powiesz, że gra muzykalnie ?
 23. kazik-t

  muzykalny CD player

  no właśnie.... jaki ma związek z tematem ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.