Jump to content

Krzysiek B

Użytkownicy
 • Content Count

  1090
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

139 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

2152 profile views
 1. O 100cd faktycznie nic nie ma w internecie sam to przerabiałem. Ma pokrętło i wbudowaną regulację głośności to można go bezpośrednio do końcówki podpinać. Tyle że nic analogowo pod sprzęt już nie podepniesz
 2. Panel 50cd ma inny ocień czerni niż ten ze 100a
 3. Te ceny, które są teraz to są już chyba obniżone. Ja chciałem jeszcze jednego cd50 wziąć na wymianę to do mnie oddzwonili z salonu i powiedzieli, że dystrybutor już ich nie ma i nie będzie zamawiał w związku z pojawieniem się nowej serii. Krążą pogłoski, że przenieśli fabrykę z ChRL do England. Nie wiem czy to traktować na plus czy raczej należy obawiać się o jakość. Na zdjęciach bebechów nowego wzmacniacza nie widać zwykłego zasilacza. Czyżby impulsowe zasilanie? Kolejna firma zepsuta przez impulsowy badziew. https://www.soundstageglobal.com/index.php/shows-events/high-end-2019-munich-germany/848-he-2019-electronics-part-4
 4. Panowie. Jaka jest różnica pomiędzy cd80se2, a cd100se2?? Który bardziej eksponuje wyższą średnicę, gra gęściej, ma miej/więcej góry/basu itp?
 5. sory zapomniałem żeby na ty pojebanym forum więcej tematów nie zakładać, za dużo zjebów...j.w. Raz na pare miesięcy coś mnie najdzie.
 6. To są delikatne ryski. Właśnie na zwykłych Verbatimach testowałem. Coś na zasadzie jakbym mocniej szmatką potarł płytę. Za każdym włożeniem i wyciągnięciem płyty jest ich coraz więcej. Szkoda bo cedek się fajnie zapowiada. Ma rockowy drajw i fajnie podkreśla linię gitary basowej. Ma energie na średnicy. Gra w stylu jakby dźwięk był samplowany do 48k. Przy nim mój Primare jest mocno powściągliwy.
 7. Jedną płytę wsunąłem i wysunąłem do napędu kilka razy i jest zajechana ryskami.
 8. Wiem ale mam jeszcze Primare, którego nie będę się pozbywał
 9. Mam teraz Primare cd32 ale on gra na linii głośniów w dodatku łagodzi średnicę. Chciałbym coś co wypcha dźwięk do przodu i zagra bardziej dobitnie wyższą średnicą.
 10. Nie. Jak zobaczyłem płytę od spodu to poleciał od razu w karton
 11. Witam Panowie Znacie jakieś fajne cedeki ewentualnie przetworniki. Zależy mi na źródle na kościach Wolfsona. Może i błędnie mi się wydaje, że źródła na bazie Wolfsona wypychają dźwięk do przodu i podają średnicę dość dobitnie zachowując trochę luzu na dole pasma. Mniejsza z tym. Coś w okolicach 4tys po rabatach by mnie interesowało. Wiem, że Creek i NAD ma w swoich cedekach Wolfsony ale co jeszcze??
 12. To ten dziadowski materiał zabezpieczający szczelinę przed kurzem jest taki szorstki. Wstyd. Mój xbox ma tam delikatną piankę, a taki drogi odtwarzacz kawałek ostrej szmaty
 13. Cedek dziś dostałem. Nie powiem, dobrze gra. Filtry fajny bajer, ale ten dziadowski napęd szczelinowy porysował mi płyty. Pakuję dziadostwo i odsyłam do sklepu. Podoba mi się taki dźwięk pchnięty do przodu, chociaż to nie ta sama barwa co w dużo droższym Primare cd32 ale byłem gotów zostawić go sobie ale nie kosztem charatania płyt.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.