Jump to content

Marcin_59666

Użytkownicy
 • Content Count

  78
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

18 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1482 profile views
 1. Hej, napisz jakie widzisz różnice w porównaniu do innych wzmacniaczy które znasz, testowałeś, posiadasz ...
 2. Hej, gdzie akie lampy można nabyć? Zastanawiam się czy podobny efekt byłby w Haiku Selene, w oryginale też jest na EL34
 3. Tak, u mnie custom oznacza dodatkowe wyjście bez regulacji wzmocnienia do którego mogę podpiąć np. wzmacniacz słuchawkowy.
 4. No i stało się. W końcu zamieszkał u mnie Haiku SELENE EL34 Custom. Trwa wygrzewanie :)
 5. Jak już wyżej pisałem zauroczył mnie Haiku Selene na EL34. Pewnie na nim się skończy.
 6. Według mnie (z moimi kolumnami) lepiej zagrała na lampach EL34 Co to jest Tsakirdis?
 7. W pierwszej kolejności muszę sprzedać LARa. Jak Hybryda znajdzie nowego właściciela to pewnie przymierze się ponownie do Selene.
 8. Ja napisałem o swoim przypadku z przed miesiąca, napisał do mnie Stefan Matthias i powiedział że kupi jak założę konto na PayPalu. Okazało się że wcześniej próbował tak kupić samochód, bryczkę i inne przedmioty z OLX. Gdzieś jest opisany sposób przekrętu. Proszę sobie wpisać w google to imię i nazwisko. Nie mówię że każda próba kupna przez PayPal to oszustwo, ale czujnym trzeba być zawsze.
 9. Uważaj bo są oszuści którzy w ten sposób szukają frajerów zwłaszcza na OLX. Osobiście trafił mi się taki gość który napisał do mnie łamaną polszczyzną że chce kupić mój wzmacniacz ale musze założyć konto na PayPal. Na szczęście zapaliła mi się "czerwona lampka" i prześwietliłem gościa na google. Okazał się naciągaczem. Poszukaj sobie ja się do końca nie znam jak to można zrobić ale sposób podobno jest w sieci znany. Uważaj!!!
 10. Witam wszystkich. No i nadszedł czas na zmiany, sprzedaję moją hybrydę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.