Jump to content

GuruForA

Użytkownicy
 • Content Count

  1139
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

245 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1180 profile views
 1. Po prostu spróbuj jakiegoś wydajniejszego wzmaka od posiadanego.. dobry układ zasilacza to podstawa.
 2. Na pewno nie będą ryzykować w czasie pandemii.. a zapowiada się pogorszenie sytuacji w kraju.. 😷
 3. Wiadomo.. podstawa to mieć dobre podstawy.. 😎
 4. Pytaj o taki z szybkim /krótkim/ basem.. aby się nie ciągnął po podłodze.. ma nadążać za muzyką z paczek.. kiedyś Velodyne miało kilka fajnych basów..
 5. Ważna sprawa.. gdzie jest w tym wszystkim pomieszczenie.. akustyka.. ustawienie..? Przecież to bardzo wpływa na wyżej wymienione cechy..
 6. Zobaczymy co to będzie.. zapowiada się ciekawie 😎
 7. Czy wiecie Panowie i Panie.. Radio Nowy Świat już nadaje..
 8. Wbrew pozorom takie porównania na YT też są potrzebne.. ..zwłaszcza jak słuchane na słuchawkach to podobnie jak opisy w gazetkach.. czy na forach.. jak co komu gra.. Przynajmniej na dobrym wideo coś.. widać.. coś słychać..😎 [Hidden Content]
 9. to cechy.. których próżno szukać w odtwarzaczach BR.. Taka oszczędność firm produkujących.. Ech.. kiedyś to wszystko inaczej wyglądało 🤔
 10. O to chodzi.. że jak samemu wypróbujesz.. to pewnie coś tam usłyszysz.. tgz. sugestia ... ale nie ma takiej osoby.. co rozpozna kable z zza zasłonki.. ..przynajmniej jeszcze nie ma ;-)
 11. Tak naprawdę.. nie ma znaczenia z czego gra.. odczucia każdy ma inne.. ..pisać można bez końca o wszystkim.. sąsiad zmienił zasłony.. i dźwięk też mu się zmienił..😎 Ważna jest muzyka..
 12. Jest.. JEST..! 😈 IN THIS MOMENT - MOTHER [Hidden Content]
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.