Jump to content

GuruForA

Użytkownicy
 • Content Count

  998
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

173 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

525 profile views
 1. Może.. aż taaką nie.. ale to pokazuje jedną z dróg do uzyskania lepszej jakości..
 2. Dokładnie tak.. jeśli sprzęt ma być na lata.. warto kilka stów dorzucić.. Yamaha od 6.. i w podobnej kwocie pudła.. będzie ok..
 3. Ty decydujesz.. ale Tannoy M3 lub F3 mogą się wpasować..
 4. Na przyszłość.. zanim ktoś pomyśli o zmianie pudeł tych czy innych.. niech posłucha je z wysokiej klasy klockami.. wtedy wiadomo jest.. na co je stać.. np..
 5. Może najlepiej rysujcie na kartce.. szkic swojego ustawienia zachowując proporcje.. Zazwyczaj.. jeden obraz mówi więcej niż sto słów..:)
 6. Jedna uwaga.. to czy jakiś zestaw 'nadaje' się do rocka.. czyli dobrze go gra.. jednak zależy od słuchacza.. ..a nie od zestawu.. co nie.. ..?
 7. Drogie DAC-i.. to świetny interes do zarabiania.. mały wkład.. duuuży zarobek..:) ..jak potrzeba przetwornika do słuchania muzyki.. to wystarczą takie za kilka stówek.. ..no jeszcze te hires'y są droższe bo nowinki kosztują trochę więcej.. ale bez przesady
 8. 7.. jeśli jest sprawny.. gra muzyka..:)
 9. GuruForA

  Jakie kolumny

  Żeby ino się nie okazało.. że Yamaha też płytko gra..;)
 10. Łatwiej coś doradzić.. gdy zna się model którego to dopadło.. ale można i strzelać..
 11. To może być koniec poszukiwań.. GRAJ-END.. i GRAJPUDŁA https://audio.com.pl/testy/stereo/zespoly-glosnikowe/418-graj-end-grajpudla-i-grajkable-nr-2
 12. Na pewno.. nie jest to takie pewne..
 13. Taka mała rada.. zamykać oczy podczas słuchania.. kolumny znikają.. cały sprzęt znika.. razem z pokojem..:) ..jest sama muzyka..
 14. A czy nie jest to ten sam pies.. który przybiegł w inne miejsce i warczy.. a tam szczekał.. Wydaje się.. że słychać jak przybiega.. hmmm.. ..może ktoś coś wie.. słyszy..?
 15. Wiadomo.. że chodzi tylko o te tanie i dobre kolumny..:)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.