Jump to content

Antonio1974

Użytkownicy
 • Content Count

  261
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

36 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

550 profile views
 1. Tak ale 202 czy 502 to pełne lampy A która z nich będzie lepsza chyba mocniejszą 502?
 2. Ja mam właśnie taką jak w ogłoszeniu srebrną . Gram z dynaudio x32.
 3. Ktoś sprzedaje Jolidkę 1501 Ale w opisie to jest szał Mam ten wzmak w domu, jest świetny ale czy tak dobry jak w wzmaki za 12.000 zł To tylko się cieszyć ja dałem 1850zl.
 4. Tak o te białe x32 chodziło
 5. Na alledrogo są używki dynaudio x32 za 2,5 tyś.
 6. Z kolegą dzwonimy , wysłałem maila i nic. Nm Chyba że jakaś przerwa urlopowe.
 7. Koledzy Poratujcie Potrzebuje namiary na serwis W cd cyrus padł laser Wcześniej oddawalem do Świebodzina do audiowinyl Ale chyba już nie działa. Pozdrawiam
 8. Mam dokładnie takie samo wrażenie jak autor wątku. Radio Cyrus 7.5 a cd CYRUS 8x. Cd gra bardziej rozdzielczo i dynamicznie, ale zawsze jak włączę radio (Trójkę) to pierwsze wrażenie - ale ciepełko.
 9. A ja myślałem o miniwattach. Wróciłem z urlopu, włączyłem Jolidkę i ... odpłynąłem. Na razie nie muszę nic zmieniać Valvo grają.
 10. Nie słyszałem ale w dobrej cenie na olx jest titania od fezz audio
 11. Z nowych nie wiem Ze starych Valvo polecam u mnie wypełniły bas.
 12. Bardziej wyeksponowany bas lepsza rozdzielczość i równowaga tonalna. Jestem fanem przywalenia na dole i tego nigdy nie za wiele. Spokój analogowe brzmienie ze chce się gałkę podkrecać. To nie mega zmiany ale bardziej słyszalne niż zmiany kabli zasilających czy głośnikowych (średniobudżetowych) A mam już kimber kable 8pr, furutech u2t i tellurium q blue. U mnie trochę dynki excite drą ryja ze względu na słabą akustyke i te zmiany są na plus. A że i tak lampka padła to zrobiłem zapasy. Myślę że u Ciebie to może nie być tak słyszalne i potrzebne przy głośnikach 8ohm i 91db Jolidka jak pisałeś nimi zamiata. Ja mam 4 i 87 db wiem ze mozna wyciągnąć z nich więcej - kiedyś. Valvo to to dobre co RFT i Ei ale więcej blasku.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.