Jump to content

Antonio1974

Użytkownicy
 • Content Count

  300
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

41 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1009 profile views
 1. A nawiązując do wzmacniaczy na el34 czy Mingda może być?
 2. Odsłuch jest podstawą oceny. Ja mam tylko lampy w przedwzmacniaczu w hybrydzie, ale w sposób wyraźny następował wzrost jakości: Psvane>tungsole gold>RFT>EI>zmęczone Valvo>Philips miniwatt.
 3. Mam pytanie Wyłącznik jest tylko z tyłu. Po wyłączeniu transportu kontrolki gasną. Czy z tyłu nie wyłączać i zostawiać"pod prądem"?
 4. Staruszek cd dad7 okazał się trefnym egzemplarzem, w przeszłości w nieprofesjonalny sposób grzebany. Także raczej nie do naprawy. Była opcja wysyłki do Niemiec, ale nie skorzystałem. Używam cyrusa cd8x i na razie nie zawodzi. Kupiłem daca i teraz będę polował na transport cyrusa. Także do naprawy nie doszło, więc nie mogę jednoznacznie zarekomendować, ale na pewno na plus, że w obu ww. salonach w Zielonej rzetelnie podeszli do tematu.
 5. A co powiecie o wzmaku mingda Mc3008ab do głośników 4 ohm 87 db ?
 6. Bo teraz pozostaje, jak zawsze pisał Gość (Ziko369) grać, grać i cieszyć uszy. Jolka rozwinęła skrzydła i głośniki dynaudio x32 też dają radę. Pozdrowionka.
 7. Słucham i słucham i pewne kwestie stają się jasne. Potencjał głośników dynaudio x32 zaczyna być wykorzystany. Jak dac poukładał dźwięki - to już tylko szukać transportu.
 8. O, to będę się czaił na transport, a sprzedam cd. Na razie podłączyłem średnim optykiem no name, a czekam na coaxial: kimber illumination , mając nadzieję na dalszą poprawę. Mogę powiedzieć, jak to często na forum z przymrużeniem oka piszą , że różnicę w dźwięku wychwycili również domownicy, z reguły sceptyczni co do naszego zamiłowania do dobrego audio. Rozumiem, że porównywałeś jak gra "zwykły" cd Cyrusa, skoro piszesz, że z transportem jest poprawa?
 9. Nie kuś, nie kuś. Zmiana jest tak spektakularna w kulturze brzmienia, otwarciu dźwięku, że raczej posłucham tej rady. Czy szukać Cyrus model xt se, ewentualnie signature? A napisz mi proszę, czy używasz kabla optycznego czy coaxial?
 10. U mnie zmiana jeśli chodzi o źródło. Cd cyrus 8x - złego słowa nie powiem, ale dotarł do mnie dac PS AUDIO digital link III model na samym dole hierarchii w tej firmie i zmiana jest istotna. Osoba, która sprzedała mi Jolkę grała na tym dacu i wpadł mi w ucho. Teraz nadarzyła się okazja i cd przechodzi do roli transportu.
 11. Witam Zgłaszam się z podstawowym daciem Digital Link III. Słyszałem go u sprzedawcy wzmaka. Teraz kupiłem i jestem zadowolony. Cd cyrus 8x przechodzi na funkcję tranpsortu. Pozdrawiam.
 12. Dzięki. Tak podejrzewałem, chciałem potwierdzenia.
 13. Słucham Jolki na lampach philips miniwatt i jest naprawdę super, szczególnie poprawa na basie, np. płyty Fisz Emade brzmią tak jak powinny. Choć korci ciągle pełna lampa, a tu jak na złość nie widać żadnej 502, czy nawet 302. Pozdrawiam wszystkich, choć jak to ujął mój kolega, kiedyś nie było Teleranka, a teraz nie ma listy przebojów PR3, cóż takie czasy.
 14. Hej koledzy proszę o podpowiedź. W salonie pojechałem z monitorami dynaudio x12 i podpięte pod lampę na el34 fezz audio silver luna (plus dobry dac i akustyka) grało magicznie, poza słabym basem, ale to małe monitorki. Słuchałem amplifona wt- 40 z małymi podłogówkami (dynaudio x32, 4 ohm, 87 skuteczność) ale zaznaczę w pomieszczeniu ze słabą akustyką, było nieźle, ale zabrakło czegoś. Dynaudio z serii excite są mniej wymagające niż starsze serie dynaudio. Pytanie, czy jest szansa, że zagrają te kolumny (x32) ze słabszą lampą - amplifon wt-30, ewentualnie LAR 30 mk2, czy też lepiej polować na np. hybrydę LARa. Korci mnie ten amplifon wt30, bo czytałem dobre opinie o nim, choć w klubie amplifona polecali do niego łatwiejsze głośniki. Mam wt-30 w zasięgu, choć będzie to wyprawa, więc pytanie, czy warto jechać na odsłuch? Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.