Jump to content

Antonio1974

Użytkownicy
 • Content Count

  272
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

38 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

617 profile views
 1. Tak o ten salon chodzi. Pewnie excite są lepsze ale mi przeszkadza ich krzykliwość to ich jedyny minus. Następne może będą stare focusy. Pozdrawiam.
 2. Proszę nie zaśmiecać wątku dziewczynki, dajcie sobie po razie i będzie spokój. Adam A ja dziwiłem się w salonie w Koninie że nie oferowali mi odsłuchu dm 2/8 tylko podlączyli excite x12.
 3. Hej Ja do moich x12 mam oryginalne, ale są strasznie rachityczne i niskie. Też je zasypałem , dodałem im pod głośnik płytę z kamienia. Jestem ciekaw wyniku konfrontacji emit kontra exite. Czekam na relację. Pzdr.
 4. Halo cicho u nas w klubie domyślam się dlaczego Wszyscy słuchają zadowoleni. Miałem ostatnio Amplifona wt40 na krótkim odsłuchu . Zacny wzmak. Ale w moim systemie lepiej komponuje się JoLidka hybryda. Pozdrawiam użytkowników .
 5. Zamykanie br w dynkach to wg mnie lekka profanacja. Nie tędy droga. Pozdrawiam.
 6. Ten wzmak daje magię Jeśli tylko uciągnie twoje głośniki to wart spróbować. Polecam.
 7. Odsłuch był krótki , więc trudno mi o recenzję. Nie było jednak efektu Wow. Bas bardzo wyraźnie zaznaczony ale wolny. Trochę mało zszycia dźwięków na średnicy , mało magii lampowej. Chciałem to kupić ale się nie zdecydowałem.
 8. Jeszcze nie miałem Myślałem o pełnej lampce ale zacznę od hybrydy.
 9. Hej Spróbowałem x32 z lampą amplifon wt40 Grała nieźle ale z dynkami moim zdaniem nie spasowała się Próbuje dalej: LAR i Cain tp55. Pozdrawiam.
 10. Zależy jak się zestawi i nowe dymki grają inaczej Tanie Dynaudio z serii excite są dość krzykliwe A z lampą na el34 Silver luna pięknie grały poza brakami na basie.
 11. Tak ale 202 czy 502 to pełne lampy A która z nich będzie lepsza chyba mocniejszą 502?
 12. Ja mam właśnie taką jak w ogłoszeniu srebrną . Gram z dynaudio x32.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.