Jump to content

gustek

Użytkownicy
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

66 profile views
 1. Więc wszystko mi mówi że pewnie onkyo :) lecz pewnie dołożę do 9150. A o czyste klarowne wysokie tony i dobrą dynamikę najbardziej mi chodzi.
 2. Na razie głównym źródłem fiio x3 ii puszczone wyjściem liniowym a będzie kablem coaxialnym na odległość 5 metrów żeby zmieniać muzykę z kanapy.
 3. Trochę poza mój budżet.Nie potrzebuję także łączności Bluetooth.Jeśli chodzi o Nad to wolałbym pewnie już zaryzykować kupno klasycznego 326 bee i osobno dołożyć daca.Tak jak pisałem zależało by mi na czymś takim jak a-9150 a-9130 pioneer a-4ae może jakąś Yamahe.Głównie jestem ciekaw tych Onkyo lub Pioneera
 4. Cześć Jestem na etapie zmiany wzmacniacza.Teraz Acoustic energy evo 3 gra razem z Dual cv 5650.Wzmacniacz ma duży zapas mocy ale chciałbym coś bardziej jasnego szczegółowego z dobrą dynamiką.Teraz nie bardzo się to zgrywa.Miałem wcześniej przy tym wzmacniaczu Castle Knight 2 i to samo ,dobry bas piękna średnica a góra jakaś taka mało czytelna.Nawet moje kino domowe Panasonic bt205 gra lepiej.Bardziej czysto z większą ilością detalu oraz dynamiką.Więc pora na zmianę.. Muzyka prawie każda bez metalu i klasyki. Pokój 14m2. Do wzmacniacz chcę podłączyć komputer,ps4 i fioo x3 ii przez złącze cyfrowe jako odtwarzacz plików muzycznych Nie zależy mi na dużej mocy a na jakości dźwięku. Kwota na wzmacniacz to max około 2000zł Wolał bym sprzęt nowy i dobrze by miał wejścia cyfrowe.Inna opcja to tańszy wzmacniacz bez tych wejść i dokupienie osobnego Daca -Myślałem o dacmagic 100.Choć wbudowany dac byłby na pewno wygodniejszy przez zmianę źródeł sygnału z kanapy pilotem. I tu teraz mam problem z wyborem wzmacniacza.w oko wpadł mi onkyo A-9150,a-9050 lub pioneer a-40ae Mój faworyt to A-9150.Nie mam jak odsłuchać wzmacniacza więc pytam osoby które miały do czynienia z nim lub z tymi kolumnami jak by to mogło razem zagrać? I jeszcze jedno pytanko.Jak ma się wewnętrzny Dac A-9150 do Dacmagic 100?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.