Jump to content

robert19091990

Użytkownicy
 • Content Count

  1231
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation Całkowita

1318 Audioholik

Audiostereo

1309

Bocznica

9

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

2983 profile views
 1. [Hidden Content] Warto posłuchać, miałem przyjemność słuchać HOBOLA, duży dźwięk, nieprzerysowany i równy. Poznałem chłopaków, sympatyczni i łebscy goście z wykształceniem i wielcy pasjonaci audio. Cena może się wydawać duża tym bardziej że nie mają żadnej renomy, są świeżakami. Ale warto tylko posłuchać i się przekonać.
 2. [Hidden Content] Śmieszne pieniądze za dobre kolumny.
 3. marka Akkus nie wiem jak długo natomiast W.Albecki od 25 lat minimum, maczał palce przy Radmorach LS.
 4. To musi być jakiś stary projekt, minimum 20letni, bo P21REX już mniej więcej tyle jest nieprodukowany.
 5. [Hidden Content] DIY na projekcie Troelsa
 6. [Hidden Content] a tu tanie QBA na dobrych przetwornikach.
 7. D2608/913000 minimalnie wyżej cenię niż 95000 z serii Classic ale to tylko moje zdanie. Słyszałem 95000 i w porównaniu do 913000 jest zbyt ostry. Z Crescendo nie miałem do czynienia ale podobno jest bardzo dobry.
 8. To może warto było je zostawić i dobrać do nich fajny wzmacniacz, który się z nimi polubi? 🙂
 9. W tej nowej wersji na pewno jest dużo lepszy tweeter - czołówka jeśli chodzi o tweetery Scan Speak. Nie wiem jak z wooferem bo nie poznaje tego ze starszej wersji. Natomiast podejrzewam, że sama filozofia brzmienia może być taka sama ale mogę się mylić, ciężko coś ocenić jeśli się nie słuchało.
 10. To jeszcze stara wersja Opera Prima na tweeterze Seas KT25. Obecne Prima mają inne przetworniki (woofer i tweeter od Scan Speak, tweeter D2608/913000 dawniej Peerless HDS)
 11. Kiedyś mój sąsiad kupił sobie "wzmacniacz" 🙂 bodajże MC Voice się nazywał i sąsiad jako niewybredny, bardziej zwracający uwagę na bajery typu VU Meter na wyświetlaczu chwalił się nim i mówi : "podnieś sobie, zobaczysz jaki ciężki". Rzeczywiście ważył sobie sporo mimo, że było widać przez otwory wentylacyjne że tam hula wiatr raczej. Czułem pismo nosem i ściągnęliśmy pokrywę a tam zamocowana po całej szerokości we wgłębieniu płyta kamienna 🙂 Kurtyna w dół.
 12. [Hidden Content] Ciekawy zestaw, warty chociażby przesłuchania.
 13. [Hidden Content] Coś dla DIY-owców, bardzo dobre Seasy, sam bym wziął i pobawił się ale czasu brak i za dużo tego by było 😉
 14. KT19 jest tak kiepski, że gra gorzej nawet od najlepszej kopułki Tonsilowskiej czyli GDWK 9/120 (jedyny tweeter Tonsila, który gra akceptowalnie)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.