Jump to content

robert19091990

Użytkownicy
 • Posts

  1181
 • oraz w archiwum

  113
 • Joined

 • Last visited

Reputation Całkowita

1387 Audioholik

Audiostereo

1378

Bocznica

9

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

3344 profile views

robert19091990's Achievements

 1. [Hidden Content] Wiszą już prawie 2 lata. Coś tam pomajdane przy kopułkach, wgniotki widoczne. Z recenzji wynika, że kolumny grają trochę ociężałym basem.
 2. Sybilanty były, są i będą a to w jakim stopniu i z jakim natężeniem będą występowały w dziedzinie audio to już zależy od wielu składowych ( przetwornik/zestaw głośnikowy, wzmacniacz, jakość nagrania etc.)
 3. Jedyna opcja 🙂 Aczkolwiek pomysł z membraną bierną bardzo mi się podoba i szanuje takie rozwiązanie (choć nie jest proste w aplikacji). Zrobiłbym inne proporcje skrzynek starając się zachować litraż.
 4. [Hidden Content] Świetne midwoofery, kopułka też bardzo dobra ale ten wygląd i proporcje skrzynek...no za nic mi nie podchodzi 😕
 5. Dobrze, że chociaż się przyznałeś do ułomności słuchu 🙂 Na szczęście nikt tu nie pisze o bezpiecznikach, podstawkach, kablach tylko o realnym wpływie zmiany elementów i kluczowych przy projektowaniu kolumny ale tak jak piszesz i sam przyznajesz - masz skaszaniony słuch i dodatkowo problemy z czytaniem tekstu ale to twoje zmartwienie 🙂 Tylko dam ci dobrą radę - jak za kilka lat (a może i miesięcy) będziesz się pozbywał swoich Dali to łaskawie przywróć je do stanu fabrycznego a nie puszczaj tej papraniny dalej w świat i wmawiaj wszystkim jak to cudownie brzmi 🙂 Bez odbioru 🙂
 6. Ze zdjęć w sieci wynika, że te Ruark miały różne wersje z różnymi tweeterami. Jedyne zastrzeżenie budzi rzeczywiście to zawieszenie górne woofera. Jeżeli dedykowana była pianka to powinna być pianka aczkolwiek pomiar wykazałby realny wpływ zawieszenia na parametr przetwornika.
 7. [Hidden Content] Wspaniale się prezentują.
 8. Panowie się produkujecie ( choć dobrze się czyta) ale nie wyniknie z tego nic co by mogło zmienić bieg wydarzeń, ponieważ autor wątku i tak za wszelką cenę będzie dążył do 1rd i pewnie takie 3Way powstanie 🙂 A jak to będzie grało i jak mu się uda to pozszywać - tego się pewnie nie dowiemy...aczkolwiek jeśli zorganizuje spotkanie gdzie będzie można się zjawić i ocenić w szerszym gronie jak to w praktyce się sprawdza to chętnie się zjawię i ocenię 😉
 9. Opinia jak dupa - każdy ma swoją. Uważaj na opinie, bo na ich treść może się składać wiele czynników : - akustyka pomieszczenia - ustawienie zestawów - oczekiwania - upodobania brzmieniowe A jak wiadomo w tej materii każdy może mieć odmienne odczucia i poglądy.
 10. Cytat z recenzji : "(...)Obudowa Jamo C807 wyłamuje się z formy prostopadłościanu, ma wygięte ścianki boczne i górną, którą wykończono odpowiednio wyprofilowaną płytą z czarnego pleksi - nie wygląda to jeszcze luksusowo, ale też nie tandetnie, zwłaszcza w całkowicie czarnej wersji - pozostałe powierzchnie pokryto okleiną drewnopodobną właśnie w kolorze czarnym (w teście) albo ciemniej jabłoni.(...). Ja generalnie nie zrażam się wykończeniem w okleinie drewnopodobnej jeżeli jest to ładny odcień i ładnie zrobione. Mam ProTonsil Siesty (modyfikowane własnoręcznie do tweetera Seas 27TBC/G) i ciężko się przyczepić do wykończenia okleiny (front lakierowany) choć wiadomo - naturalny fornir to jednak inna klasa.
 11. [Hidden Content] tu na pewno przy Morelu nie zaznasz sybilantów. Dobrze zaaplikowany gra bardzo gładko ale przy tym nie traci detalów.
 12. [Hidden Content] Trochę obite ale cena bardzo dobra.
 13. [Hidden Content] Ktoś kto szuka na start czegoś ciekawego może rozważyć.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.