Jump to content

mercandede

Użytkownicy
 • Content Count

  458
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

85 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Skrzyżowanie Kultur http://www.festival.warszawa.pl/ najlepsza impreza cykliczna, namawiam wszystkich zawsze i wszędzie! Perły przed wieprze rzucam gdzie się da:)
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1815 profile views
 1. nie przekonałeś mnie. Kulturalny z Ciebie kolega ale słyszałem to pudełeczko również w warunkach domowych i niestety moje pierwsze skojarzenie jest bardzo ignoranckie - to wspomnienie sprzed 20 lat zestaw creative 2.1 do PC :) tylko że wycena tego produktu jest ...hmm dyskusyjna powiem delikatnie. Jak napisałem wcześniej moje oczekiwania były bardzo duże, no bo jak nie mieć oczekiwań patrząc na taką fikuśną konstrukcję głośniczków pod znanym szyldem zamkniętym w rozpalającej umysł do czerwoności figurze geometrycznej. Powiem, krótko - to jeszcze nie jest ten etap technologiczny. Ale bez hipokr
 2. Fizyki nie oszukasz. Swojego czasu szukałem allinone zamkniętego w małej bryle i ładnie brzmiącego i nawet się napaliłem się czytając różne takie, ale po włączeniu w salonie odsłuchowym stwierdzam, że każde monitorki zagrają lepiej od tego czegoś. Po prostu słychać fizyczne ograniczenia tego pudełeczka, taki lepiej grający grajek komputerowy. Niestety. czy wpis będzie usunięty?:)
 3. bardzo mnie ruszyło kolejne odejście z 3-ki. Anki i Wojtka, których znam osobiście z pewnego wspólnego przedsięwzięcia. Jednak muszę się z wami podzielić pewną refleksją. Swiat się zmienia, czas płynie, rosną kolejne pokolenia wychowane na jajofonach, i niedługo nikt już nie będzie pamiętał o tym, że w polskim radiu pracowali świetni redaktorzy i redaktorki. Mnie najbardziej zabolało, że nikt po tylko latach nie przyszedł pod radio, przecież są nas tysiące słuchaczy. Szkoda, że nikt z siłą przebicia jak jakiś jutiuber od kultury albo znany celebryta nawet, nie ważne...nie zorganizował jakieś p
 4. To nie jest żart. Powtarzam, to nie jest żart. Moja propozycja to: The Bridge School Concerts 25th Anniversary Edition.
 5. ha ha ha - napisane w punkt. zniekształcenia za duże pieniądze - zgadzam się. Nie mogę się nadziwić obiegowej opinii, że droższe musi być lepsze od tańszego a tak naprawdę jest to chichot branży. Ja przez długi czas wmawiałem sobie, że lubię lampy ale tak naprawdę uwielbiam liniowe tranzystorowe wzmocnienie 🙂 Tak samo miałem z dacami, teraz mam taki który mi pasuje wielkością 😉 ma guziki i filtry ale gra tylko na jednym. Jedyna wyraźna różnica jaką usłyszałem to na kości tda, ale ta ,,różnica" była tylko ciekawa na moment porównania.
 6. może ktoś ma ten koncert? format dowolny. Swietna płyta, z chęcią zobaczyłbym cały koncert.
 7. z chęcią zabiorę głos w dyskusji. Chciałbym, żebyśmy wreszcie wszyscy przestali myśleć w kategoriach my i oni. Jesteśmy wszyscy obywatelami UE i mamy takie same prawa konsumenckie w całej unii. Nie ma znaczenia czy kupujecie w PL czy w DE przestańcie proszę już myśleć jak te tumany co nami zawiadują. Jest wspólny rynek ....wolny przepływ w wielu obszarach. Sprawa jest prosta jak drut, wchodzisz na stronę internetową dowolnego kraju unii wcześniej korzystając z porównywarki cen najpopularniejszej w danym kraju potem wysyłasz maila z potwierdzeniem kosztu wysyłki do PL i kupujesz nie narzek
 8. a propos twojego dylematu po miedzy 30.1 i P3 to miałem podobny dylemat. Na początku nastawiałem się na 30.1 ale jak usłyszałem P3 to poczułem, że wydarzyło się coś wyjątkowego. Słuchałem je w salonie 3 razy i u kolegi z forum w warunkach domowych w niedużym pomieszczeniu i zarówno w pokoju odsłuchowym (tym wiekszym na waliców) jak i w domu brzmiały niesamowicie. Najlepsze jest to że w salonie napędzane były sprzętem za 40k a u kolegi skromnym ale dobrym wzmacniaczem sprzed lat i grały tak samo dobrze. One są same w sobie tak dobrze zrobione i zestrojone, że można zapomnieć o temacie poszukiwa
 9. szukam rozwiązania tymczasowego, ale wygląda na to że w przyszłości będę celował w P3.
 10. również wertowałem ebay i falcona, temat prześledziłem dosyć dogłębnie. Zastanawiałem się czy ktoś na forum ma wystarczającą wiedzę i talent do zbliżenia się konstrukcją DIY do P3SR. I masz rację, to ze względu na harbethy tutaj jestem. Z tego wyleczyć się nie da;)
 11. zastanawiałem się nad DIY z użyciem [Hidden Content] oraz [Hidden Content] ale kuszą mnie cały czas oryginalne P3ESR LUB ls 3/5a.
 12. czy jest to wykonalne? proszę o kontakt.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.