Jump to content

maciekplacek

Użytkownicy
 • Content Count

  139
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

217 profile views
 1. Dzień dobry, sprzedam głośnik centralny Monitor Audio Gold c150. Kolor Piano White. Stan idealny, bez zarysowań. Do głośnika posiadam oryginalny karton oraz oryginalne nieużywane maskownice. Na głośnik udzielona jest gwarancja 24 miesiące + 36 miesięcy dodatkowej gwarancji. Mile widziany odbiór osobisty ale możliwa wysyłka.
 2. Najważniejsze że jest wybór i każdy może dobrać coś pod siebie. W przyszłym tygodniu na weekend będę wypożyczał NAD M10 i NAD C388 i jeszcze odsłuch Naim Atom i dam znać co i jak. Z drugiej strony nie chcę zaśmiecać "klubu".
 3. Miałem wrażenie że był mniej szczegółowy. Zabrałem ze sobą lepszą połowę i w trakcie odsłuchu poprosiła aby wyłączyć to Gato i włączyć coś innego. Może sprzęt nie był dostatecznie długo wygrzany a może po prostu nie przypadł mi do gustu i tyle. Co do wykończenia to mega, ale wygląd nie zagra i tyle.
 4. Wczoraj trochę posłuchałem Gato i powiem tak 😞 Lepiej wygląda niż brzmi. Przykładowo taki Naim Uniti Star zabrzmiał dużo, dużo lepiej.
 5. Dalej się zastanawiam czy Gato 250 czy może coś innego. U mnie tylko streaming wchodzi w grę a więc nie wiem czy taki NAD M10 nie będzie lepszym wyborem. Ktoś może znalazł jakąś alternatywę dla Gato?
 6. Ja mam MA Gold 100 i powiem Ci że są super. One tylko potrzebują konkretnej mocy aby je napędzić. Czy 250S zrobi to jak należy?
 7. To może 400S byłby lepszy m wyborem?
 8. Grzegorz, twierdzisz że przy niższej głośności DIA-250S ma z tym problem? Dalej mam w planach DIA-250S ale jak na razie opieram się na tym co piszą użytkownicy.
 9. Może jest ktoś zainteresowany mam do sprzedania w idealnym stanie centralny Monitor Audio 150 kolor pianio white oraz Monito Audio Radius 90 na oryginalnych stand-ach kolor piano black.
 10. Dzień dobry, słuchał ktoś może PM7000N? Docelowo ma to grać z Monitor Audio Gold 100 + REL T7i Potrzebuję coś do streamingu TIDAL. Wcześniej odtwarzałem TIDALa na Ampli SR6009 ale musiałem sprzedać bo nie będę miał warunków na system 5.1. (zostały tylko głośniki).
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.