Jump to content

dluginick

Użytkownicy
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

158 profile views
 1. Trafiła się okazja i muszę powiedzieć, że to jest zupełnie inne granie. Czy lepsze lub gorsze? Nie. Po prostu inne. Dziękuje za odpowiedzi, będę kombinował i zobaczymy co z tego wyjdzie.
 2. C338 to już inna cena. Zdaję sobie sprawę, że to tylko kilkaset złotych więcej. Jednak za kilkaset złotych więcej znowu będzie coś ciekawszego. Nad 326BEE też myślałem, ale czytałem o problematycznym ustawienie głośności( chyba, że już coś mylę, ostatnio przeczytałem dużo komentarzy różnych) oraz braku wejść cyfrowych.
 3. Dzień dobry, Kolumny Pylon Audio Topaz 20. Muzyka: cały przekrój, jednak głównie rock, akustyczna, trochę elektroniki. Czy Onkyo 9150 gra podobnie do ampli TX-8250? Który wzmacniacz lepiej spełni swoją funkcję i nie będzie męczył słuchacza przy długich odsłuchach? P.S. Zastanawiam się nad zmianą kolumny na Audio Academy Phoebe III. Czy będzie to przeskok w stosunku do Pylonów? Pozdrawiam
 4. Obecnie to : laptop + DacMagic100 + stary wzmacniacz Yamaha AX-500, jednak ze względu na zmianę lokalizacji, czas się rozwijać.
 5. Dzień dobry, Chodzi mi o możliwość odtwarzania Spotify bez potrzeby podłączania komputera czy innego urządzenia do wzmacniacza/amplitunera. Idealnym wyborem dla moich potrzeb wydaje się NAD C338, jednak szukam alternatywy najlepiej używanej i tańszej. Nie musi to być jeden sprzęt, chodzi bardziej o brak potrzeby podpinania dodatkowego urządzenia( DAC+komputer), a do tego możliwość sterowania z komórki/pilota. Myślałem też nad urządzeniem typu Onkyo 8270, by w przyszłości była możliwość podpięcia TV. Proszę o rady. Pozdrawiam
 6. Rotel RA930 AX, a Rotel RA940 BX? Proszę o opinię na temat powyższych wzmacniaczy.
 7. DAC na USB - DAC SMSL Sanskrit 6TH - Cambridge Audio DacMagic 100 a może coś innego w cenie do 700 zł?
 8. Czy ktoś słuchał wzmacniacza Akai Am-39?
 9. Ostatecznie kupiłem kolumny Pylon Audio Topaz 20 :), co dało mi możliwość szybszego zakupu pozostałych elementów ze względu na zaoszczędzony budżet. Poszukuję teraz wzmacniacza, który dobrze zgra się z tymi kolumnami w budżecie do 500-600 zł. W przyszłości chciałbym dokupić gramofon, obecnie źródłem dźwięku będzie komputer. Dlatego też poszukują DAC na USB/zewnętrznej karty dzwiękowej w podobnym budżecie jak wzmacniacz. A może da się to jakoś lepiej wymyślić?
 10. Dzięki za podpowiedzi :), jednak chyba w najbliższym czasie czeka mnie wycieczka. Pozdrawiam
 11. Witam, Cena jaką chcę przeznaczyć to 2000 zł. Obecnie w wielu sklepach są wyprzedaże powystawowych kolumn, które można kupić w atrakcyjnych cenach. Z drugiej strony są używki, które w podobnej cenie zaproponują pewnie lepsze doznania. Mają to być kolumny do sypialni, mogą to być podłogówki jak i podstawkowe. Będą one przeznaczone do spokojnego słuchania muzyki wieczorem, głównie rock, jakaś akustyka, indie. Nie tak dawno kupowałem zestaw do salonu, po sugestiach i przesłuchanie kilku zestawów ( które były w okolicznych sklepach), zdecydowałem się na kolumny Pylon Audio Diamond 28 i był to świetny wybór. Chociaż wiem, że teraz jest zupełnie inna półka cenowa. Jednak wymagania też inne, a do tego pomieszczenie mniejsze. Od razu dodam, że Klipsch to nie dla mnie. Niestety, kolumn które tutaj wymienię nie mam możliwości raczej posłuchać, bo są daleko, dlatego proszę o opinię osoby, które mają większe doświadczenie. Nowe: - Acoustic Energy 103 - Cambridge Audio Aero 6 - Indiana Line Tesi 542 - Epos K1 - Dali Spektor 2 - Elac Bs 73 - Dali Zensor 3 Używane - Audio Academy Phoebe III ( +/- założona cena) - Kef Q5 Dodam, że wzmacniacza/amplitunera będę szukał używanego.
 12. dluginick

  Polk Audio M20

  Witam, Czy ktoś miał styczność z tymi kolumnami? Czytałem recenzję na ich temat, są pochlebne. Jednak nie mam możliwości wysłuchać ich osobiście. Czy warto w nie zainwestować czy szukać jakiś używek? A może ktoś wyrazi opinie na ich temat w stosunku do eltax liberty 5+? Pozdrawiam
 13. Witam, Czy ktoś miał styczność z tymi kolumnami? Czytałem recenzję na ich temat, są pochlebne. Jednak nie mam możliwości wysłuchać ich osobiście. Czy warto w nie zainwestować czy szukać jakiś używek? A może ktoś wyrazi opinie na ich temat w stosunku do eltax liberty 5+? Pozdrawiam
 14. dluginick

  Zestaw stereo

  Miałem dzisiaj okazję posłuchać Pylon Audio Sapphire 25 wraz z NAD C338, grało inaczej, ale fajnie. Chciałbym się zmieścić w założonej kwocie, bo zawsze będzie sytuacja, że warto dołożyć jeszcze trochę i kwota będzie rosła i rosła. Zdaję sobie sprawę, że używane było by lepszej klasy, jednak chciałbym, aby był to nowy sprzęt. Ze względy na kolekcję płyt CD nie chcę z nich rezygnować, więc CD jest obowiązkowym punktem, jednak zależało mi również na radiu, a w przypadku NAD C338 nie ma FM, jedynie poprzez aplikację, jednak ten zestaw również mnie urzekł.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.