Jump to content

PLMaciej

Użytkownicy
 • Content Count

  40
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

130 profile views
 1. Pięknie dziękuję, właśnie o takim rozwiązaniu myślałem ale nie miałem pomysłu jak takiego modułu szukać! I to mi rozwiązuje problem w 100%.
 2. Preamp gramofonowy mam. Obecnie NAD pp2 i nie jestem zadowolony z brzmienia wilnyli. Albo winny preamp albo wkładka. Chcę zmniejszyć ilość gratów na półce i ilość kabli. Dlatego wolę zintegrować wzmacniacz z preampem, a nawet mój A5 występuje w wersji z przedwzmacniaczem.
 3. Mam obecnie A5 i brzmienie bardzo mi odpowiada. Niestety wzmacniacz ma na płytce miejsce na układ przedwzmacniacza, ale modułu nie mam. Jakby ktoś miał do sprzedania sam moduł lub wzmacniacz CA z wbudowanym preampem to proszę o kontakt.
 4. Cześć Mam zestaw stereo zbudowany ze wzmacniacza Cambridge Audio A5, gramofonu Sony PS-22 z wkładką SHURE M97xE, głośników Heco visonik david 602 i obecnie przedwzmaczniacza nad PP2i. Niestety gra cicho i dźwięk mi się nie podoba. Cicho na pewno przez przedwzmacniacz. Co do brzmienia nie mam pewności czy nie ma problemu z wkładką / igłą. Na początek jednak chciałbym zmienić przedwzmacniacz. Czy możecie zaproponować jakąś alternatywę w rozsądnym budżecie (powiedzmy do 300zł)? Rocznik nie jest dla mnie istotny.
 5. Cześć Pół roku temu kupiłem sobie dodatkowy zestaw stereo do biura. W tym wzmacniacz Cambridge Audio A5. Na początku działał bez zarzutu, po paru miesiącach pojawiło się jednak uciążliwe brzęczenie w głośnikach. Jak przełączam kolumny na inny wzmacniacz problem znika. Brzęczy cały czas jak wzmacniacz jest włączony - niezależnie od źródła, głośności, tego czy gra jakaś muzyka czy nie. Przypuszczam, że sprzęt kwalifikuje się do naprawy, tylko tu pytanie - czy wystarczy dać do jakiegoś serwisu RTV, czy należy oddać do dobrego serwisu RTV (zakładam, że to drugie i że użyte do naprawy części mogą spowodować duże zmiany w brzmieniu?) Czy ewentualnie polecicie jakiś serwis do którego mogę wysłać sprzęt? Jego brzmienie bardzo mi odpowiada i zupełnie nie chcę się z nim rozstawać.
 6. Przez zestaw miałem na myśli CA A5 + CA D300S Do tego jeszcze dochodzi gramofon sony PS-11 z wkładką Shure M97xE. Mam nadzieję, że to wszystko razem jakoś zagra.
 7. Nic nie wiadomo, sprzedawca jest mało wylewny - to i cena, która nie zejdzie niżej mnie zniechęciło. Nie byłem dziś bardzo cierpliwy, więc właśnie kupiłem zestaw 1 + Heco Visonik David + NAD PP2i. Jak coś nie podejdzie to będę wymieniał.
 8. Cześć Chcę skompletować niedrogi zestaw stereo do małego biura (10m2). Chciałbym żeby to chodziło z CD, chromecastem audio i gramofonem. Celuję na próbę w małe kolumny podstawkowe bez bass reflexu - Heco Visonik David albo Dali concept 1. Zastanawiam się nad trzema wzmacniaczami: 1) Prawie kupiłem - cambridge audio a5 v1 + jakiś CD CA za 500zł. Problem - brak przedwzmacniacza - musiałbym dokupić zewnętrzny 2) Arcam alpha 6 lub 6 plus - ok 500-600zł są do łyknięcia 3) Arkam delta 290 z modułem przedwzmacniacza - 800zł - opcja mi się podoba chyba najbardziej, tylko jest po naprawie prawy kanał tranzystory - tyle info dostałem od sprzedawcy. Pomożecie? :) Głównie chyba interesuje mnie sotosunek ceny do jakości. Jak brzmienie nie podejdzie zawsze można takiego starocia sprzedać i kupić innego bez większych strat.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.