Jump to content

Bartek Bartoszewski

Użytkownicy
 • Content Count

  2779
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

239 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

20497 profile views
 1. Zawsze interesowała mnie ta firma . Chętnie posłuchał bym też modelu Farella , myślę że w moim pomieszczeniu powinna się sprawdzić .
 2. Sami wiecie że wymiana igły na Om 10 mija się z celem a Om 20 już swoje kosztuje , o wyższych modelach nie wspomnę . To już takim gramofonem bym się zainteresował . [Hidden Content]
 3. Słyszał ktoś , widział ? [Hidden Content]
 4. Jak napisał poprzednik pobaw się antiskatingiem to raz . Dwa to świat oszalał skoro takiego Dual-a kupuje się za tysiąc .
 5. Bo alledrogo już dawno zeszło na psy z całą resztą 😁
 6. Taki na przykład zestaw może zagrać z Danielem : [Hidden Content] [Hidden Content] Mam pre Heed mm i bardzo sobie go chwalę , tego do mc nie wziąłem do zestawu bo mam trzy inne do mc .
 7. Niestety jest bez wkładki ale to i lepiej bo bezpieczniej używać z nową . Ten model Thorensa jest bardzo udany a w tej wersji również poszukiwany .
 8. Cena dobra 😊 [Hidden Content]
 9. Moim skromnym zdaniem wybrałeś świetnie , tylko zamiast P1 lepsza będzie P2 . Pozdrawiam
 10. A co mają wspólnego wybory z kablami ?
 11. Lubię tą serię Thorensów ale tutaj ktoś wystrugał paskudnika . I jeszcze woła za niego 1,2 euro 😁
 12. Ja bym postawił na Thorensa 320 jeśli jest w wersji Mk ll , do tego kupić odpowiednią wkładkę i można słuchać godzinami za nie duże pieniądze Fajny ten polecany Sp 25 ale trzeba pamiętać że to sporej wielkości gramofon .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.