Jump to content

Bartek Bartoszewski

Użytkownicy
 • Content Count

  2694
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

203 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

18779 profile views
 1. Też mam taką ozdobę Też mam taką ozdobę , ale preferuję te lekkie zakręcane bo idzie w miarę wyrównać płytę z matą ... Dla mnie mata jest ważniejsza . Jak piszesz , ale te banany też lekko skoryguje mimo ws.zystko . Zakręcany oczywiście .
 2. Wszystkie płyty masz proste ? Bez wypukleń ?
 3. Oba mam na miedzi , wersja improved też wcale stara nie jest to nie ma sensu kabelków wymieniać . Jak piszesz R-ka to świeże ramię więc : 1 Nie wymieniać 2 Wymienić tak by od mocowania heada kabelki szły prosto do preampa . 3 Jeśli wymiana od mocowania do rca , by zachować spójność to trzeba by było już zakupić Ic Vdh-a 501 czy 502 .
 4. I szybko tracą połysk bez zabezpieczenia . Dlatego dobrze jak wszystko jest w orginale .
 5. Te polakierowane często nie potrzebują zabiegu polerowania , mam taki talerz z 63 roku i wygląda naprawdę dobrze . Czego nie można powiedzieć o nowszych konstrukcjach , dużo zależy od jakości materiału i z jakiego stopu alu są zrobione . Mazak Thorensa pod tym względem przoduje do zabiegu polerowania . .
 6. Jeszcze nie robiłem krytycznych odsłuchów bo zmieniłem wzmacniacz . Akurat było te tłumienie z ramieniem .
 7. 103 do Teac ??? To lepiej gramofon zmienić 😁 Grado to specyficzne granie , trzeba testować u siebie .
 8. Ten gramofon czyli Clearaudio Emotion gra ciemno , więc warto wypróbować coś ze stajni AT .
 9. Filip popytaj znajomych czy ktoś nie ma konta na Ebay , jeśli tak to zapoluj na Thorensa Td 320 Mk ll . Kolega z forum kupił ostatnio takiego za grosze . Nie będziesz musiał w przyszłości kupować nic lepszego 🙂
 10. Uff No nie tylko Ty masz takie dni . Pl 12 to zwykły gramofon , podobne kupisz po 300 w górę . Wakację to najlepsza pora na zakupy .
 11. Mam nadzieję że córka nie dostała bury 🙂 Zbieraj kasę , ta kwota którą podałeś za gramofon jest po prostu za mała - ceny poszły chyba 200 % w górę . Jest sezon na kupno to poczekaj do września , może co znajdziemy .
 12. Handlarze 🙂 Fajna propozycja ten Grundig ale to już trzeba Ebay przeglądać .
 13. Toć napisałem jaki to duży koszt . Myślę że ta 95 Ml będzie dobrym wyborem . Pre wbudowane w Denona też nie jest wysokich lotów to teraz pytanie ... Czy pchać się w lepsze wkładki .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.