Jump to content

Braun_72

Użytkownicy
 • Content Count

  24
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione
 1. W ilu metrach kwadratowych grasz Asterami? Jak daleko od ścian odsunięte? Jakiej muzyki słuchasz?
 2. Czyli nie za bardzo jest sens w tym metrażu iść w wielkie moce? To może polecicie jakąś fajną integrę, znacznie lepszą od ECI-5 o podobnej sygnaturze brzmienia.
 3. Witam Mam ECI-5. Chiałbym pójść wyżej , to co proponujecie? Końcówkę 250 czy mono 180 do pokoju 16,5 m2. Coś z lepszą przestrzenią i jaki pre ? Kolumny podłogowe 2-drogi beryl illuminator SS.
 4. A co sądzicie o DAC'ach Lampizatora? Oczywiście tych bardziej przystępnych cenowo.
 5. Hej, co jest? Nikt nie pomoże w sprawie DACa do Electrocompanieta?
 6. Panowie A jaki DAC polecacie do systemu Electrocompaniet'a ? Wzmacniacz to ECI-5, a odtwarzacz EMC-1UP. Co sądzicie o DAC'u w tym odtwarzaczu. Czy zmiana na Lampizatora będzie korzystna, czy iść w innym kierunku?
 7. A jak McIntosh kreuje przestrzeń w porównaniu do Electrocompaniet'a? Czy są to hektary przestrzeni czy raczej okno pomiędzy głośnikami. Wiem, że dużo zależy od głośników, ale wzmacniacz też swoje robi. A tak w ogóle to dzięki bardzo za wszystkie podpowiedzi. Jestem wam wdzięczny.
 8. Co masz na myśli? Naprawdę jest aż tak źle?
 9. A jakie głośniki Panowie popędzacie MA8000 / MA7000 ? W jakim zakresie cenowym?
 10. Dzięki Darth Vader. Na takie wpisy czekałem. Czy brzmienie będzie też miało pierwiastek miłej, przyjemnej średnicy? Nie za bardzo lubię " druty z potencjometrem" a la Vitus. Dla mnie trochę zbyt kliniczny, ale może się nie znam, albo nie jestem za bardzo osłuchany. Dlatego proszę o jeszcze. Accuphase w środku wygląda zbyt masowo. Nie ma tego czegoś, na widok czegoś serce się raduje. I ta złota obudowa. MA7000 ma przewagę nad MA8000 w tym, że nie ma wyświetlacza. Wygląda jakoś lepiej. Niestety nie słuchałem i nie znam ich brzmienia. Tylko gdzie ewentualni znaleźć MA7000 ?
 11. Nie bądź taki. Napisz coś. Mam trochę daleko do Warszawy (najbliżej). A chcę mieć jakiś kierunek czy warto w tą stronę iść czy w inną.
 12. Dziękuję za info. A jak w porównaniu z monoblokami ECI (jakimi) działał ten MA8000. Jaka jest charakterystyka brzmienia? Jakiej muzyki słuchasz? W jakich aspektach był lepszy? A model MA7900 to inna liga czy tylko trochę słabiej?
 13. Czy charakterystyka brzmieniowa tego wzmacniacza jest podobna do Electrocompaniet'a czy to zupełnie inne granie? Jeśli tak to w którą stronę. Illuminator Scanspeak'a bardzo lubi prąd.
 14. Źródło to Electrocompaniet EMC 1UP. Kolumny do hand made by Studio 16Hz beryl illuminator.
 15. Panowie! A co sądzicie o integrze MA8000 lub MA7000. Czy warto tego szukać czy lepiej w tej cenie zaproponujecie coś innego. Obecnie jadę na Electrocompaniet ECI-5. Czy duża różnica brzmieniowa jest pomiędzy szczytowymi integrami a MA7900? A może nie warto iść w kierunku Electrocompaniet - McIntosh? Dzięki za odpowiedzi.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.