Jump to content

Katarzyna_52356

Użytkownicy
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny
 1. Wczoraj reżimowa TVP Kurskiego wyemitowała na antenie Dwójki odc. 1 i 2 serialu kryminalnego "07 zgłoś się". Warto zwrócić uwagę na kapitalną wręcz wokalizę Grzegorz Markowskiego (muzykę do niej napisał Włodzimierz Korcz). Smaczkiem poza muzycznym jest to, że serial ten narodził się przed 41 laty i był jednym ze sztandarowych produktów reżimowej TVP Szczepańskiego.
 2. "The Bank Job" brytyjski z 2008 roku. W niedzielę 04 bm. w TV Puls HD. Dla mnie rewelacja. Historia napadu na bank w 1971 roku. Łup był większy od słynnego napadu stulecia, a skutki polityczne mogły być jeszcze większe. Polecam.
 3. Atkinson jest dużo lepszy od Gabina w roli Maigreta. Gabin w każdej roli jest taki sam.
 4. Ten film jest do nabycia z jednym tygodnikiem. Warto go mieć.
 5. W Polsce mamy kilka czasopism specjalistycznych, ale chyba tylko jedno wydaje opisowe opinie.
 6. @S4Home Czytam dużo recenzji i to mi wystarcza. Uważam, że dobre czyli autorskie i obiektywne recenzje sprzętu to obecnie wielka rzadkość. A na takich mi zależy. Jeśli chodzi tego typu sprzęt nie jest w on recenzjach traktowany jak odbiornik kompletny, ale jako wzmacniacz (na radio zazwyczaj nie ma miejsca). Do tego zazwyczaj nie porównuje się go do jakiegoś wzorca (np. RE-10), Dobra recenzja mi wystarczy. Przeczytam i posłucham - porównam, ocenię i wybiorę...
 7. @qot Tak naprawdę nie wiem, o co Ci dokładnie chodzi. Kostiumy i dekoracyjne tło będzie coraz trudniej wiernie odtworzyć i to nie tylko w tym filmie. Muzyka rockowa w tym filmie byłaby dla mnie takim samym nieporozumieniem, jak lustrowanie jakimś tam rockiem Powstania Warszawskiego.
 8. Wreszcie doceniono "Wołyń". 9/14 jest wyraźnie lepsze od 27/1. Nagroda publiczności też ma swoja wymowę.
 9. Bardzo ciekawa odpowiedź. Marketingowa. Do tego nie mam długich nóg, ani czasu na odsłuchy. ;)
 10. Cena TX-8270 na razie wszędzie taka sama 2999 PLN. Pytanie: czy warto?
 11. To, że odchodzą w zaświaty prawdziwie wielcy wykonawcy, kompozytorzy czy tekściarze - jak właśnie Młynarski - jest niestety nieodwracalną koleją rzeczy. Pocieszające jest to, że pozostawiają po sobie ponadczasowy dorobek artystyczny. Prawdziwą tragedią są ich "następcy".
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.