Jump to content

EPA

Użytkownicy
 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione
 1. cześć Gdzie widziałeś ten adapter za 220zł? Mam ten sam problem.
 2. EPA

  Klub Vandersteen

  Vanderstenn 2Ce signature II to wymagające kolumny. Grają świetnie, ale pozostała część toru musi być też na dobrym poziomie. Im lepsze elementy toru tym graja lepiej. Byłem na ostatnim Audio Show i tylko jeden zestaw grał lepiej od mojego toru. To były włoskie kolumny za 800 000zł, ale to był najlepszy dźwięk jaki w życiu słyszałem. Obiektywnie oceniając zestawy na audio show to wiele z nich grała słabo bo akustyka pomieszczeń była tragiczna.
 3. Audyny grały u mnie ponad 1000 godzin. Pewnie się wygrzały;) Mam w systemie Jupiter Paper and Wax, Deulund Alexander, Rike q cap, Rike s cap i inne. Wg mnie jedynie Jupitery grają na tym poziomie co Miflexy. Dobry papier w kondensatorach robi swoje. Audyny True copper mam w pudełku bo psują swoim dziwnym nienaturalnym ciepłem cały dźwięk. Czasami je montuję dla porównania , ale zawsze po krótkiej chwili lądują w pudełku.
 4. Miflexy graja rewelacyjne i Audyn true copper nie dorównują im w finezji barwy dźwięku. Niemieckie kondy są bez duszy. Grają technicznie nienalataną barwą . Brawo Milex. Jestem przekonany, że podbiją świat audio. Fakt, że mogły być tańsze, ale gdy porównuje się je do innych kondów to jest to cały czas okazja.
 5. EPA

  Jakie kolumny

  Akkusy? Bez żartów. Sudio 16Hz czy Audio academy są ok.
 6. Możesz podać różnicę w dzwięku miedzy duelund aleksanderm a rike q cap? Z góry dziękuje.
 7. EPA

  Klub kolumn Akkus

  Jakie Wejherowo takie kolumny. Byłem w tej firmie, takiego burdelu i brudu to jeszcze nigdzie nie widziałem w firmie sprzedającej kolumny. Pokój odsłuchowy to jakiś magazyn ze obudowami kolumn. Śmiechu warte.
 8. EPA

  Klub Vandersteen

  Witam Nie jestem posiadaczem V3A ale rozmawiałem z osobami, które mają 3A signature i powiedzieli mi, że do pokoi poniżej 30m2 basu będzie zbyt dużo. Te głośniki mają potężny bas do pokoi 50m2. Nawet 2Cs Signatue II są zbyt duże. Pozdrawiam Wg Vandersteena różnica jest bardzo duża. Wkleiłem kiedyś na forum korespondencje z Vandersteenem na ten temat.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.