Jump to content

EPA

Użytkownicy
 • Content Count

  28
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

277 profile views
 1. Vandersteen 2Ce Signature II to wybitne kolumny, ale bardzo wymagające. Reszta toru musi być bardzo dobra to one oddadzą jakość dźwięku. Przy słabym torze grają beznadziejnie. Nie tuszują wad systemu tylko je jasno pokazują. Tak ja powinny to robić wybitne kolumny.
 2. cześć Gdzie widziałeś ten adapter za 220zł? Mam ten sam problem.
 3. Vanderstenn 2Ce signature II to wymagające kolumny. Grają świetnie, ale pozostała część toru musi być też na dobrym poziomie. Im lepsze elementy toru tym graja lepiej. Byłem na ostatnim Audio Show i tylko jeden zestaw grał lepiej od mojego toru. To były włoskie kolumny za 800 000zł, ale to był najlepszy dźwięk jaki w życiu słyszałem. Obiektywnie oceniając zestawy na audio show to wiele z nich grała słabo bo akustyka pomieszczeń była tragiczna.
 4. Audyny grały u mnie ponad 1000 godzin. Pewnie się wygrzały;) Mam w systemie Jupiter Paper and Wax, Deulund Alexander, Rike q cap, Rike s cap i inne. Wg mnie jedynie Jupitery grają na tym poziomie co Miflexy. Dobry papier w kondensatorach robi swoje. Audyny True copper mam w pudełku bo psują swoim dziwnym nienaturalnym ciepłem cały dźwięk. Czasami je montuję dla porównania , ale zawsze po krótkiej chwili lądują w pudełku.
 5. Miflexy graja rewelacyjne i Audyn true copper nie dorównują im w finezji barwy dźwięku. Niemieckie kondy są bez duszy. Grają technicznie nienalataną barwą . Brawo Milex. Jestem przekonany, że podbiją świat audio. Fakt, że mogły być tańsze, ale gdy porównuje się je do innych kondów to jest to cały czas okazja.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.