Jump to content

Vikingman

Użytkownicy
 • Content Count

  88
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

298 profile views
 1. Mam na sprzedaż Tellurium Q Black głośnikowe 2 x 2 m do odbioru w Szczecinie
 2. Tellurium Q Black https://www.olx.pl/oferta/tellurium-q-black-2-x-2-m-CID99-IDBpBAR.html#d962e5f073
 3. jakość transmisji i z tego co pamiętam dźwięku przez airplay jest dużo gorsza od strumieniowania UPNP.
 4. HD30 oraz telefon z aplikacją Bubble upnp muszą być połączone w tej samej sieci internetowej. HD30 po kablu do routera a telefon po wifi. MQA raczej nie obsługuje w ten sposób, tzn. plik odtworzysz, ale nie będzie miał próbkowania MQA tylko PCM.
 5. marek s możesz używać aplikacji Bubble UpnP i opcji renderer, ale tylko w przypadku telefonu na Androidzie. Na Apple niestety nie ma tej aplikacji. Ogólnie chodzi o użycie protokołu upnp, podobno są jakieś aplikacje na iphone, ale ja takiej nie znalazłem.
 6. Proszę czy mógłbyś napisać z którą wersją Monolith porównywałeś Geo? Czy była to wersja monokrystaliczna czy zwykła? I jeśli porównywałeś Monolith monokrystaliczny ze zwykłym Monolith to jakie są różnice między nimi? Dzięki
 7. Kupię Monolith Monocrystal o długości 2 metry
 8. Czy mi się wydaje, że wcisnął kopułkę wysokotonową na końcu filmu w momencie jak je obracał?
 9. staram się kupować płyty tylko artystów których cenię, przeważnie CD a czasami jeszcze dubluje te płyty na vinylu:). Bardzo lubię muzykę niszową, taką underground. Mamy bardzo fajnie rozwiniętą tą scenę w Polsce, bardzo dobre zespoły. Polecam nowe płyty Millenium, Lizard czy inne ze stajni https://www.lynxmusic.pl/. Co do nowego Leb to też uważam, że realizacje są robione po mistrzowsku. Nowa płyta jest zamknięciem pewnego etapu zespołu, niedawno zmienił się basista. Słyszałem na koncercie kilka nowych gotowych kawałków odbiegających od tych znanych nam z trzech wydanych płyt. Płyt jak to sami mówią z muzyką do nieistniejącego filmu. Słucham też z Tidala, plików a nawet kupiłem ostatnio Spotify na trzy miesiące ( za 1 zł:)), bo mam w samochodzie Spotify Connected( ale słabo to wypada, dźwięk płaski i często przerywa). Tidal oczywiście wygrywa ma dużo fajniejszą barwę, nasycenie dźwięku. Mam słaby tor pod strumieniowanie. Słucham z Dac-a wbudowanego w H360 z chromecasta lub laptopa. W tym roku pomyślę nad rozwinięciem tego toru. Na razie wymieniłem interkonekt na Monolith i zbieram na kable głośnikowe. A właśnie Freju a bawiłeś się w wymianę bezpiecznika w Heglu? Ostatnio byłem namawiany na wymianę bezpiecznika na XFuse firmy Verictum, ale jakoś sceptycznie do tego podchodzę. Nie jest to jakiś duży koszt i można go zwrócić producentowi jeśli nie podejdzie, więc może warto spróbować? Qrdę jadę dziś na narty, pakuje moje drugie po Heglu ulubione zabawki ( Chord Mojo i AQ Nighthawk) i ruszam w drogę:) ciekawe czy coś sobie połamię:)
 10. mam jeszcze cieplutki cd:)
 11. zgadzam się w 100%, dziewczyna jest świetna, zresztą jak też ich muzyka. Oczywiście, żeby nie było odsłuchiwana z Hegla :)
 12. Leb to muzyka niszowa i mało kto o nim wspomina, Ty to zrobiłeś, dlatego pamiętam
 13. freju dzisiaj premiera
 14. teoretycznie są już wygrzane, wypożyczyłem od producenta
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.