Jump to content

Vikingman

Użytkownicy
 • Content Count

  94
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

502 profile views
 1. tak myślałem, dzięki
 2. Ile bezpieczników jest potrzebnych do h360? W gnieździe są dwa, ale czy jeden nie jest czasami zapasowym?
 3. Warmrain co prawda mają dopiero jedną pełną płytę i dwie EP-ki. Polecam posłuchać całą płytę Back Above The Clouds
 4. @zoromoto dzięki, tak zrobię, że porównam 360 do 390 jak już będzie dostępna w mojej miejscowości. Dodatki mnie zbytnio nie interesują, bo głównym źródłem jest cd i gramofon. DAC i streamer w 360 do sporadycznego słuchania oraz poznawania nowej muzy na Tidal jest wystarczający dla mnie na tą chwilę, choć być może jeśli posłucham tych dodatków w 390, może się przekonam. Głównie przemawia MQA i perspektywa Roon-a. Interesuje mnie porównanie obu z wyjść analogowych. Czekam, więc na porównanie łeb w łeb od właścicieli 360. W porównania z pamięci, raczej nie wierzę 😉
 5. szczypior88 przeczytaj mój post ze zrozumieniem! Nie chodzi mi o porównanie z pamięci, tylko bezpośrednie! Ach te forum:( masakra jakaś tu się wkrada. Dlaczego ludzie nie piszą merytorycznie?
 6. Czy jest już ktoś kto przesiadł się z 360 na 390? Zastanawiam się czy warto? Zmiany soniczne? Interesuje mnie tylko czy zmieniło się coś we wzmocnieniu? Nie interesuje mnie, że dodano lepszy wyświetlacz ( chyba oled?, który nie wróży zbyt długiej żywotności) , lepszy DAC czy streamer. Interesuje mnie tylko wzmocnienie a w obu jest ten sam Soundengine 2, te same parametry, więc teoretycznie powinno być to samo. Ktoś już miał okazję, aby je porównać bezpośrednio, nie z pamięci?
 7. Mam na sprzedaż Tellurium Q Black głośnikowe 2 x 2 m do odbioru w Szczecinie
 8. Tellurium Q Black [Hidden Content]
 9. jakość transmisji i z tego co pamiętam dźwięku przez airplay jest dużo gorsza od strumieniowania UPNP.
 10. HD30 oraz telefon z aplikacją Bubble upnp muszą być połączone w tej samej sieci internetowej. HD30 po kablu do routera a telefon po wifi. MQA raczej nie obsługuje w ten sposób, tzn. plik odtworzysz, ale nie będzie miał próbkowania MQA tylko PCM.
 11. marek s możesz używać aplikacji Bubble UpnP i opcji renderer, ale tylko w przypadku telefonu na Androidzie. Na Apple niestety nie ma tej aplikacji. Ogólnie chodzi o użycie protokołu upnp, podobno są jakieś aplikacje na iphone, ale ja takiej nie znalazłem.
 12. Proszę czy mógłbyś napisać z którą wersją Monolith porównywałeś Geo? Czy była to wersja monokrystaliczna czy zwykła? I jeśli porównywałeś Monolith monokrystaliczny ze zwykłym Monolith to jakie są różnice między nimi? Dzięki
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.