Jump to content

audiowit

Użytkownicy
 • Content Count

  774
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation Całkowita

109 Dobry

Audiostereo

101

Bocznica

8

Karta premium

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

3532 profile views
 1. Z tym na zawsze to różnie jest ? Niestety mam złą wiadomość. Kolega kupił go nowego, wersja Neo. Nie ma serwisowki bo narazie nie ma takiej potrzeby. Na Pliniusie sa100 można utrzymać rękę ale wiąże się to z dużym dyskomfortem i mozna to robić tak z 10s ? więc może nie jest źle z Twoim staruszkiem choć pożądny prysznic lub szczotkowanie przydałoby się.
 2. Napoleona ma mój kolega. Zapytać? Antileona*
 3. W audio jednogłośnie to niczego nie można powiedzieć ;). Jeśli chodzi o pre to wolę lampowe i jakoś do M16 nigdy mnie nie ciągnęło. Może bardziej z ciekawości jakby to było w komplecie.
 4. Miałem okazję sluchać M10 na AVS. Wiadomo, żadne warunki odsłuchowe. Coś tam było słychać. Gdyby mnie było stać na ten komplecik to wylądował by u mnie na odsłuchach i konkurował z MBL.
 5. Nic z tego ? Grzeje się strasznie, więc pewnie recaping za jakiś czas się przyda ale narazie bez zastrzeżeń działa. Nie jest ciemny ani jasny, zimny, ciepły. Jest taki jak powinien być. Albo inaczej, zagra na ile pozwoli reszta toru. Nie gram na M16, ostrzylem zęby na Tautoro ale się nie udało. Mogę śmiało powiedzieć, że nie jest narazie żadnym ograniczeniem, nie dotarłem do granic jego możliwości. Mozna go polubić. Kawał pożądnej Nowozelandzkiej roboty. Jest dobrym wyborem dla melomana i ortodoksyjnego audiofila. Ale go zareklamowałem ? ale naprawdę go lubię. Gryphon, to t
 6. Taka dyskusja do niczego nie prowadzi. Gram na Pliniusie sa100mk3. Polecam.
 7. Bardzo dobre posunięcie marketingowe z monitorem serii Zephyr. Już kiedyś wrozyłem, że to nie kolejna firma krzak, a teraz już jestem tego pewien. Bardzo ładne monitory. Gratuluję konstruktorom i właścicielowi.
 8. Ja gram na tranzystor ze i lampie. Nie mogłem się zdecydować i zostały 2 typy ?
 9. Generalnie, zmniejszenie przestrzeni miedzy podstawą i skrzynią powoduje zmniejszenie ilości basu. Może to jakiś trop.
 10. Chyba niemożliwe jest to, ze tulejki różnią się długością. Kolumny są strojone przez producenta. Obawiam się, ze ktoś je skrócił we własnym zakresie.
 11. Z mojej wiedzy jest różnica w budowie zwrotnicy, crescendo jest inaczej zmodyfikowany i woofer jest inaczej zmodyfikowany. Różnice więc w komponentami są duże. Że nie wyrywają ze skarpetek to normalne, bo żadne dobre kolumny tego nie robią. Na piorunujące efekt nastawione są kolumny, które nudzą się szybko. Klasę kolumn poznaje się z czasem. Kiedy nie możesz znaleźć ich słabych stron. Bo lepiej zeby ich nie miały niż miały kilka bardzo dobrych i kilka słabych. Gratuluję zakupu bo kupiłeś bardzo dobre paczki ?
 12. Ja pisałem o s20 A to trochę inna kolumna. Z czasem jeszcze bardziej je docenisz.
 13. Przecież wiadomo, że super... ?
 14. Ciekawa, bo i na pierwszy rzut oka nie wygląda jak plinius. Zatem czekam na relację z odsłuchu jednoczesnie życząc szybkiego powrotu do zdrowia ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.