Jump to content

audiowit

Użytkownicy
 • Content Count

  660
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

80 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1717 profile views
 1. Jeśli gustujesz w rotelach to polecilbym bardziej 980bx. Potęga ( jak na swoją klasę) i barwa. Nieco za ciepły i z lekko zapiazzczonymi wysokimi.
 2. Df czyli damping factor. To parametr, który w zasadzie powinien Cię chronić przed dudnieniem, ciągnieciem się basu. A w rotelach jest on bardzo wysoki tzn strzelam około 1000. W Twoim przypadku Cię nie uchronił, wiec masz prawdopodobnie źle rozstawione kolumny. Na poczatek polecilbym Ci standardowe EHG 2a3 no i może poszukał Amerexów BB ecc88. Wszystko to jest wróżeniem z fusów. Nasze hobby szczególnie na poczatku to proby i błędy...
 3. Mikelas76, Blazebird, szczegolnie na najnowszych ustawieniach doda Ci dynamiki, a lampy wprowadzą nieco ciepła i wypełnienia do toru. Po co Ci rotel 1070 do Bmn? Wysoki df powoduje Ci, ze dźwięk jest twardy.Bmn są bardzo latwe do wysterowania. Probowaleś innego ustawienia kolumn? Optymalne potrafi zdzialać cuda z basem. Nie znam Topic.
 4. Panowie, prawdopodobnie macie różne lampki. Sylvanii jest wiele rodzajów. Mimo, ze wyglądają podobnie to są inne. Porownajcie kody czy to ta sama fabryka. Już było o tym. Czas wygrzewania 6922 to conajmniej 50h. Dźwiek może się bardzo zmienić i nie ma co oceniać przed tymi 50h.
 5. Żołnierze zostaną użyci do pomocy policjantom na granicach. Nie pojawią się w miastach. Gdyby tak było, to byloby to rownoznaczne ze stanem wyjatkowym i rownoznaczne z przesunięciem wyborów ;). Mozemy więc być pewni, ze miasta bedą omijane szerokim lukiem ;).
 6. Sprawcą ciepło, ciemno jest połączenie oyaide tunami i 2a3 psvane traesure. Oyaide już wyleciał. Być moze wylecą psvane.
 7. Od kilku dni sprawdzam Cheetah na przedwzmacniaczu i daje też radę. Z tym, ze to pre pewnie żre wiecej prądu niż niejeden wzmak. Domyslam się, że nie chodzi w kablach nie tylko o przekroje ale staram się sprawdzić wiele konfiguracji. Wcześniej był tam oyaide tunami1 na 079 i było za ciepło i ciemno.
 8. Zygmunt, już mam 2 czity ;). Druga wersja, na furu zlotych. A cześć Sebastian, wybacz, nie poznałem. Szybko działasz. Czity są dość uniwersalne. Ale oczywiście sprawdź, co Zygmunt zaproponuje.
 9. Znam serię DMB i uważam za fajną 🙂 jesli ktoś lubi ten sposób prezentacji. Kudosy zagrają Ci tak jak to Electrocompaniet. Mozliwe, że wyciagną wiecej detali. Mogą lekko podnieść balans tonalny. Jakiej wielkosci masz pokoj odsluchowy? Na jakich kolumnach teraz grasz? Wiesz, że to trochę wrozenie z fusów takie czy zagra czy nie zagra. Akustyka, gust Twoje preferencje. Trzeba po prostu spróbować.
 10. To ja się zapisuję z 2x czita. Sebian, to trochę dziwne, ze z r2r brakuje Ci barw i wybrzmień. Jaka pozostala część toru?
 11. Z tego co pamiętam ( bo już od dawna nie gram na hybrydzie) to akurat powietrza i błysku temu kablu nie brakuje. Ale nie jest też efekciarski. U mnie " otwarcie" tego kabla było dość gwaltowne. 60h to w/g mnie za mało.
 12. Długo... Ja nie liczyłem dokladnie godzin ale u mnie otworzył się po ponad 2 tyv dość intensywnego grania ( 5-6h). Przy czym warto zaznaczyć, ze bas w tym kablu jest rozny w róznych systemach. U mnie nazwalbym go obfitym u znajomego było go mniej niż w jakimś standardowym miedzianym kablu na metry.
 13. Mowię Ci, ze z tymi brumami to jest czasem kwestia przypadku... Niby wszystko jest do przeliczenia i są zasady ale jest tyle zmiennych, ze czasem bzdura zaważy czy mamy ciszę, czy bzyczenie.
 14. Wiesz...nie narzekam na te Psvane. Ale audio już mnie nauczyło,żeby nie chwalić żony przed śmiercią. Nasluchałem się o nierownych zmianach parametrow podczas eksploatacji czy przedwczesnej śmierci. Posluchamy, zobaczymy. Zawsze sluchalem na nosach i to tych przyzwoitych. Z obecnej produkcji tylko na Audioshow gdzie jak wiadomo nic lub niewiele systemow gra.
 15. Margol, ja bardzo lubię jbl. Przyznam i nawet trochę zazdroszczę 😉
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.