Jump to content

audiowit

Użytkownicy
 • Content Count

  563
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

70 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1217 profile views
 1. Mnie chyba byłoby szkoda pieniedzy na nową produkcję. Kupując nosy jest ryzyko ale póki co nie naciołem się. Kupiłem 2 kwadry tfk ribbed i smooth plated. Wszystkie grają doskonale. Jeśli weźmiemy pod uwagę bezawaryjność starych, a niską jakość obecnych, to nawet tak zrdroworozsądkowo ( nie mowiac o walorach sonicznych) opłaca się.
 2. Piotrek, dobry wybór. Gratuluję. Ale czadowe logo na pilocie. Cholerka, drabinkę sobie sprawiłem ale o pilocie nie pomyślałem. Jestem ciekaw różnic między moją wersją 6 lampową wzgledem 4 lampowej.
 3. Dajcie znać jak powstaną. Moze uda mi sie wpść. Mogę wziąć elektronikę lampową lub tranzystorową. Do sluchania dźwiekow lub muzyki 😉
 4. Przesledź jego posty w innych watkach. Niewarto.
 5. Znów rozmowa o kasie? Rynek zweryfikuje. To najlepszy sędzia.
 6. Jakby co to podjadę do Roberta ze swoimi wzmacniaczami. Jesli jeszcze chce mnie widzieć ;). Same przetworniki mnie nie interesują bo już je slyszałem. Sam przetwornik nie gra. Bardziej konkretne kolumny. Chwilowo jednak raczej mam o kilka par za duzo paczek.
 7. Żartuje :). Dla mnie ma to grać. Poza tym mam chyba pierwsze logo Waszej firmy. Sprzedam je za 20lat na ebay za pierdylion 😉 Ale przyznaję, że nowe jest w dobrym guscie. A jesli chodzi o elipticory to mogą zagrać lepiej lub gorzej. Nie posłucham to nie wiem.
 8. Poproszę o wymianę logo w moich kolumienkach :). MMonitory ładne. Ciekawe jak grają.
 9. Nie Freju. Teraz gram na Earstream audio ale tez Dpa black sixteen no i Krynie.
 10. Dlatego mimo audiofilskich, purystycznych przekonań, nie wykluczam tego użądzenia.
 11. Spoko, mam chyba 3xdac ale akurat z płyt gram na integrze cd i chyba chcialbym, zeby tak pozostało. Oczywiscie przez coax i zew zegar gram rownież przez dac ale rozny repertuar gra raz lepiej, a raz gorzej przez cd lub dac. Widzę kilka ograniczeń. Najlepiej byłoby wypożyczyć minidsp i sprawdzić w domowych pileszach i przeliczyć bilans zyskow i strat.
 12. Ok. Dzięki. No i jeszcze jest problem z tym, że gram na lampowym cd. Muszę w przypadku dsp traktować cd jako transport? Bo oczywiscie jest wyjscie coax. Nie chcialbym tracić dobrego cd...
 13. Jacek70, zwróć proszę uwagę czy samo wpiecie użądzenia , bez korekcji, ma wplyw na dźwięk.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.