Jump to content

audiowit

Użytkownicy
 • Content Count

  753
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

111 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

2422 profile views
 1. Chyba nie masz kond. Nie chcę się wymadrzać w tematach na ktorych się nie znam. Jestem od sluchania. Piotr Ci powie. Nie były usuwane. Jest przełącznik z kontami i bez 🙂 Co wniosło? Swobodę. Dźwięk jest trochę bardziej bezpośredni.
 2. A... o tym mowisz 🙂 [Hidden Content]= Z tym nie byłoby problemu, bo mieszka kilka kilometrow odemnie. Ale to decyzja WBA. Zawsze to jakaś strategia marketingowa. Trzeba pamietać, ze pre jest mocno spersonalizowane. Tzn są inne lampy ( 2a3 psvane, e88cc telefunkeny gold pin). Monosy mają zmienne sprzężenia, które też jest dobierane do klienta. Nie wiem czy Piotrek odwazy się na robienie kamiennych frontow, to nietani i czasochlonny zabieg. W sumie granitowe są w ofercie ale nie wiem czy powstał drugi taki egz. Zestaw wyglada pięknie. W tym tyg zaprezentuje W
 3. Obiecałem napisać coś o upgrade monosów Ironbird. Wygrzewały się ponad miesiąc i przez ten miesiąc targaly mną różne odczucia. Podobna sytuacja miała się z Blazebird Balanced. Strasznie długo trwa dochodzenie tych sprzętów do ostatecznego brzmienia. Co prawda Blazebird był dwukrotnie aktualizowany. O odlaczenie kond na wyjściu i o separację zegarów. Za kazdym razem osiągał coraz wyższy poziom. Irony zaczęły odstawać jakosciowo. Miejsce wzmocnienia przejoł Plinius. Ironom dalem szansę, bo już zaczołem nosić się z zamiarem odsprzedaży. Modyfikacje objęły inne elementy niż pierwotnie z
 4. Który to rok? El34, nie przepadam. Cisza, bo testuję upgrade monosów. Trwa to już 3 tyg ale testy trwają. Musi się to wygrzać i ułożyć. Porównywane są z końcówką w klA o dużej mocy. Muszę je odciągnąć do tego poziomu dynamiki tylko z bardziej lampowym charakterem. Dodatkowo robią się stoliki, a w zasadzie standy pod monosy. Dość prowizorek i leżenia końcówek na ziemi czy za cienkim granicie.
 5. PiotruuS, M16 też jest w klA i sie grzeje. Nie wiem czy powinny stać na sobie te klocki. Fajnie, ze masz w kolorze obydwa elementy. Kupowaleś w Polsce? Byl taki ale nie moglem sie z facetem dogadać.
 6. A Black Note, pisałeś ;). Wrzuc fotki M16. Plinius dorobił się jakiś czas temu zbalansowanego pre od WBA na 2A3 i E88cc. 2a3 to psvane T mll, a ecc88 to telefunken gold pin. Sorki za jakosć zdjęcia. Popsul mi sie aparat w tlf.
 7. Chyba nie ma zaskoczenia? A jakie źrodło mialeś podłaczone do drabinki i pytanie czy khozmo było zbalansowane? tzn xlr.
 8. Marcin za + /- 4kzl to swietny wybor. Jak sobie jeszcze posluchasz z tydzień, to jeszcze bardziej je docenisz. Czy w Audio Gd masz jakieś filtry?
 9. Myślę, ze gdyby antymalkontent rzucil hasło, ze chce kupić powtórzę kupić, nie dostać, na tym i drugim forum, to jest szansa, ze ktos się odezwie.
 10. Nie, z racji dostępnosci i jednak odpowiedniego podejscia do tego wzmacniacza nie polecę go. Natomiast zastanawiam się skad takie parcie na 907. Tym bardziej, ze 907 są na bipolarach, a Temptation latwo przesterować w kierunku ostrych sybilantow. No i ewidentnie wzmacniacz jest za drogi. Po co się szarpać. To ma być przyjemność, nie wyrzeczenie. Pominę fakt tych kolumn w 20m2. Przecież nie ruszysz galka glosnosci powyzej godziny 8. A ja twierdzę, ze 907 grają od godziny 9. Najlepsza w tym przypadku bylaby 07 :). W ostatecznosci jakiś rzeczywiście mos. I to z tych starszych, może 907i
 11. Antymalkontent, a do jakich kolumn i jak dużego pomieszczenia i do jakiej muzyki?
 12. Charakteru przetwornika nie da sie zmienić. Marcin pogadamy o kolumnach jak się spotkamy. Mam kilka pomysłów.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.