Jump to content

karol48

Użytkownicy
 • Content Count

  114
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

63 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

336 profile views
 1. Próbujesz mnie nawrócić?
 2. A skąd wiesz, że działa? Nie musisz odpowiadać, wiara czyni cuda.
 3. Burzy by to nie wywołało. Ot kolejna głupota stworzona przez niedouczonego "eksperta". Takich przykladów mamy tu wiele.
 4. I na tym polega cały problem. Każdego, kto w ten sposób probuje wyjaśnić te zjawiska nazywa się misjonarzem 😄 Widać, że to bardzo trudno zrozumieć, może przez tą "silną psychikę" 😄
 5. Wyfrunąć stamtąd można nie tylko za kablosceptycyzm, czy też sprzeciw wobec audio-voodoo.
 6. Nie próbuję, bo to nie ma sensu.
 7. Nie nie można. Każda próba prezentacji tam nieprawomyślnych poglądów źle się kończy. Dopuszczalne są jedynie delikatne wzmianki o charakterze satyrycznym 😄
 8. Miałem The First i The Second. I co? I nic. Zresztą jakie to ma znaczenie co się do tych wtyczek podłączy? Żadne. Zauważyć możesz, ale nic to nie daje, odbijasz tylko piłeczkę w nader uprzejmy, jak zwykle zresztą sposób:
 9. Eliminować trzeba po to, że rezultat takich zabaw jest kompletnie nieprzewidywalny. Po co tracić czas na bezsensowne niekończące się żonglerki tym i owym? Jeśli jeszcze doda się, że w dziewięćdziesięciu paru procentach to wszystko jst tylko wytworem wyobraźni, to jest to zupełnie nieracjonalne. Człowiek co prawda jest nieracjonalny, ale powinien sobie zdawać sprawę z tego co robi.
 10. Miałem te kable. I co? I nic. Jak się należało spodziewać. PS. Przyczyny nie musisz wskazywać. Wystarczy, że w to wierzysz. A wiara może prowadzić do fanatyzmu, czyli utrwalenia jakigoś przekonania w sposób tak silny, że trudno jest o powrót do normalności.
 11. Wierzę, że słyszysz ten wpływ. Ale zupełnie błędnie wskazujesz przyczynę tego zjawiska. Owszem kabel zmienia brzmienei (przynajmniej dla ciebie), ale wpływ takiego kabelka na sygnał jest pomijalnie mały. Mechanizm słyszenia tych zmian nie jest prosty ale można go zilustrować następująco bez długiego wykladu, obejrzyj sobie ten krótki filmik:
 12. Ale tego, że istnieją skuteczne metody by taki wpływ całkowicie wyeliminować to już nie napisałeś.
 13. Czytasz czasami to co napisałeś?
 14. Jar błaznuje, albo raczej próbuje błaznować. Czy mu to wychodzi, oceńcie sami 🙂 Tak czy inaczej nie należy brać poważnie tego co tu wypisuje.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.