Jump to content

rd79

Użytkownicy
 • Content Count

  49
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1207 profile views
 1. rd79

  Bluesound Node 2i?

  @k4mil3k Ja również poproszę jedną sztukę z grupy l. Odezwę się na PW
 2. rd79

  Bluesound Node 2i?

  @k4mil3k Dobra wiadomość, zamawiam jedną sztukę 😀 a jak to wygląda cenowo ? Jakiś rabacik dla forumowiczów jest przewidziany? 😉
 3. rd79

  Bluesound Node 2i?

  Kilka dni temu szukałem i nie było. Dzięki waszym wpisom rano wpisałem w wyszukiwarkę radio 357 i jest 🤗
 4. rd79

  Bluesound Node 2i?

  @k4mil3k Dzięki 🙂 Jeszcze jedno pytanie, włącznik sieciowy będzie z tyłu czy od frontu? Już Ci głowy nie zawracam 😀
 5. rd79

  Bluesound Node 2i?

  @k4mil3k Jakie parametry zasilacza będą optymalne do node 2i z modułem Twojego autorstwa , gdybym zechciał w przyszłości podpiąć pendrive lub dysk zewnętrzny powiedzmy 2T. Napięcie 5V ,a ile "A"
 6. rd79

  Bluesound Node 2i?

  Ok, nic się nie dzieje. Z ciekawości zapytałem ,bo coś temat dawno nie był poruszany 😉 na spokojnie wszystko sobie posprawdzaj, aż będziesz pewny że to jest to co chciałeś osiągnąć.
 7. rd79

  Bluesound Node 2i?

  @k4mil3k. Jak wygląda sprawa z zasilaczem , już jest skończony ? Kiedy będzie możliwość zakupu? Chętnie bym sobie sprawił prezęcik pod choinkę 😁 Fajnie jakby ktoś z testujących napisał kilka słów na temat zasilacza. No i fotka by się przydała , bo czuję że nie tylko ja jestem ciekawy jak się prezentuje wizualnie.
 8. rd79

  Bluesound Node 2i?

  Może zgłosi się ktoś bardziej obeznany w temacie. Ja nieumiał bym tego poprawnie opisać . Sprawy elektroniczne jak tętnienia , wykresy itp. to dla mnie czarna magia 😀 Oczywiście jestem chętny na zakup zasilacza. W tej chwili pod node2i mam podpięty zasilacz od smartfona i jestem pewny że zmiana na zasilacz twojej konstrukcji przyniesie dużą zmianę 😀
 9. rd79

  Bluesound Node 2i?

  I jak się sprawy mają, znalazł się chętny na testy zasilacza ?😉
 10. Sprawdziłem u siebie i też nie można wyłączyć przez przytrzymanie górnego przycisku. Ja posiadam node 2i a wersję mam 3.12.2 diody z tyłu swiecą na zielono ,a zaktualizowane było 30 min temu.
 11. A poza tym, że nie można go wyłączyć to ci odtwarza normalnie ?
 12. rd79

  Bluesound Node 2i?

  Macie rację koledzy, wszystkim nie dogodzi. Najważniejsze jest żeby zasilacz wyciągnął co najlepsze, w moim przypadku z node2i . Działaj k4mil3k jak sobie to wymyśliłeś.
 13. rd79

  Bluesound Node 2i?

  Qban ma rację taki front fajne by się prezentował z włącznikiem wciskanym albo hebelkowym😉
 14. rd79

  Bluesound Node 2i?

  Wygodniej dla użytkownika gdyby chciał wstawić sobie zasilacza w szafkę by było od frontu ale wtedy jakiś ładny włącznik by się przydał. No chyba że to komplikacji dużo będzie to niech zostanie z tyłu. Nie wiem jak reszta zainteresowanych by chciała, może niech się wypowiedźą.😉
 15. rd79

  Bluesound Node 2i?

  Dla mnie wielkość obudowy nie ma znaczenia. Jak kolega mario_64 wspomniał wyżej też pasowała by mi niebieska dioda pasująca do node i do wzmacniacza 😉 a czy włącznik będzie z przodu czy z tyłu bo nie wiem czy dobrze zrozumiałem.😁
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.