Jump to content

1947

Użytkownicy
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione
 1. Na Amazonie słuchawki są do kupienia za 1100 zł. Czy jest dla nich w tej cenie (nie wyższej) alternatywa? Brzmieniowo mi odpowiadają, wygoda również, redukcja szumu działa świetnie. Chodzi mi głównie o tłumienie hałasu biurowego (zwykłe zamknięte słuchawki mnie nie interesują), potrzebuję w pracy skupienia i bezprzewodowych słuchawek. Może ktoś ma do sprzedania swoje w idealnym stanie? P.S. Zaznaczam, że Sony bardziej przypadły mi do gustu niż Bose QC35.
 2. Obstrachując od trójkątów, kwadratów i tessaraktów - czy możecie polecić jak najlepsze i najtańsze podstawki pod seryjne kolumny do yamahy? Nie orientuję się kompletnie w cenach i co warto kupić.
 3. Ustawianie kanapy i głośników to najmniejszy problem, bo mogę je rozsunąć, kanapę odsunąć od ściany. Gorzej z wyborem sprzętu :) Yamaha MCR-N670D + Pearl 25 sporo przekracza mój budżet. Na razie chyba zostanę przy koncepcie seryjnego zestawu Yamahy, a później zobaczymy. Tylko pozostanie jeszcze kwestia dokupienia podstawek...
 4. Z subwooferem może być ciężko, bo nie będę miał miejsca żeby postawić go nie w kącie, a z tego co wiem najkrótsza droga do problemów. Mam podpięty pod komputer subwoofer Sony SA-WM250 i teoretycznie mógłbym go wykorzystać, ale problemem jest jego ustawienie i kolor, który nie pasuje do reszty wnętrza (żona tak twierdzi :)). S4Home - kolumny seryjne od MCR-N670D planowałbym po jakichś 3-4 latach zmienić na 675 (jeśli nie będą wystarczały te pierwsze). Ma to sens? Muszę w końcu się ruszyć i posłuchać Yamahy na żywo. Polecacie jakieś miejsce we Wrocławiu szczególnie?
 5. S4Home - dziękuję za poradę. Czy mógłbyś powiedzieć jakie najlepsze kolumny dla moich zastosowań mógłbym podmienić w MCR-N670D? Wydaje mi się, że Magnat Quantum 675 nie wchodzi w grę ze względu na zbyt dużą moc. Chciałbym aby zestaw mógł łączyć się bezprzewodowo z WiFi i posiadał odtwarzacz CD.
 6. Q21 - w wolnej chwili mógłbyś odpowiedzieć na pytanie dwa posty wyżej? porlick - dziękuję za tę informację, przeczytałem oba teksty i chyba zdecyduję się na Pianocrafta. Tym bardziej, jeśli w przyszłości lepszy efekt uzyskam z kolumnami Pylon Audio Pearl 25, ale muszę poczekać na opinię Q21.
 7. Dziękuję bardzo za szybką odpowiedź. W przypadku MCR-N670D miałem wątpliwości czy wielkość pomieszczenia nie będzie przeszkodą. Jeśli w przyszłości w tym zestawie zmienię kolumny czy będzie w stanie zgrać lepiej (z większą ilością basu), tak aby był bardziej dopasowany do muzyki, której słucham? Wtedy Pearl 25 polepszy brzmienie? Zależy mi na dostępie bezprzewodowym i CD.
 8. W ciągu najbliższych miesięcy stanę przed wyborem pierwszego w życiu poważniejszego systemu audio do salonu: Czerwone prostokąty po bokach - kolumny na podstawkach lub kolumny podłogowe. Środkowy prostokąt - reszta zestawu. Wymagania i ograniczenia: Na całość elektroniki mam do dyspozycji dwie przestrzenie o wymiarach (długość x szerokość x wysokość) 55 x 35 x 21 cm. Cała przestrzeń ma 25 m2 (z kuchnią, ale nie wiem czy ją też liczyć). Gatunki muzyczne - elektronika (głównie trance - dynamicznie, coś wolniejszego również), rap - będzie potrzeba sporo tonów niskich. Sporo radia, trochę muzyki klasycznej, rocka. Głośniki będą służyły jako "kino domowe" - 2/3 filmy w tygodniu. Głośniki mogą być na podstawkach / podłogowe. Zależy mi na obsłudze radia cyfrowego i bezprzewodowym łączeniu z siecią WiFi, transmisją dźwięku z telefonu (DLNA?, Bluetooth?). Dość często będzie używany odtwarzacz CD. Cena nieprzekraczalna to 3000 zł. Sprzęt nowy (chyba, że trafi się bardzo, bardzo, bardzo atrakcyjna oferta z bardz pewnego źródła). Zakup za jakieś 2-3 miesiące. Mój typ to Yamaha MCR-N670D (pewnie cenę uda się wynegocjować do tych 3000 tys.). Nie wiem tylko czy system taki będzie wystarczający do pomieszczenia tej wielkości. Dodam, że jak to w bloku, głośne słuchanie raczej nie wchodzi w grę. Czy idę w dobrym kierunku?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.