Jump to content

S0nic

Użytkownicy
 • Content Count

  2068
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

547 Bardzo dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

4353 profile views
 1. Strasznie mało się gada o tym głośniku. Wg parametrów super sprawa do OZ i dużej obudowy. Oczywiście 3-way. Cena atrakcyjna. One fajnie pasują do aktywnej elektroniki która jest ultra precyzyjna a węglówki grają barwnie i plastycznie.
 2. Czy ktoś słuchał? Kolumny Bauta Wygląda obłędnie. Wszystko w OZ. 3,5 drożna. Scany węglowe + iluminator + na dole dayton. Niesamowita konstrukcja 🙂
 3. Węglowe scany w kolumnie za pół bańki? 🙂
 4. Ładnie wyglądają te kef w salonie 🙂 Nie znasz naszego baby jeszcze 🙂
 5. Z tego co widziałem jak nagrywa się tego typu muzykę to instrumenty są nagrywane osobno. Nic się nie klei? Rozseparowane? Dla mnie to plus.
 6. Jakbyś miał ocenić 10k days i lateralus vs nowy album, to który ciekawszy pod względem realizacji? Fear miejscami jest przesterowany ale generalnie to kawał dobrej płyty. Góra jest delikatna, da się tego słuchać głośniej. Masz dynaudio? Słuchałem S25 i tam nawet bardzo ostro nagrane płyty brzmiały przyjemnie.
 7. I tutaj się nie dogadamy bo nie przepadam : /
 8. [Hidden Content] mam to i różnica jest wyraźna
 9. Dzięki za propozycje, w wolnym czasie posprawdzam sobie, może coś mi się spodoba muzycznie i zakupię CD. Lateralus nieco gorzej brzmi niż nowa płyta tool'a. Mam obie.
 10. Nie żartuje. Chętnie posłucham czegoś co jest lepiej nagrane i należy do szerokiej grupy muzyki metalowej. Tutaj powinienem dopisać "z tego co mam" a mam z 70 różnych płyt tego ciekawego gatunku muzycznego.
 11. Proszę o podanie 1 metalowego albumu nagranego lepiej niż fear inoculum.
 12. Podaj jedną płytę metalową która jest lepiej nagrana. Jedną... Według mnie nic nie zbliża się do jakości fear inoculum. Podkreślam, metal. Niestety nie jest to poziom fear inoculum a szkoda Proszę o 1 przykładowa płytę metalową gdzie jakość jest lepsza.
 13. Rożnica między SCM11 a SCM150 będzie ogromna. Pewnie u Ciebie gra fajnie no i masz mocny wzmacniacz ale obawiam się, że jakbyś posłuchał te duże to zmieniłbyś nieco zdanie. Ja też rozważałem 11 kiedyś bo zawsze mi się podobały ale odpuściłem przez to: pasmo przenoszenia (-6dB): 56Hz-22kHz
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.