Jump to content

S0nic

Użytkownicy
 • Content Count

  1761
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

436 Bardzo dobry

About S0nic

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

3213 profile views
 1. Polecam nowy typ filtracji! Filtr babatulara, efekty są niesamowite, dodaje przejrzystości i jakości w całym paśmie akustycznym. Tak wygląda zwrotnica: "Wybrano ignorowanie zawartości dodanej przez babatular"
 2. Co ty gadasz, to zacne paczki! Miałem przez jakieś pół roku (combo gitarowe) głośnik 100dB skuteczności i 5W lampkę SET, dynamika taka, że aż strach dać głośniej 🙂 Te Twoje to 15" potworki i skuteczność sporo większa. Mi się podobają!
 3. Już mam pospane hehe 🙂 Takie głośniki muszą mieć dynamikę kosmiczną no i nadają się do 300B, zazdraszczam 🙂
 4. uuuu ciekawa budowa 🙂 i zastąpiły ATC 150 🙂
 5. ale jaki model, poczytam sobie na dobranoc parametry 😄
 6. Piano, jakie masz teraz kolumny 🙂 ?
 7. Frequency response: 21 Hz to 100 kHz (-10 dB) za tak drogie kolumny : /
 8. czyli generalnie pomysł średni 🙂
 9. I to jest 3 way? Te dwa głośniki na tyle są różne. Cena z kosmosu :)
 10. Te konstrukcje są interesujące 🙂 Dlaczego woofer i sub bas są z tyłu kolumny? Jaką daje to wartość dodaną? Czy to jest sub bas x2 nisko cięty?
 11. hahaha 😄 Już Adam tam jakąś salkę dopasuje 😄
 12. Rozumiem, ale to bez sensu, "plastikowe" to raczej negatywne określenie, kojarzy się ze sztucznością. To tak jakby na jakąś ładną panienkę mówić pasztet bo akurat tak sobie to zdefiniowałem w głowie :) Głośniki audio technology też są z polipropylenu a są uznawane jako jedne z ciekawszych w ogóle.
 13. Jakie to jest to plastikowe brzmienie? Wszystkie dynaudio jakie słuchałem miały bajerancką barwę, to chyba ich największa zaleta :)
 14. Nie do końca ufam opiniom na forum 😄 50% więcej? 🙂 te różnice są potem tak małe, że coś mi się nie chce wierzyć w te cuda 🙂
 15. Też jestem ciekaw z czym przegrały, sprzedawać takie piękne kolumny...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.