Jump to content

S0nic

Użytkownicy
 • Content Count

  1228
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

208 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1661 profile views
 1. Masz wyjątkowe podejście do tematu. Najpierw akustyka potem sprzęt. Rewelacja 🙂
 2. Wow! Jeden z najładniejszych pokoi jakie widziałem w połączeniu z cegła. Zazdroszczę! Sam robiłeś te ustroje między kolumnami?
 3. Jeżeli można wiedzieć to ile mniej więcej zapłaciłeś za te skrzynki? I jak duży masz pokój?
 4. No tak też myślałem, że sobie tylko żartujesz z tymi kabelkami 😉
 5. Lampizator amber 3 🙂 gotowe 😉 Miałeś podjechać na targi posłuchać pacyfika na 300B + svedy. Tam była plastyka i organiczność no i wybrzmienia 😉 Tylko pacyfik cena z kosmosu 😕 Wracamy do kabli. Ciągle tylko ta pierdolina i 0 konkretów. Co ci daje ten metr fajnego kabelka na końcu lini, wytłumacz mi to 😉
 6. Mogłeś dodać jeszcze 1 głośnik basowy i miałbyś ETHOSA 🙂
 7. Piękne kolumny! Ja bym się bał przekładać przetworniki i elektronikę do innej budy. Chyba kształt jest nieco inny, nie wiem jaki to ma wpływ. Ciekawe co Grzegorz powie. BR z przodu i z tyłu? Oryginały też tak mają?
 8. Bo akurat je sprzedajesz? Błagam... ręce opadają jak się czyta o tych sieciówkach. Chcesz zarabiać na audio to zrób fajne kolumny albo wzmacniacz a nie wciskaj grających kabelków.
 9. Bierz atolla i podskocz do chlopaków. Obstawiam, że atoll dobrze zgra się właśnie z nacinanym revelatorem. Szybki i raczej chłodny charakter będzie dobrze współgrał z tym wzmakiem.
 10. Sam będę zmieniał wzmacniacz gitarowy lampowy na tranzystor z przyczyn stricte praktycznych. Udało się osiągnąć bardzo dobre brzmienie z tranzystora. O cechach użytkowych wole nie mówić. Mogę grać z 0,2W cichutko na sporym przesterze. Na lampie muszę wypraszać wszystkich z domu jak chce fajny przester. Z drugiej strony chce kupić lampowy DAC audio 😄
 11. Nie, nie i jeszcze raz nie. Atoll na pewno nie zagra z zephyrem, będzie buła na basie. Jakaś mocna klasa D. Najlepiej jak Robert się wypowie bo testował na Marantz a teraz ma Gato w klasie D.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.