Jump to content

S0nic

Użytkownicy
 • Content Count

  1454
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

332 Bardzo dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

2208 profile views
 1. Fajne te JBL 🙂 Niskotonowy odpowiednich rozmiarów.
 2. Ktoś ich słuchał kiedyś? Bezkompromisowy projekt na głośnikach wysokoskutecznych. 98dB skuteczności w pełni aktywne... Coś pięknego 🙂 Czy ktoś rozpoznaje co to za przetworniki siedzą w tej kolumnie?
 3. Okazuje się, że tak nie zawsze jest : /
 4. Napisz do kolegi w klubie Sveda - sprzedaje dynaudio special 40. Esotar + napis dynaudio = Twoje problemy się rozwiążą 🙂
 5. Skontaktuj się z Adam 38 w sprawie tych monitorów Special 40.
 6. I co, jakie decyzje? Który lampizator zostaje?
 7. Czyli zostaje transport CD 🙂
 8. Zależy jakie masz kolumny. Ciekawe, może faktycznie kiedyś spróbuję z ciekawości. Też tak słyszałem od osoby która ma "dopieszczony" system. Jestem w stanie zrozumieć osoby którym nie chce się wrzucać nowej płyty CD do odtwarzacza - jest to jak najbardziej rozsądne. Na pewno pliki są wygodne ale trochę psują zabawę w zbieractwo płyt. No właśnie, bo na razie gram z atolla CD100 jako transport, podejrzewam, że taki teac będzie lepszy. Raz podłączyłem starego technics'a i nie było dużej różnicy. Albo ten atoll jest słaby jako transport albo jestem głuchy, no albo technics jest niezły jak na swoją wartość - 100zł 🙂 Trochę tego będzie: streamer, zasilacz, 2 kable i komputer.
 9. Czy ten zestaw sotm gra z lampizatorem lepiej niż transporty CD?
 10. Dobre, Harpia Acoustics 300B mini + Hegel H100, no to niestety zgodnie z tym co napisałeś powyżej musisz zmienić zakładeczkę 🙂
 11. Każdy kto chociaz trochę interesuje się ekonomia i cyklami koniunkturalnymi, idzie kryzys, wreszcie czas promocji 🙂
 12. Ile Ty masz par kolumn w domu 😮 ?
 13. Nie ma takiej opcji, musisz sobie założyć klub wtedy tak możesz robić.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.