Jump to content

Jazzozwierz

Użytkownicy
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

45 profile views
 1. Jazzozwierz

  First Watt M2

  Halo koledzy, jak ktoś jest chętny, to posiadam na sprzedaż komplet do M2 - płytki z forum, trafa Edcor, trany 2sk/2sj i obudowa z radiatora i panelem przednim z 6mm blachy tytanowej. Wlutowane już trochę części, ale potraktujemy je jako gratis, cena do ugadania. Niestety nie mam kiedy skończyć skurczybyka a szkoda, żeby stał.
 2. Jazzozwierz

  First Watt M2

  Ma ktoś 2 parki IRFP do odpłatnego użyczenia ? ;)
 3. Jazzozwierz

  First Watt M2

  U mnie jeszcze chwilę to potrwa, bo muszę jeszcze zrobić zasilanie (płytka już narysowana jak ktoś chce prasowankę - pod kondy fi 35mm) i zamówiłem złe elementy przez pospiech - przyszły rezystory 100Ohm zamiast 100k, tranów wyjściowych też dopiero szukam, bo czasu mam niewiele na swoje zabawy a to ostatnie miesiące kiedy mogę coś zmajstrować :-).
 4. Jazzozwierz

  First Watt M2

  CMF55 Dale 47,5k zamawiałem wczoraj, kurde, trzeba było wcześniej chwilkę, to by było ;) Zważyłem sprezentowane radiatory, 3,3kg sztuka, kawał żelastwa, tylko muszę w jakiś sposób je odświeżyć, nie mam pomysłu jeszcze jak, szlif n pewno, tylko co dalej, nie chce mi się ich słać do anodowania, chyba, że nie będę miał wyjścia - jakieś pomysły ? ;)
 5. Jazzozwierz

  First Watt M2

  Hej, szczęście mnie dziś spotkało, bo dostałem dwa całkiem ładne i spore radiatory w pracy z elektronicznego demobilu, fakt, są brudne, ale w bardzo dobrym stanie, waga to ok. 2,5-3 kg sztuka, wymiary:300x100x80, grubość podstawy ok 12mm w najcieńszym miejscu, żebra o grubości 3->6mm, myślicie, że się nada do m2 ? ;) A to już wykończone, ale nie wyczyszczone z paluchów panele górny i dolny :-)
 6. Jazzozwierz

  First Watt M2

  25V to nie jest za mało jak na ok. 24V zasilanie ? Jakie wymiary mają te kondy?
 7. Jazzozwierz

  First Watt M2

  Panowie, nie przesadzamy z tą masą, ja będę zamawiał radiatory KE300 (300x83, podstawa 12mm, obwód 4,1m) o wysokości 120 mm każdy, masa dwóch to około 5,7 kg i sądzę, że na luzie wystarczy a samą obudowę robię z nierdzewki, bo w pracy mam możliwość wykonania sobie elementów z tego materiału po cenie złomu lub za darmo, ewentualnie z tytanu, jak coś z projektu zostanie, więc korzystam ile mogę :-). Przedni panel chcę wystrugać z nierdzewki 6mm zostawiając bez obróbki fakturę stali po paleniu laserem, bo super to wygląda, tylko przednią część jakoś ciekawie wykończę i będzie git ..... mam nadzieję :-). Moltos - "Tower Of Power" to fajna kapela jest, w starych czasach robiłem basidło dla bassmana od nich :-)
 8. Jazzozwierz

  First Watt M2

  Luuuuz, u mnie i tak minie sporo czasu zanim sprzęt zagra przez klasyczny problem z wolnym czasem, jeszcze remont na horyzoncie i potomek w drodze, więc..... :-). Dzis odebrałem dwie ostatnie nóżki do mojego cacka toczone z nierdzewki i robią wrażenie, choć miałem wizję zrobić je z tytanu, ale materiału tylko na 3 by mi wystarczyło, więc tytan zostaje na gałki do preampu :-). Kurde, całość u mnie będzie ważyła jakieś 14 kg jak nie więcej, bo sama płyta dolna z nóżkami waży ponad 2 kg, będę musiał solidną półkę zmontować na zestaw :-).
 9. Jazzozwierz

  First Watt M2

  2 parki rezerwuję :-). Hoppy New Year :-)
 10. Jazzozwierz

  First Watt M2

  Gdzieś właśnie na Ebay rzuciło mi się w oczy chyba 80$/4 pary IDSS 7.9mA + przesyłka.
 11. Jazzozwierz

  First Watt M2

  W kwestii chłodzenia to znalazłem fajne radiatory i to w do korzystnych cenach. Słowackie radiatory dystrybuowane przez seen.com.pl i co fajne - cięte na wymiar i tak na przykład dwa wytypowane pod moją odbudowę: KE300 - 22,7 kg/m, obwód 4106mm, Rth dla odcinka 150mm: 0,21 C/W Wymiary: 300x83xdowolna długość (u mnie 120mm), grubość podstawy 12mm, odległość pomiędzy żeberkami 13,36mm Cena za odcinek 120mm: 27 EUR KX300 - 28,60 kg/m, obwód 3745mm, Rth dla odcinka 150mm: 0.20 C/W, Wymiary: 300x84xdowolna długość, odległość pomiędzy żeberkami 13,7mm, grubość podstawy: 15mm Cena za odcinek 120mm: 33 EUR Do tego dochodzi koszt wysyłki od producenta w wysokości 35 EUR, radiatory bez anodowania i w dobrej cenie, myślę, że KE300 spokojnie tu wystarczy :-) Wesołych Świąt :-)
 12. Jazzozwierz

  First Watt M2

  O ile pamiętam to 10 mm, może w takim razie zamówię wyższy, np. 150 mm?
 13. Jazzozwierz

  First Watt M2

  Nie mów, że za mało :-)
 14. Jazzozwierz

  First Watt M2

  Ja po wypłacie zamawiam dwa radiatory czernione 300x120x40 na kanał, mam nadzieję, że wystarczy :-) a póki co przytargałem dziś do domu, płytę górną (nierdzewka 316L 2mm) i dolną (nierdzewka 316L 3mm), górna na razie prezentuje się tak, zastanawiam się jeszcze jak to wykończyć:
 15. Jazzozwierz

  First Watt M2

  Jakby ktoś coś, to a też chętnie się podłączę pod jakąś grupówkę :-)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.