Jump to content

Jakub_60783

Użytkownicy
 • Posts

  31
 • oraz w archiwum

  3
 • Joined

 • Last visited

Reputation Całkowita

2 Neutralny

Audiostereo

2

Recent Profile Visitors

659 profile views

Jakub_60783's Achievements

 1. Bierz pb 1000pro najlepsza wydajność do 3tys. A co do maskownicy, to nowa wygląda dużo bardziej elegancko, pb poniżej 30hz zabije sb dzięki większej z portami obudowie.
 2. Zgadzam się, sprawdzałem wszystkie częstotliwości praktycznie do 200hz są dołki i górki na ile dałem rady wyrównałem, grunt że słychać poprawę. Można zawsze kupić minidsp, dobry mikrofon program rew na kompa i bawić się dalej.
 3. [Hidden Content] i mierzone w miejscu odsłuchu aplikacja na telefonie sound level master. Tak wiem nie jest to profesjonalne, ale jakiś pogląd daje i sam fakt, że na ucho słychać znaczną różnicę.
 4. Tak wiem, przekonałeś mnie, żeby końcu to sprawdzić, jestem w szoku, zyskał ok 15 db przy 13hz i ogólnie poniżej 20hz ma równe zejście do 13hz przy tylko -1-2db, dopiero od 13hz w dół robi się spory spadek db. Tak po szybkich testach.
 5. W jakiej wielkości pomieszczenia testy? Zastanawiałem się nad pb 2000pro i sb3000, ale nie miałem okazji ich razem testować, no i 1000zł. różnicy w cenie zaważyła. Lubię tą miękkość bassu w pb, ale zastanawiam się jak sb w porównaniu do pb gra poniżej tych 20hz. ? Jakąś duża różnica w głośności, albo raczej odczuciu ?
 6. Nie wiem jaki kolega ma budżet na suba, ale do kina naprawdę min. jest dobry głośnik 12cali, myślę, że svs pb1000 pro będzie nie do przebicia za 3tys. Posiadam rel S2 i w grudniu kupiłem svs pb 2000 pro, mogę powiedzieć tylko tyle, że svs to inna liga basu, a cenowo jest podobnie. Svs potrafi zejść tak nisko, że wrażenia z filmów są odkrywane na nowo w porównaniu do rel i w muzyce svs potrafi zagrać fajnie w niektórych utworach gra nawet dużo lepiej od rel tam gdzie trzeba zejść nisko poniżej 30hz miażdży rela, a w brew pozorom dużo muzyki uderza poniżej tych częstotliwości.
 7. Co? Serio... Posiadam svs pb 2000pro w pokoju zamkniętym o powierzchni 12m2 i nie uważam, że jest za mocny. Wykorzystuje jego max możliwości, nawet i większe modele chętnie bym wsadził, ale już sporo kosztują.
 8. Witam, coś ciekawego w fajnej cenie powinno się pojawić. [Hidden Content]
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.