Jump to content

kmktm

Użytkownicy
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

105 profile views
 1. kmktm

  Potrzebuję ...

  witam. potrzebuje namiaru do specjalisty , który naprawi moje cd. sam nie znam sie na tym , a szkoda revoxa wysyłac na złom.
 2. Mam środkową płytę w swoim cd73, wstawiłem zegar, bardzo długo dobierałem kondensatory. Efekt, z wielkim zainteresowaniem słucham na nowo swojego zbioru cd.
 3. Nigdy nie zapomnę jak kolega wchodząc do pokoju Pana Grzegorza pierwsze co zrobił to złapał w łapy 650a ustawioną skrupulatnie :)
 4. kiełbaska, to na moje oko to Podwawelska :);)
 5. Greg czy nie masz przypadkiem takiej płytki na zbyciu, chętnie kupię. Może wstawiłeś zegar do tego modelu? Jak to się sprawdziło w odsłuchu? Chodzi mi taka modyfikacja po głowie. Wszystkie sugestie mile widziane:)
 6. 650 pro w muzyce rockowej raczej się nie sprawdzą. Sam miałem ten dylemat, rozwiązaniem jest cała seria pro:) w moim przypadku system wpasował się do 1500pro.
 7. Bardzo fajnym wzmacniaczem jest Revox A 78. Jedyny problem to wysychające elektrolity. Mój zestaw to Marantz Cd73, Revox A78, Grundig 850a.
 8. Problem został opanowany. Zła i nieprzemyślana modyfikacja na zasadzie więcej, co nie znaczy lepiej:) a sam model nadaje się doskonale. Dodam że 14 bitów robi doskonałą robotę:)
 9. Witam. Modyfikacja Philipsa 104, co warto zrobić, czego nie ruszać, bo nie przyniesie korzyści? Słuchałem 104 w trybie NOS, usunięty SAA 7030 i słyszałem szumy zakłócenia szczególnie wyrazne w fazach początkowych i końcowych utworów. Czy to jest zle przeprowadzona modyfikacja? Czy usunięcie filtra powoduje taki stan.
 10. To prawda. Jestem szczęsliwym posiadaczem takiego zestawu Denon dcd 800,Sanyo Ja 220, 650prof w strojeniu GAT, a mój kolega drugiego. Bardzo ważnym elementem systemu jest jego ustawienie, bez tego nie pokaże swoich możliwosci, ale najlepiej słucha się w polu bliskiego odsłuchu.
 11. Witam. Czy ma ktoś na sprzedaż TDA1540D? Proszę o informacje.
 12. Witam. Czy ktos próbował połączenia Revoxa A 78 z 650 prof? Jestem zainteresowany takim zestawem , ale może nie warto wydawac paru stówek na Revox-a.
 13. Witam wszystkich i dziękuję za zainteresowanie. Dostałem kilka podpowiedzi i już wstępnie jestem umówiony na naprawę.
 14. Denon DCD1100 jest zacny. Mam zestaw Denon DCD800, JA220 ,650a, Gat i dziś rano spózniłem się do pracy, tak fajnie się tego słucha :)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.