Jump to content

andpon

Użytkownicy
 • Content Count

  80
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

38 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. andpon

  Hi-endowe nowości

  To jest fakt godny podkreślenia i zapewne główny powód napisania postu 😄 Raczej nie. Ani edukacyjnie, ani osobowościowo.
 2. Co takiego odkrył? Nadal czekam na podanie przykładu nagrania isdealnego 😄
 3. Podaj w takim razie przykład takiego nagrania. z chęcią poslucham.
 4. Nagrania akustycznie autentyczne nie istnieją.
 5. Nie piszesz o cd, tylko o przesterowaniu wzmacniacza i TIM Poczytaj sobie: [Hidden Content]
 6. To co piszesz jest już nieaktualne 🙂
 7. Podobno rasowi audiofile nie oglądają zdjęć z internetu, by coś tam ocenić. A tu mamy sytuację potwierdzającą tezę o tym, że słuchamy oczami 😄 jak coś ma zloty kolor i nazywa się Audyn to z oczywistych względów brzmi cudownie !!!!
 8. Wyjaśnienie tej genialnej myśli jest proste. O wszystkim decyduje subiektywizm, który jak wiadomo, nie może być podstawą żadnych wiarygodnych opinii i wnioskow użytecznych dla innych osób. Audiofile zdają się o tym zapominać, albo udawac, że to nie ma miejsca. Trzeba pamiętać o tym, że percepcja różnych zjawisk przez człowieka jest zmienna w czasie i zależy nie tylko od samych zjawisk podlegających ocenie. Ściśle można badać wpływ różnych elementów na sygnał. Badania tego typu nie są prowadzone, ponieważ ich rezultaty mogłyby zburzyć pirmidę pracowicie budowaną przez pokolenia twórców biżuterii audiofilskiej. Nauka taką problematyką się nie zajmuje, ponieważ to co napisałem w pierwszym paragrafie jest znane od dawna i nie wymaga dalszych badań. Może to być interesujące jedynie dla socjologów, psychologów i psychiatrów 😄
 9. Bez wątpienia twoja. Opiera sięprzecież na nowatorskim podejściu do pojęcia liniowości. Można spokojnie stwierdzić, że dokonałeś rewolucyjnego zredefiniowania tego pojęcia. Każdy matematyk pęka.... ze śmiechu.
 10. Ten wątek jest zrozumiały, owszem. Dla naciągaczy 😄 I jeszcze jedno. Często ci wujkowie mają więcej oleju w głowie niż osoby z doktoratem, które palcem nie kiwnęły, by go napisać. Takie są realia na polskich uczelniach. Jak do tego doda się katastrofalny poziom edukacji podstawowej, to potem mamy rzesze ludzi wierzących w zabobony, nie tylko audio. Przykład? Nasi miłościwie nam panujący pismani. Szkoły uczą wszystkiego, tylko nie myślenia.
 11. Tak tak panowie audiofile. Wybór sieciòwki to prosta sprawa. Wybierajcie to, co się wam podoba, bo od strony brzmi eniowej nie ma to żadnego znaczenia. Lepiej słuchać muzyki niż czegoś co jest tylko złudzeniem i wodą na młyn szarlatanerskich handlarzy-oszustów 😄
 12. Kasę może wydawać, bo jest jego. Ale bzdur wypisywać raczej nie powinien, bo w ten sposób powoduje, że ktoś inny będzie tracić czas na bezsens. Bufor się nie przepełni, pomyśl troszkę 🙂
 13. Ciekawy pogląd. Dwa sygnały sinusoidalne tworzą intermodulacje wyłącznie po przejściu przez układ nieliniowy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.