Jump to content

Bali79

Użytkownicy
 • Content Count

  272
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

39 Neutralny

1 Follower

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

384 profile views
 1. Trochę dziwne połączenie. Skoro podobał się dźwięk z wzm Denona to czemu AVR Denon też nie kupiłeś? SvS 1000 czy 100??? Jeśli chcesz to od 2000 szukaj bo 1000 są za słabe, ewentualnie Velodyne EQ czy Klipsch.
 2. Jest możliwe jeśli przepinałeś kable HDMI gdy Amp AV był włączony. A spróbuj "Twardy reset" zrobić. Może coś w ustawieniach jest nie tak. Może zamiast dualnie HDMI to tylko drugi port działa.
 3. Kiedyś dużo ludzi zachwycało się Kef R300, małe duże kolumny jeśli spojrzeć na ich gabaryty i zawsze one były porównywane do Focal Aria 906 i to właśnie Focal lepiej grał. Ja jak testowałem Monitor Audio Silver vs Focal Aria to mi bardziej Monitor podpasował. Zresztą mam w domu Silvery i jest fajnie. Jak znajdziesz MA S2 czy S100 to też weź je pod uwagę
 4. A jakie kolumny były??? A czy w Arcamie miałeś korekcję dźwięku??? Czyli na dziś co byś wybrał???
 5. Od 60 do 80, ja tak sobie sprawdzałem i dla mnie najlepiej sub w stereo to na 80hz działa, jest bass punktowy a nie tak "rozlazły"
 6. Buczy chodziło mi o to iż niżej kolumna zchodzi z dźwiękiem i nie jest tak szybka temu nazwałem umownie to buczeniem. W kd manualnie na Subie zawsze odcięcie na max ustawiasz a w Amp AV LFE 120kz i tak się przyjęło że fajnie gra kd. I ok a co z muzyką, jeśli chcemy mieć fajny bass, on nie jest ten sam co w filmach, efekty różnią się od muzyki czy nie? Ja to skręcałem manualnie na Subie od 60hz do 80hz i wtedy ten bas nie jest tak niski ale jest szybszy i bardziej wyrazisty.
 7. 65db powinno być przy kalibarcji. Generalnie w ustawieniach głośności kolumn to pokazuje kalibracja (-12)-(0)-(+12) najlepiej jak jest najbliżej zeru ale po ujemnej stronie i nie może przekraczać wartości -12.
 8. Generalnie jak byś miał szukać to w muzyce (stereo) lepiej sprawdzają się suby zamknięte bez portu br. Ten Klipsch115 fajnie w kinie może być ale w muzyce może po prostu buczeć. SvS sb300 ewentualnie sb2000
 9. Na pewno Klipsch w kd pozamiata, dziwne że w stereo basu brakuje, Xt8f dosyć duże kolumny i nie powinny mieć problemu z basem. Do muzyki czyli stereo to obudowy zamknięte, genialne do stereo są Rel T9i idealny do Ciebie tak samo Sumico to bliźniacza firma.
 10. Na bank wszytkiego nie testowałem bo nie ma szans ale te budżetowe to tak sprawdziłem Denony, Marantz, Yamaha, Onkyo. Starsze Onkyo RZ900 dawało zajebiście radę w stereo a teraz hmmm...który Amp AV do 5tys daje radę w stereo? Do 5tys dostaniesz dobrej jakości wzmacniacz który na bank będzie lepszy niż Amp AV.
 11. Marantz NR1200 lub PM700N lub Denon DRA800H
 12. Do sypialni bym kupił Marantz Melody X z kolumnami Dali Zensor3 lub Denon Ceol plus MA Silver100 lub Emity20 które masz.
 13. Masz Onkyo serie RZ i źle gra? Mi najbardziej podobała się RZ900 to była maszyna i fajny wygląd ale jednak Denon wygrał u mnie. Dużo ludzi Onkyo z Klipsch RP łączy i nie narzeka.
 14. Pokój 25m2 a Ty chcesz się bawić w jakieś maleństwa??? Denon 800h+Heco Aurora700 Onkyo 8390+Klipsch RP8000F lub 6000F Yamaha 803D+Pylon Audio Diamond28 Każde z urządzeń to amplituner stereo z "wodotryskami" jak i HDMI. Inne kolumny które możesz protestować to Monitor Audio Silver 300 czy nowe Bronzy.
 15. Srebrny czy generalnie jasne kolory są fajne bo tego audiofilskiego kurzu nie widać [emoji6]
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.