Jump to content

Bali79

Użytkownicy
 • Content Count

  547
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

92 Neutralny

1 Follower

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1352 profile views
 1. Nie. Dali z Onkyo to zły pomysł i to jeszcze na 31m2. Heco Aurora700 bym obstawiał lub Pylon Audio Shapire
 2. Tak dokładnie, zastosowane komponenty, mocniejszy wzmacniacz, wyjścia pre-out pod które można już podłączyć końcówki mocy. Ja też miałem avr-3200w i jedynym mankament to te wejścia na froncie odkryte.
 3. A sory 35m2 a ja jakoś na odwrót zrozumiałem że 4x4m2 Kiedyś widziałem w necie test Cyrus Liryc plus Klipsch RF i pełni pozytywnych opinii. Moim zdaniem jeśli RP dobrze grały z Onkyo a RZ900 jeden z najlepszych Amp AV moim zdaniem to może idź w tym kierunku czyli może Końcówka mocy M5000R+M3000R
 4. Miałeś RP serie w kinie domowym, ale co na frontach RP250 czy RP280? Teraz chcesz jeszcze większe niż RP280 na taki mały pokój, trochę może być przesada.
 5. Dźwięku nie ale rozwiązań technicznych tak. Yamaha 685 lub V4A też mogą być i lepiej może w stereo zagrać.
 6. Wiesz, jeszcze się z takim czymś nie spotkałem aby kupić kolumny i niech stoją (haha co za as) Denon avr-x2700h wystarczy a sub to bardzo ważna sprawa w kinie domowym i on odpowiada za efekty. Mimo że Avanti mają membrany bierne z boku to takiego efektu nie rządzą co sub.
 7. A jaki teraz Amp AV posiadasz, jaki duży pokój, czemu tylko set 5.0 a gdzie subwofer?????
 8. Faktycznie na początku, umknęło mi to haha
 9. Tak jak napisałeś, nie słuchasz w PURE DIRECT bo to przeciętnie brzmi, teraz masz odpowiedź co powinieneś zmienić, nie kolumny a amplituner AV a raczej dokupić wzmacniacz. Amp AV to do kina jest a nie słuchania muzyki. Anthem to już jest kawałek dobrej maszyny co dobrze i w stereo i w kd zagra. Nic kolumna nie zmienisz jeśli masz kiepskie audio..... Sam miałem Z7 i naprawdę fajne kolumny ale nie do wszystkiego. Jeśli tak bardzo Tobie zależy na wymianie kolumn to tak Monitor Audio Silwer500, ja mam Silver10 model wcześniejszy i jest moc. Pylon Audio Diamond 28 jak dla mnie bardzo ładny dźwięk j
 10. Zazwyczaj arc z automatu działa. W Amp AV ustaw na pilocie takie coś jak masz AV in. W tv też trzeba zmienić na zewnętrzne głośniki.
 11. No spisałem iż z ZADADY ale czy tak do końca jest. Znajomy ma końcówkę od Maranza i nie słyszy różnicy.
 12. Zasada końcówki jest taka aby nie zmieniać dźwięku audio, ona ma jedynie wzmocnić i odciążyć a to przydatne jest przy słabych avr
 13. @kreciowaty kolego uciekaj z forum. Masz już fajny sprzęt a jednak siedzisz tu dalej. Pieniądze przeznacz na ciuchy czy coś. Nie szukaj "dziury w całym" bo będziesz non stop coś zmieniać.... Końcówka mocy jedynie na za zadanie odciążyć amplituner który nie daje sobie rady zbyt duża ilością kolumn. Przeważnie dajemy ja na fronty + ewentualnie central jeśli mamy system Atmos. Generalnie nic sobą nie wnoszą, żadnego innego dźwięku. Jeśli masz kolumny które potrzebują dużo prądu to fajnie kupić 5kanałów końcówkę, fronty na bi-amp jeśli mamy możliwość zrobić i z ostatniej pary wolnej fronty podłącz
 14. W ogłoszeniu jest że to jakiś salon, czyli pewnie i zwroty 14dniowe są jeśli to zakup przez internet. W ten cenie nic lepszego nie znajdziesz.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.