Jump to content

Piotr_61036

Użytkownicy
 • Content Count

  71
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

19 Neutralny

Recent Profile Visitors

338 profile views
 1. A dzięki. Anette akurat znam i uwielbiam. Liberty to majstersztyk do słuchania i testowania sprzętu audio. Dalej proszę o więcej..... i od siebie płyta która od jakiegoś czasu, ciągle do mnie wraca z utworem [Hidden Content] Właśnie do mnie dotarła wiadomość o przedwczesnej śmierci Andrzeja Adamiaka lidera zespołu Rezerwat. Cios....😪 Nie może więc być inaczej:
 2. Ja potrzebuję rca. Jak będą dajcie znać. Dzięki, tylko tam jak zresztą piszesz obecnie nie mają. Też wpiąłem jedną Rca do Auralic Aries i jednocześnie wypiąłem palucha USB który tam siedział zapomniany od jakiegoś czasu. Zmiany nie zauważalne. Ale właśnie wpiąłem z powrotem palucha ( zachęcony trochę wpisem kaviter-a ) i chyba jakby lepiej, tak pełniej. Kurcze coś w tym jest.
 3. absinth3 skąd kupujesz zaślepki AEx ? Potrzebuje kilka sztuk. Jeśli można oczywiście.
 4. Tak, tak skończ bo potrzebuję 6 szt. a po takiej opinii wszyscy będą chcieli. 😉
 5. A mnie to ostatnio b. pozytywnie zaskoczyło - Negro Swan "Blood Orange"
 6. Udało się wpiąć zaślepkę do Aries-a? Ciekaw jestem bo mam Auralica Ariesa tego pierwszego z femto. Swoją drogą, tylko nie wiem czy to pasuje do tego wątku, zmieniłem w Aries-ie zasilacz na Sbooster i usłyszałem różnicę jakbym zmienił kolumny na klasę wyżej. Polecam wszystkim użytkownikom urządzeń z tego typu zasilaniem.
 7. Miroslav dokopałem się do tego wpisu..... Czy nie chciałbyś może sprzedać tych AEx RCA?
 8. Teoretycznie banany są nie dostępne, ale mój przykład wskazuje że warto próbować. Na razie nie mam możliwości porównania, brakuje mi 4 szt AEx, a Cardasy - nie wiem czy warto iść przez półśrodki, wolę raz i zapomnieć o sprawie ( na jakiś czas). Banany w SHL5 faktycznie, dzisiaj jakby oczyściły powietrze, tylko nie mam pewności, bo czasem mam te lepsze słuchowo dni i wtedy wszystko, no prawie wszystko, gra jak należy, a czasami wprost przeciwnie. Pytanie czy to dzisiaj jest ten dzień, czy to jednak zatyczki. Za mało doświadczony jestem, by wydać ostateczną opinie, więc posłucham jeszcze... i .....wypnę.
 9. Testował ktoś może tego typu zabawki; [Hidden Content]
 10. Wtyki kupiłem na niemieckiej stronie [Hidden Content] . Tak wiem że są niedostępne, ale mimo to złożyłem zamówienie i przysłali. SHL5 w górne wtyki mam wpięte banany z kabla głośnikowego, więc są "zatkane", a w dolnych są zatyczki. Myślę o zatyczkach rca Cardasa, ale poczekam jeszcze może gdzieś się uda dostać Audio Ex. Może ma ktoś na sprzedaż.
 11. Tak myślę jeszcze z bananami, może ma tu znaczenie podwójny terminal. Gdybuję że u Was są pojedyńcze.
 12. W moich Harbetach 5 kable głośnikowe wpięte w górne wtyki terminala, a zatyczki wpinam w dolne wolne. Cały dzień dzisiaj słuchania (takie "fajne" czasy), chyba słuch mi się zmęczył. Zobaczymy co się będzie działo dalej. Brakuje mi kilku zatyczek rca, myślicie że mieszanie AE i np. Cardas to dobry pomysł?
 13. Witam Zachęcony opiniami o zatyczkach bananowych postanowiłem w ciemno mimo niedostępności na stronie Audio Ex zamówić owe. Do tego w zamówieniu zaznaczyłem tez niedostępne zatyczki rca i xlr. I o dziwo przyszła informacja, że zrealizują zamówienie ale wtyków rca jest tylko komplet 4 szt (a zamawiałem 8). Tak więc udało się, zatyczki już u mnie. Banany wpiąłem dopiero teraz ( niedziela-wieczór) i różnic niestety nie słyszę. Zastanawiam się czy to dobrze, czy źle. Z Waszych opinii wynika najpierw jest gorzej i powoli idzie ku lepszemu. Mam nadzieję że chociaż u mnie pierwszy etap nie nastąpił to drugi jednak się pojawi. Hmmm.... A może ja po prostu nie mam takiego słuchu, aby wychwycił te subtelne różnice??? Zatyczki rca i xlr czekają na rozwój sytuacji. Pozdrawiam
 14. Zespół ogólnie taki sobie, ale kilka utworów wpada w ucho i długo chodzi po głowie, np. i moim zdaniem lepszy:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.