Jump to content

Michał Stecek

Użytkownicy
 • Posts

  34
 • oraz w archiwum

  2
 • Joined

 • Last visited

Reputation Całkowita

1 Neutralny

Audiostereo

1

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

847 profile views

Michał Stecek's Achievements

 1. Panowie pomarudzę jeszcze , wczoraj wpadła koncepcja żeby pokój odsłuchowy zrobić w innym trochę mniejszym pomieszczeniu ale tam raczej nie ma miejsca na kolumny podłogowe więc proszę jeszcze o pomoc w wybraniu monitorów tylko żeby to grało z jajem tak zwanym . Do 2500 nowe lub używane .
 2. Najlepiej wtedy kupować przez allegro oczywiście jak tam są bo zawsze jak coś allegro ich przydusi ale myślę ze zwrotem raczej nie będzie problemu , najwyżej przetrzymają kasę do ostatniego dnia jak mi i transport na swój koszt
 3. Zwykłe dziady , jeszcze te kłanstwa na infolinii. To już u mnie nie 1 raz . Chociaż mało u nich kupuje to na 3 okazje 3 anulowali a teraz jeszcze odesłałem towar jako zwrot 14 dniowy i niby już rozliczony tydzień temu a kasy nie ma .
 4. Ja niestety sam nie będę budował , z cierpliwością jest kłopot , pewnie by znalazły się porąbane na śmietniku . A co do samego systemu audio , nie mogę go rozpracować . Nie jestem audiofilem ale to co mam całkowicie mi nie odpowiada jak gra . Bas jest fajny tylko jak wychodzę z pokoju , sopran jakiś metaliczny tylko się zastanawiam czy to nie jest wina remontu . Od położenia paneli , wymiany okien i że tak powiem odgruzowania pomieszczenia chyba się tak zaczęło . Jakieś nie wiem jak to nazwać bo się tak nie znam echo jest .
 5. Poczytam , wizualnie nie zachęcają hahah
 6. Jakieś propozycje bo w tej materii jestem całkiem zielony ?
 7. Ta , ciekawe a w cenie regularnej mają . Daje 10% że nam dostarczą to i tak dużo
 8. Raczej tak Te mi się podobają ale wiem że oczami się nie słucha
 9. Powiem co mnie denerwuje . Mam dali 450 i denerwuje mnie góra jakaś taka metaliczna , bas lubię ale nie musi być jakiś masakryczny . Chyba że to wina wzmacniacza Rotela Ra 06 2. Sprawa do łatwego ustawienia lepszy bass reflex przód czy tył?
 10. Kolumienek dalej nie ma więc może jakieś polecicie nowe / używane do 2500.
 11. A co myślicie o Klipsch R-620F . Zawsze podobały mi się klipsch-e ale ich nie słuchałem .
 12. Walą w h...... . Nic nie dostałem to kolejny raz w tym sklepie takie jaja , szkoda czekać Dzwoniłeś do nich albo coś ? Zaczynam chyba poszukiwania innych , co panowie polecą łatwego do ustawienia co by spełniało moje wymagania .Nie jestem jakimś audiofilem ale chce się cieszyć z muzyki a przy obecnych moich Dali 450 tego nie mam . Ja się na tym dobrze nie znam ale te kolumny mi dobrze grają jak jestem tylko w jednym miejscu . Muszę chyba też popracować nad akustyką pomieszczenia .
 13. Pytanie czy znany duży elektro - market zrealizuje zamówienie , coś mi to za tanio a podobno znani są z tego że wystawiają towar którego nie mają a później anulują zamówienia
 14. Słucham z gramofonu i cd rotela cd 06 . Nie mam osobnego daca . Wzmacniacz planuje zmienić , myślę o Cambridge Audio CXA81 ale to chwilę musi poczekać .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.